Tag Archives: operatore

kerkojme operatore telefonie per Autonoleggio

Noileggio Italia, nje kompani italiane qe merret me organizimin e dhenies se makinave me qera, kerkon konsulente telefonie per punesim te menjehershem. Puna konsiston ne lenien e takimeve nga konsulentet shqiptare per ata italiane te cilet i shpjegojne kientit procedurat … Me shume

OPERATORE PER CALL CENTER

KOMPANI E HUAJ ME SELI NË TIRANË KA NEVOJË PËR 80 OPERATORE PËR PUNËN NË CALL CENTER -TRAJNIM DHE PUNË PRAKTIKE TË PAGUAR -GJUHË: SHQIPE -RROGË DHE KUSHTE PUNUESE TË VOLITSHME TEL.:044/80 30 44 ; [email protected]

Operatore ne gjuhen shqipe

Albest.al kerkon te punesoje 5 operatore ne gjuhen shqipe, ekperienca kusht. te interesuarat te dergojne cv ne [email protected]

Operatore ne gjuhen shqipe

Albest.al kerkon te punesoje 5 operatore ne gjuhen shqipe, ekperienca kusht. te interesuarat te dergojne cv ne [email protected]

Operatori Call Center Inbound

Etjca spa, tra le prime agenzie per il lavoro in Italia ricerca su Tirana per azienda leader del settore telecomunicazioni Operatori Call Center Inbound Requisiti: • ottima conoscenza della lingua italiana • ottime capacità comunicative • ottima conoscenza Pc • … Me shume

Operatore Call Center Business Data

Cerchi Lavoro? Parli Italiano e/o Inglese? Hai un sogno? Vuoi guadagnare di più? Business Data sta cercando 225 operatori in lingua Italiana e Inglese. Vogliamo talenti che vogliono fare la differenza!!! Per ulteriori informazioni: cel:+355 69 68 56 388 email: … Me shume

Operatore Call Center Italisht

Siamo in cerca di Agenti Lingua Italiana. Si Offre: -Stipendo fino a 1000 €/mese. -Contratto Full Time secondo il codice del lavoro Albanese. -Formazione & Training personalizzati. Questo lavoro e’ fatto per chi ha: -Ottime capacita’ communicative. -Esperienza su questo … Me shume

Agenti Lingua Italiana

Siamo in cerca di Agenti Lingua Italiana. Si Offre: -Stipendo fino a 1000 €/mese. -Contratto Full Time secondo il codice del lavoro Albanese. -Formazione & Training personalizzati. Questo lavoro e’ fatto per chi ha: -Ottime capacita’ communicative. -Esperienza su questo … Me shume

Generline

Kerkohen 50 operatore te rinj per zgjerimin e fushates se energjise ENEL. Ky zgjerim do te perfshije qendrat tona ne Tirane dhe Durres. Per personat e interesuar brenda marsit do kene 20% shtese te pages orare dhe bonusit duke arritur … Me shume

KERKOHEN OPERATORE FEMRA NE NJE WEBSITE NE GJUHEN ANGLEZE

KERKOHEN OPERATORE FEMRA NE NJE WEBSITE NE GJUHEN ANGLEZE KU MUND TE PUNONI EDHE NGA SHTEPIA. PAGA E KENAQSHME+ BONUSE. ORARI FLEKSIBEL DHE KUSHTE KOMODE. JU MIREPRESIM Kontakt:

Operator

Kerkojme operatore telefonik ne gjuhen italiane per fushata Energjie & Gas Kerkohet te pakten 3 muaj eksperience ne call center Ofrojme kontrate te rregullt pune, pagese fikse + Bonus Adresa: Rruga Haxhi Kika, Komuna e Parisit Tel: 0692390865

Kerkohen 50 operatore per ENEL giá clienti

Fee call shpk ricerca operatori per la campagnia ENEL giá clienti. Requisiti richiesti: – ottima conoscenza della lingua italiana – buone capacita’ communicative e di intereazione – energia, proattivitá ed entusiasmo – esperienca lavorativa su questo campo da minimo 6 … Me shume

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.

Shqiperi, Lista me vende vakante, sipas qyteteve, për Inxhinier Elektrik dhe Elektriçist të Mesëm / Operatorë NST

Click here to view or download the file directly.