Tag Archives: kuzhine

Shef Kuzhine / Kuzhinier/e

Ofroj pune Shef Kuzhine me eksperiece pune dhe me njohuri te kuzhines tradicionale dhe italiane. te na kontaktojne ne numerin e telefonit te gjithe te interesuarit qe plotesojne kushtet e lart permendura. Kerkojme nje kuzhinier per kohe te gjate

Tirane, ofroj vend pune, kamarier bari dhe ndihmese kuzhine !

Kerkojme kamarier bari dhe ndihmese kuzhne !! Vila100 ( rruga Myslym Shyri mbrapa dyqanit te EHV-se,ndermjet dyqaneve te AMC dhe VODAFON ). Faleminderit! Cel. : 0682074576

Tirane, ofroj vend pune, kamarier bari dhe ndihmese kuzhine !

Kerkojme kamarier bari dhe ndihmese kuzhne !! Vila100 ( rruga Myslym Shyri mbrapa dyqanit te EHV-se,ndermjet dyqaneve te AMC dhe VODAFON ). Faleminderit! Cel. : 0682074576

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e dhe(ose) ndihmes/e Kuzhine

Restauranti Gjerman “Wintergarten” i cili qe prej 14 vjetesh operon brenda bllokut te ambasadave, kerkon Kuzhinier/e me eksperience dhe/ose ndihmes/e kuzhine me deshire per tu rritur ne profesion. Ai(ose Ajo) preferohen: – te kene eksperience ne kuzhine internacionale – te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune SHEF KUZHINE/ MANAXHER RESTORANTI

Agjencia e punesimit ”3 max” kerkon : 1 Menaxher per hoteleri & restorant 1 Shef kuzhine , te njohe kryesisht kuzhinen mesdhetare per informacion te metejshem telefononi ne : 0697332808 / 0685703553. ose paraqituni ne zyren tone adresa: rruga kavajes, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune manaxher/ shef kuzhine

Agjencia e punesimit ”3 max” kerkon : 1 Menaxher per hoteleri & restorant 1 Shef kuzhine 3 kuzhinjer 2 Ndihmes kuzhinjer per informacion te metejshem telefononi ne : 0697332808 / 0685703553. ose paraqituni ne zyren tone adresa: rruga kavajes, te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune managjer,shef kuzhine

Agjencia e punesimit ”3 max” kerkon : 1 Menaxher per hoteleri & restorant 1 Shef kuzhine 3 kuzhinjer 2 Ndihmes kuzhinjer per informacion te metejshem telefononi ne : 0697332808 / 0685703553. ose paraqituni ne zyren tone adresa: rruga kavajes, te … Me shume

Lezhe, ofroj vend pune Guzhinier/Shef Kuzhine

Nje kompleks ne Lezhe kerkon te punesoje nje guzhinier me eksperience pune. Te njohe shume mire guzhinen tradicionale dhe ate te huaj. Specialiteti jane prodhimet e detit.Kriteret. Te kete punuar ne te njejtin profesion ne vendet perendimore. Te njohe minimalisht … Me shume

Tirane, ofroj vend pune NDIHMESE NE KUZHINE

SHOQERIA AVANCE SH.P.K OPERON NE FUSHEN E RESTORANTEVE, KATERIGUT,PASTRIMIT DHE LAVANDERISE. Kerkon te punesoje ne Restorantin te saj prane Qendres TEG nje ndihmese qe te plotesoje kushtet e meposhteme: 1.Te kete mbaruar shkollen e mesme 2.Te kete punuar ne pune … Me shume

Tirane, ofroj vend pune chef kuzhine dhe kuzhinier.

MalĂ„ Hotell ne Suedi kerkon Chef guzhine ose guzhinier. Ju ndihmojme per proceduren e dokumentave,me banimin dhe mesimin e gjuhes ketu.Ju ofrojme dhe pushime te paguara gjate muajve te veres.Dergoni mail me te dhenat tuaja nr e telefonit dhe nje … Me shume

Punesim ne Singapore,Kamarier, Banakier, Mikprites, Shef Kuzhine, Instruktor Palestre, Rroga 1600$-2000$/muaj

Per te gjithe ju qe eni te interesuar per te cuar me tej ose per te filluar nje eksperience nderkombetare ne punesim, Europe Agency ne bashkepunim me partneret nderkombetar te rekrutimit, tashme ben te mundur punesimin tuaj sipas pozicioneve vakante … Me shume

Lezhe, ofroj vend pune Shef Kuzhine

Kerkohen Shefa Kuzhine profesioniste me kohe te plote dhe me kohe te pjesshme (pergjate sezonit veror) per nje resort me mbi 200 dhoma ne Shengjin. Ofrohen kushte pune bashkekohore. Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Punonjes(e) Kuzhine

Bar ” Infinit ” kerkon Punonjes(e) Kuzhine Orari dhe kushtet te kenaqshme. Per cdo informacion mund te kontaktoni: Mob: +355 69 40 10 578 E-Mail: [email protected] Adresa: Komuna e Parisit, 30m mbi Qendren Kristal

Tirane, ofroj vend pune Punonjes/e Kuzhine

Bar ” Infinit ” kerkon Punonjes/e Kuzhine. Orari dhe kushtet te kenaqshme. Per cdo informacion mund te kontaktoni: Mob: +355 69 40 10 578 E-Mail: [email protected] Adresa: Komuna e Parisit, 30m mbi Qendren Kristal

Tirane, kerkohet Shef kuzhine

Hotel Restaurant "Bujtina e Gjelit",kerkon te punesoje kuzhinier me eksperience pune.I interesuari duhet te kete njohuri shume te mira mbi kushinen tradicionale shqiptare si dhe italiane.Per me teper ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e tel ose te paraqiteni … Me shume

Tirane, kerkohet Shef kuzhine

Hotel Restaurant "Bujtina e Gjelit",kerkon te punesoje kuzhinier me eksperience pune.I interesuari duhet te kete njohuri shume te mira mbi kushinen tradicionale shqiptare si dhe italiane.Per me teper ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e tel ose te paraqiteni … Me shume

Tirane, kerkohet Shef kuzhine

Hotel Restaurant "Bujtina e Gjelit",kerkon te punesoje kuzhinier me eksperience pune.I interesuari duhet te kete njohuri shume te mira mbi kushinen tradicionale shqiptare si dhe italiane.Per me teper ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e tel ose te paraqiteni … Me shume

Tirane, kerkohet Shef kuzhine

Hotel Restaurant "Bujtina e Gjelit",kerkon te punesoje kuzhinier me eksperience pune.I interesuari duhet te kete njohuri shume te mira mbi kushinen tradicionale shqiptare si dhe italiane.Per me teper ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e tel ose te paraqiteni … Me shume

Tirane, kerkohet Shef kuzhine

Hotel Restaurant "Bujtina e Gjelit",kerkon te punesoje kuzhinier me eksperience pune.I interesuari duhet te kete njohuri shume te mira mbi kushinen tradicionale shqiptare si dhe italiane.Per me teper ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e tel ose te paraqiteni … Me shume

Tirane, ofroj vend pune SHEF KUZHINE

Kerkohet: Shef Kuzhine i Certifikuar Te kete eksperience pune te meparshme si Shef Kuzhine per me shume se 3 vjet Te jete i afte nga ana profesionale dhe nga ana organizative Te jete i afte per te punuar ne grup … Me shume