Ofroj pune “PARUKIERE”

PARUKERI “Te Iva”, kerkon te punesoje PARUKIERE me eksperience ne kete fushe si dhe te kete dijeni per te gjitha sherbimet qe ofrohen ne parukeri.
Kushtet e punes shume te favorshme

Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel 00355695270510

This entry was posted in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.