Tirane, ofroj vend pune ne agjensi reklamash

Ne nje agjensi rreklamash kerkohen 2 persona per te levizur me bicikleta rreklamash ne qytetin e Tiranes.
Cel. : 0693747077

Ky zë u postua te Uncategorized dhe u etiketua si , , , , , , . Faqeruani permalidhjen.