Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier

Kerkohet te punesohet nje ndihmes kuzhinier/e per nje restorant/piceri prane kompleksit sportiv dinamo.
te interesuarit te telefonojne ne nr e telefonit
+355682071989
Cel. : +355682071989

Ky zë u postua te Uncategorized dhe u etiketua si , , , , , . Faqeruani permalidhjen.