Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier

Bar Restorant “ANI” kerkon te punesoje nje ndihmes kuzhinier.
Te interesuarit duhet te kene keto karakteristika:
- Te kete eksperience pune si ndihmes kuzhinier te pakten 1 vit. ( do pyeten referencat qe do paraqesin)
- Te jete korrekt dhe te kete disipline pune.
- Te kete pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave.
Aplikantet te kontaktojne:
Cel: +355 682379778
Adresa: Bar Restorant “Ani”
Rruga Mine Peza, Nr.1, Tirane.

Ky zë u postua te Uncategorized dhe u etiketua si , , , , , . Faqeruani permalidhjen.