Tag Archives: Tirane

Kerkohet Picajol.

Vila Guza kerkon picajol me eksperience pune.Paga e kenaqshme.Adresa:Mprapa pallatit te sportit”Asllan Rusi”.Numer Kontakti 0682073447.

Kerkohet Picajol.

Vila Guza kerkon picajol me eksperience pune.Paga e kenaqshme.Adresa:Mprapa pallatit te sportit”Asllan Rusi”.

Kujdestare per shtepi

Kerkohet nje kujdestare per shtepi, te kete pervoje jo vetem ne mirembajtjen e ambjentit por e ne gatim. Duhet te jete e disponushme nga e hena deri te premten, me orare fleksibel. Per informacione me te detjaura kontaktoni ne: 0682008654.

Agjent Shitje Forex

Elite International, kompani me experience nderkombetare disa vjecare tani me baze ne Shqiperi, kerkon te punesoj Operator ne gjuhet: Anglisht/ Italisht/ Gjermanisht/ Spanjisht. Ju keni experiencen e duhur ne Forex apo Binary Options dhe doni te beni karriere, por nuk … Me shume

Menaxher Shitje

Resa sh.p.k kerkon menaxher shitje. Resa tregton produkte ushqimore si patatina Smoki, cibuku Prima e shume te tjera. Produktet mund dhe ti shihni ne faqen www.resa.al Kandidadet duhet te kene 1. Te kete mbaruar arsimin e larte mundesisht ne nje … Me shume

Kerkohet Farmaciste, Tirane

Kerkohet farmaciste ne Tirane, Rruga e Elbasanit. Të interesuarat të kontaktojnë: Tel: 067 491 1797

Hapësirë pune për zhvillues .net.

Ne jemi në kërkim të zhvilluesve me përvojë të zotë në ndërtimin e aplikacioneve të zbatuar në teknologji .net (duke përfshirë shërbimet back-end si dhe homologët e tyre të front-end). Përgjegjësitë kryesore të pozicionit të punës janë: Zhvillimi i kërkesave … Me shume

Tirane, Ofroj sherbime si Vleresues i pasurive te paluajtshme/Inxhinier gjeodet

Ofroj keto sherbime: 1.Vleresime te pasurive te paluajtshme 2.Rilevime topografike ne te gjitha shkallet 3.Plane rilevimi, planimetri dhe matje kadastrale 4.Aplikacione GIS dhe krijime hartash 5.Vleresime te ndikimit ne mjedis 6.Kerkesa per leje mjedisi – Tipi A,B dhe C 7.Konsulta … Me shume

Vleresues i Pasurive te Paluajtshme/Inxhinier Gjeodet

Ofroj keto sherbime: 1.Vleresime te pasurive te paluajtshme 2.Rilevime topografike ne te gjitha shkallet 3.Plane rilevimi, planimetri dhe matje kadastrale 4.Aplikacione GIS dhe krijime hartash 5.Vleresime te ndikimit ne mjedis 6.Kerkesa per leje mjedisi – Tipi A,B dhe C 7.Konsulta … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Punojese pastrimi kimik

Kerkohet punojese pastrimi kimik. Te jete me eksperience pune ne kete profesion, te jete serioze dhe deshire per pune . te jete e komunikueshme . Cel. : 0682235945

Kerkohen operatore per forex

Flet Italisht rrjedhshem? Ke ambicie dhe aftesi bindese? Bashkohu me grupin tone, per nje eksperience pune intense, shperblyese dhe plot sfida.Eja te punosh ne nje ambjent komod, modern, ne zemer te Tiranes, ne Bllok. Orar 10-7, fundjava pushim, paga + … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Tirane, kerkohen 100 Operator – Sondazhe të opinionit- Gjuha ITALISHT

Click here to view or download the file directly.

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Tirane, kerkohen 100 Operator – Sondazhe të opinionit- Gjuha ITALISHT

Click here to view or download the file directly.

Tirane & Shkoder , seleziona operatori/supervisori per call center

[center]AGE GROUP – SELEZIONIAMO SUBITO 100 OPERATORI TELEFONICI PER OUTBOUND , 5 SUPERVISORI OFFRIAMO : – PAGAMENTO FISSO + CONTRIBUTI – AMBIENTE DINAMICO – DISPONIBILITA SU I ORARI – 220 – 300 – 350 LEK / ORA + BONUS FINNO … Me shume