Arkiva Etiketash: Shofer

Shofer Taxi ne Abu-Dhabi, paga 1500 $/Muaj

Shofer Taxi ne Abu-Dhabi (paga 1500 $/Muaj) Titulli: Shofer Taxi (m/f) Vendodhja: Abu Dhabi Pagesa: $700 deri 1500 $ neto/muaj plus bakshisheBenefite: Akomodimi falasTransport falasBakshishe30 dite leje te pagueshme.Siguracion Mjekesor.Licensimi me patente te Lindjes se Mesme (Abu Dhabi)Kritere: Te jete … Me shume

Shofer Taxi ne Abu-Dhabi, paga 1500 $/Muaj

Shofer Taxi ne Abu-Dhabi (paga 1500 $/Muaj) Titulli: Shofer Taxi (m/f) Vendodhja: Abu Dhabi Pagesa: $700 deri 1500 $ neto/muaj plus bakshisheBenefite: Akomodimi falasTransport falasBakshishe30 dite leje te pagueshme.Siguracion Mjekesor.Licensimi me patente te Lindjes se Mesme (Abu Dhabi)Kritere: Te jete … Me shume

Tirane, ofrohet shofer

Kerkoj te punesohem si shofer transporti, disponoj leje drejtimi (klasi de).Kam eksperience pune 15 vjecare,Jam i gatshem edhe per transport nderkombetar. Cel. : 0672166499 Cel. : 0672166499 Shperndaje ne Facebook

Fier, ofroj vend pune menaxher+ shofer shites me fugon

Afrohet pune menazher shitje , te kete njohuri mbi tregun dhe distributimin e produkteve te ndryshme ushqimore, te kete aftesin te sherbeje klienteles ekzistuese,dhe te rite ate, te dije te punoje ne grup dhe dhe te drejtoje ate, te kete … Me shume

Fier, ofroj vend pune menaxher+ shofer shites me fugon

Afrohet pune menazher shitje , te kete njohuri mbi tregun dhe distributimin e produkteve te ndryshme ushqimore, te kete aftesin te sherbeje klienteles ekzistuese,dhe te rite ate, te dije te punoje ne grup dhe dhe te drejtoje ate, te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune shofer

Kerkohet nje shofer me mjetin e tije,shpenzimet e mjetit paguhen nga firma +rroge. te interesuarit te kontaktojne ne email:[email protected] Shperndaje ne Facebook

Fier, ofroj vend pune shofer shites me fugon

Ofroj vend pune per shofer shites ne qytetin e Fierit me fugon 1.5 ton,personat e interesuar duhet te kene pervoje pune ne shperndarje te produkteve ushqimore,te jene korekte dhe te pa angazhuar ne pune te dyta.Te jene banor ne qytetin … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Shofer

Furre Buke ‘Elinikon’kerkon te punesoje: SHOFER me orar te plotemosha 20-35 vjecgjuhe e huaj perben avantazhna kontaktoni ne cel: 0697766181 Cel. : 0697766181 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune SHOFER

Furre buke kerkon te punesoje :Shoferte disponoje patente. mosha 25-35 vjec. dergoni cv-ne tuaj ne: [email protected] tel: 0694097991 Cel. : 0694097991 Shperndaje ne Facebook

Tirane, kerkoj shofer

Zona/Rruga : DEMOKRACIA LAGJIA 6 BATHORE KERKOJ NJE SHOFER PER TE TRANSPORTUAR FEMIJET E KOPSHTIT NE ZONEN E BATHORES RR.DEMOKRACIA LAGJIA 6. ORARI: MBLEDHJA E FEMIJEVE 08:00 DHE SHPERNDARJA NE 13.PAGA 25,000LEK NE MUAJ. Cel. : 068 57 72 075 … Me shume

Tirane, kerkojme shofer me furgonin e tij per transport nxenesish

Shkolle private 9-vjeçare dhe e mesme Kerkojme shofer me furgonin e tij qe te na beje tranportin e nxenesve. Furgoni te jete 13+1 ose 15+1 ose 18+1 (vende) Shoferi i furgonit te kete patenten perkatese. (kategoria C) Puna konsiston ne … Me shume

Shqiperi, kerkohet shofer ose shoqerues

kerkoj te punesohem si shofer personal ose shoqerues, kam experience pune si shoqerues privat dhe disponoj te gjitha patentat B.C.D.BE.CE.DE di te perdor ne menyre perfekte kompiuterin dhe flas anglisht&italisht jam i afte te pershtatem ne cdo vend Cel. : … Me shume

Tirane, kerkohet shofer eskorte

jam 35 vjec dhe kerkoj te punesohem si shofer personal ose familiar,kam mbaruar shkollen 2 vjecare per shofer eskorte ne itali,rome,zoteroj shkelqyeshem gjuhen italiane dhe mjaftueshem ate angleze,perdorim shume i mire i kompjuterit.njeri korrekt e profesional ne pune ju faleminderit … Me shume

Ne vendet si Belgjike, Hollande, Luksemburg kerkohen Saldator, hidraulike, shofer, sekretare

Kerkohen te punesohen: 1.Saldator 2.Shofer 3.Sekretare 4.Hidraulik Ne vendet si Belgjike, Hollande, Luksemburg. Cel. : +355 686472444 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune shofer kamioni 45 ton

Jam i interesuar te punesohem si shofer. Zoteroj patente te te gjitha klasave. Zoteroj gjuhen gjermane dhe kam 10 vjet eksperience pune. Deshiroj te punesohem me kamion mallrash ose me transportin e karburanteve. Zoteroj edhe ADR. Tel. : 0673385135 Cel. … Me shume

Durres, ofroj vend pune Shofer Furgoni

1. Aftesi te mira komunikimi 2. Eksperience pune ne marketing 4. Mosha (meshkuj) 30-40 vjec . 5. Patente kalsit B deri 3500 kg Te interesuarit duhet te dergojne online ne adresen [email protected] nje CV me nje fotografi, kerkese per pune, … Me shume

Tirane, kerkohet shofer piruni

kerkoj pune shofer piruni ne baze te te dhenave te mia qe do te shfaqen me poshte EMRI:ELMI SULAJ VENDLINDJA:12/12/1982 VJEC:29 VENDBANIMI:TIRANE ARSIMI:I MESEM PROFESIONI: SHOFER PIRUNI ME EKSERIENCE PUNE ME SHUME SE 6 VJET GJENDJA AKTUALE:PA PUNE PER INFORMACION … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Shofer Taksie.

Kompania SPEED TAXI me qender ne Tirane, kerkon te punesoje drejtues automjetesh (4+1). Te interesuarit duhet te plotesojne kushtet e meposhteme: • Patente e klasit te II-te • Mosha mbi 35 vjec • Arsimi minimal – i mesem Te interesuarit … Me shume

Shqiperi, ofroj pune shofer kamioni me kategori CE

Ofroj vend pune per 1 shofer te kamionit me kategori CE , perparsi kan ata persona qe mbajn ADR. Perparsi kan ata persona qe kan pervoj pune ne transport nderkombetar, mosha te jet 30 deri 45 vjeq, kerkoj puntor serioz … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Shofer Kamioni ( per jashte shtetit )

Kompani e madhe transporti kerkon te punesoje Shofer Kamioni Per tranportet e mallrave me jashte shtetit Te kete eksperience pune disa vjecare dhe te njohe proceduarat e punes me eksportet dhe importetTe gjithe te interesuarit te dergojne nje Cv ne … Me shume