Arkiva Etiketash: shitese

Tirane, ofroj vend pune shitese per turnin e pasdites

Donuts House kerkon te punesoje shitese per turnin e pasdites. Kandidatja duhet te plotesoje keto kritere: 1- Te jete e komunikueshme me klientet dhe stafin. 2- Te jete e shkathet. 3- Te jete e rregullt ne orar dhe te zbatoje … Me shume

Tirane, ofroj vend pune shitese per turnin e pasdites

Donuts House kerkon te punesoje shitese per turnin e pasdites. Kandidatja duhet te plotesoje keto kritere: 1- Te jete e komunikueshme me klientet dhe stafin. 2- Te jete e shkathet. 3- Te jete e rregullt ne orar dhe te zbatoje … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Shitese

Kerkohet shitese per dyqan parfumerie ne Bllok. Mosha mbi 25 vjec. Te njohi programet baze te kompiuterit. gjuha angleze perben avantazh. Te jete korrekte dhe e sjelleshme. Paga mese e kenaqshme. Per me shume detaje personat e interesuar te kontaktojne … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Shitese

Kerkohet shitese per dyqan parfumerie ne Bllok. Mosha mbi 25 vjec. Te njohi programet baze te kompiuterit. gjuha angleze perben avantazh. Te jete korrekte dhe e sjelleshme. Paga mese e kenaqshme. Per me shume detaje personat e interesuar te kontaktojne … Me shume

Tirane, ofroj vend pune shitese

Weider Albania kerkon te punesoj 2 shitese , per me shum informacion te gjitha te interesuarat te paraqiten pran dyqanit Weider Albania . Na ndiqni : http://weidershop.al/ ose ne facebook : https://www.facebook.com/BodyStarAlbaniaTirana Adresa : Rr. Marko Boçari nr 7 . … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Shitese Pasticerie

Ofroj vend pune Shitese Pasticerie (F) Orari 7-15 Paradite ose 15-22 Mbasdite Mosha nga 22 deri ne 30 vjece ,Femer Paga 25.000 leke + sigurime te paguara Per kontakt telefononi ne : 0684044427 Cel. : 0684044427 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune shitese

Kerkoj te punesoj vajza si shitese ne Caffe Shop, kushte shume te mira pune,pagese e kenaqeshme. Perben avantazh eksperienca e meparshme! Dergoni cv me foto! e-mail: [email protected] Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune shitese me eksperience pune

Kerkon te punesoje shitese . Te jene te paraqitshem dhe te komunikueshem. Te interesuarit te dergojne cv me fotografi. Paga e kenaqshme .Vetem aplikantet e perzgjedhur do kontaktohen. Email: [email protected] tel: 0666088858 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune shitese

kerkohen 2 vajza si shitese per nje dyqan intimo. te jene te paraqitshme dhe te komunikueshme. te interesuarat te dergojne cv ne [email protected] Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune prezantuese produkti (shitese)

WORLDFLEX Duke qene ne rritje te vazhdueshme dhe zgjerimit te saj.Kerkon te punesoje prezantuese produkti ,qe te kete ambicje te zhvillohen profesionalisht dhe te dine te marrin pergjegjesi. Arsimi i larteMosha 20-35 vjecTe jene te komunikueshme dhe ambiciozeEksperienca ne fusha … Me shume

Tirane, ofroj vend pune prezantuese produkti (shitese)

WORLDFLEX Duke qene ne rritje te vazhdueshme dhe zgjerimit te saj.Kerkon te punesoje prezantuese produkti ,qe te kete ambicje te zhvillohen profesionalisht dhe te dine te marrin pergjegjesi. Arsimi i larteMosha 20-35 vjecTe jene te komunikueshme dhe ambiciozeEksperienca ne fusha … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Shitese

Videoteka Number One kerkon shitese. Te interesuarat te jene pa angazhime shkollore te jene njohese te gjuhes angleze. Dergoni cv me foto. e-mail: [email protected] Ora e takimeve 11:00 – 12:00 prane Videotekes Number One Adresa: Sheshi Wilson, Tirane e re … Me shume

Tirane, kerkohet Shitese per butik femrash

Kerkohet shitese me pervoje per butik femrash te 21 Dhjetori. Te jete e komunikueshme dhe pa obligime. Mosha deri ne 35 vjec.Orari 9-3 ose 3-9.Paga 15000 lek plus perqindje per cdo shitje. Cel. : 0694523149 Shperndaje ne Facebook

Durres, ofroj vend pune Mardhenie me publikun, shites/e

ACSAlternativ ComputersNe kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj, DurresKerkon Punonjes/e profili : Mardhenie me publikun, shitje, produkte informatike (kompjutera, laptop, aksesore, pjese hardware dhe software).Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet jane:Aftesia e bashkepunimit ne grup dhe ajo komunikuese nje … Me shume

Durres, ofroj vend pune SHITES/E dyqan PC

Të interesuarat/it duhet të : A) TE JENE TE SJELLSHEM dhe aftesi sh te mira komunikuese 1) jenë të moshës 22 – 30 vjec. 2) te kene njohuri te mira te pjeseve hardware. 3) te kene njohuri te gjuhes angleze. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite shitese

KERKOJME SHITESE PER ORARIN E PASDITES 14.30-21.30 TE JETE E KOMUNIKUESHME TE KETE NJOHURI BAZE NE KOMPJUTER TE KETE NJOHURI TE GJUHES ANGLEZE TE JETE KORREKTE DHE E FAMILJARIZUAR ME MAREDHENIET ME KLIENTET PAGESA 18000 leke + perqindje mbi disa … Me shume

Tirane, ofroj vend pune asistent shitese

kerkojme personel shites , gjinia femer, detyra shitese ne dyqan me pajisje elektronike ne nje qender tregetare, puna eshte me 2 turne nga 6 ore per turn. eksperienca ne shitje dhe ne mardhenie me klientet eshte e domosdoshme, ju lutem … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Banakiere dhe Shitese

Caffe Shop “2 mullinjte” shpall vende te lira pune per Banakiere dhe Shitese (femra). Te interesuara te plotesojne kushtet e meposhtme: Te kene mbaruar arsimin e larte. Te njohe gjuhen angleze. Te jete pa angazhime shkollore. Te kete eksperience pune … Me shume

Tirane, ofroj vend pune shitese

Kerkohet nje puntore (F) ne nje minimarket. te jete e moshes nga 35-40 vjec. Te kete njohuri mbi kompjuterin dhe petatricen. te interesuarat te kontaktojne ne kete nr tel :0686505909 Cel. : 0686505909 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Shitese

Kerkohet shitese ne showroomin e Wholesales. Te interesuarat te dergojne CV-te e tyre me mesazh ne kete fanpage : https://www.facebook.com/pages/Wholesalesal/1410694615838930 Do te lajmerohen vetem te perzgjedhurat. Faleminderit! www.wholesales.al Shperndaje ne Facebook