Arkiva Etiketash: PUNESIMI

ofroj vend pune Mundesi Punesimi

Nese jeni duke pritur per dicka te re! Nese jeni duke pritur qe dita e neserme te jete me ndryshe! Nese kerkoni shprese per te ardhmen! Nje ide interesante biznesi per ata qe kerkojne vertet te ndryshojne jeten e tyre! … Me shume

Tirane, ofrohet Mundesi punesimi Multi Level Marketing

ASHP ofron trajnim falas MLM – Multi Level Marketing 2 ditor dhe njëkohësisht ofron mundësi punësimi në këtë sistem, për të gjithë ju që regjistroheni në një nga kurset e poshtëshënuara të Qendrës së Formimit Profesional ASHP: – Kurse Përgatitore … Me shume

Ofroj nje Mundesi te Re Punesimi!

Kompania Lider ne fushen e kozmetike dhe parfumeve, pervec aksesit te saj ne 52 shtete te botes..tani dhe ne tregun shqiptar, duke vazhduar startin e saj ne muajin prill 2012 zgjeron aktivitetin e saj dita dites! Mbizoterues I tregut ne … Me shume

Tirane, ofroj paketa profesionale si dhe mundesi punesimi per profile te ndryshme

Per te gjithe ju qe jeni nje nje kerkim te nje vendi pune, Akademia profesionale Irisoft, ofron paketa profesionale si dhe mundesi punesimi per profilet:Manaxhere;Ekonomiste;Punonjes banke;Inxhiniere Elektrike;Juriste;punonjes sociale;gazetare;Psikologe,mesues, etj… Dergoni nje CV dhe interesin tuaj per nje nga pozicionet e … Me shume

Ofroj nje Mundesi te Re Punesimi!!

Kompania Lider ne fushen e kozmetike dhe parfumeve, pervec aksesit te saj ne 52 shtete te botes..tani dhe ne tregun shqiptar, duke vazhduar startin e saj ne muajin prill 2012 zgjeron aktivitetin e saj dita dites! Mbizoterues I tregut ne … Me shume

Ofroj nje Mundesi te Re Punesimi!!

Kompania Lider ne fushen e kozmetike dhe parfumeve, pervec aksesit te saj ne 52 shtete te botes..tani dhe ne tregun shqiptar, duke vazhduar startin e saj ne muajin prill 2012 zgjeron aktivitetin e saj dita dites! Mbizoterues I tregut ne … Me shume

Ofroj nje Mundesi te Re Punesimi!

Kompania Lider ne fushen e kozmetike dhe parfumeve, pervec aksesit te saj ne 52 shtete te botes..tani dhe ne tregun shqiptar, duke vazhduar startin e saj ne muajin prill 2012 zgjeron aktivitetin e saj dita dites! Mbizoterues I tregut ne … Me shume

Shqiperi, 1 menyre e re punesimi ne kete 100 vjetor te pavaresise

Nje menyre e re pune fale se ciles mund te realizoni endrrat tuaja dhe te arrini me lehtesi synimet tuaja, duke ju dhene kenaqesi pa mase dhe momente pafund te lumtura. Nje pune ne te cilen jeni plotesisht i pavarur. … Me shume

Mundesi punesimi per specialistë të IT ne Malajzi

Mundesi punesimi per specialistë të IT ne Malajzi1. Terradata Architect Position 2. Terradata lead / Developer 3. Terradata DBA Pagesa mujore: 1500 euro- 3000 euro/ muaj ( ne varesi te eksperiences & kualifikimeve te aplikantit) Ne se jeni te interesuar … Me shume

Oferte Punesimi per djem dhe vajza ne qytetin tuaj.

Oferte Punesimi per djem dhe vajza ne qytetin tuaj. Pozicioni i punes : Agjent Shitjesh. Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen me poshte: Email: [email protected] Shperndaje ne Facebook

Tirane, Ofrojme mundesi punesimi ne Call Center

Future Generation ofron vende pune si operatore telefonike.Personat e interesuar duhet te :· njohin mire gjuhen italiane· kene deshire per te punuar ne grupPer informacione te tjera mund te kontaktoni ne nr : 0696037842Te dergoni CV ne adresen e email-it … Me shume

Nje forme e re punesimi.

Nje forme e re marketingu ka startuar ne Shqiperi duke ofruar mundesi punesimi per secilin prej nesh. Duke nisur rrugetimin nga ata qe u shnderruan ne njerezit me tepasur ne bote, sot kjo forme marketingu vjen ne vendin tone per … Me shume

Tirane, Kerkohen BASHKEPUNETOR/E te Pavarur! Nje IDE e RE PUNESIMI!!

Kerkohen persona dinamik me ambicje dhe vullnet per tu punesuar ne nje Kompani Nderkombetare. Kompania zyrtarisht startoi me daten 23/04/2012. Disa nga bashkepunetoret e kompanise me idene unike te punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge vetem per nje JAVE … Me shume

Mundesi punesimi per 80 te rinj e te reja !!!!!

Kerkohen te rinj e te reja per fushata telefonike per nje call center ne gjuhen italiane, me ose pa eksperience; te flasin rrjedhshem italisht, te disponojne nje certifikate Celi dhe te kene deshire per te fituar shume e te bejne … Me shume

Vende Pune: Nje ide e re punesimi vjen me ne fund ne SHQIPERI, KOSOVE dhe MAQEDONI.

Nje ide e re punesimi vjen me ne funde ne SHQIPERI, KOSOVE dhe MAQEDONI. Nje ide qe nuk eshte aplikuar akoma ne tregun Shqiptar, ajo eshte “Multi-Level Marketing System (MLM)”. Ideja baze e MLM eshte promovimi i produkteve ose sherbimeve … Me shume

Super oferte punesimi sezonal ne Amerike per studente.

Pas mbylljes me sukses te programit te pare te punesimit sezonal dhe shkembimit kulturor ne USA “Work & Travel 2011″ Kur shume studente Shqiptare tashme jane ne rrugen e tyre te kthimit nga USA me perfundimin e programit, Europe Agency … Me shume

OFERTA PUNESIMi NE LINDJEN E MESME

PUNESIM NE LINDJEN E MESME Ju njoftojme se : Ne datat 22-26 Gusht 2011, prane zyrave te ANDE-LM do te mbahen intervista te drejteperdrejta me Kompani Nderkombetare Punedhenese (qe vijne nga UAE) te cilet ofrojne kontrata pune ne Lindjen e … Me shume

Studime Ne Angli Me Mundesi Punesimi Te Mevoneshme

Per te gjithe te interesuarit per te studiuar dhe punesuar ne angli ofrojme mundesi te ndryshme. Aplikime per kurse gjuhe,shkolla verore,universitete te akredituar etj. Per me teper info na kontaktoni ne tel 04 2236903 Shperndaje ne Facebook

ofrojme mundesi punesimi jashte shtetit

Kompania Evro Ashensor group, ofron mundesi punesimi jashte territorit shqiptar ne industrine e ndertimit, me kushte dhe page te kenaqshme. Te gjithe te interesuarit te na kontaktojne per me teper informacione ne adresen e meposhteme ose ne numrat e kontaktit. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune telework mundesi punesimi on-line

Si mund te fitoni para ne internet pa u lodhur shume fizikisht. 3-4 orë në ditë në kompjuterin tuaj në shtëpi, lidhje interneti, kur të doni dhe të fitoni $ 75-100 një javë. Nëse ju punoni më shumë se 3-4 … Me shume