Arkiva Etiketash: PUNESIM

Punesim ne Gjermani

Punesim ne GjermaniPozicioni: Ndertim (Murator, Saldator, Elektrecist, Hekurkthyes, supervizor) Bojaxhi Magazinier Vendodhja: Gjermani Pagesa: 1500 Euro Neto/Muaj Pershkrimi i Punes: Sipas profilit te punesBenefite: Akomodimi i mbuluar nga punedhenesi gjate gjithe periudhes se qendrimit.Transport falas, nga dhe per ne pune.Ushqimi … Me shume

Kolegj dhe Punesim ne Kanada

Kolegj dhe Punesim ne Kanada, Burse 50% deri 30 Qershor Tashme me ndryshimin e ligjit te emigracioni ne Kanada, programi i njohur deri me tani si “Study and Work” ne Kanada zevendesohet zyrtarisht nga programi “College and Internship” (kolegj dhe … Me shume

OFROJMË PUNËSIM SI STAF HOTELI 5*, NË “UNITED ARAB EMIRATES (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim si STAF HOTELI 5*, në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama). • Pozicionet e punës që ofrohen … Me shume

OFROJMË PUNËSIM SI STAF HOTELI 4* DHE 5*, NË “UNITED ARAB EMIRATES (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim si STAF HOTELI 4* DHE 5*, në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama). • Pozicionet e punës … Me shume

OFROJMË PUNËSIM SI STAF HOTELI 4* DHE 5*, NË “UNITED ARAB EMIRATES (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim si STAF HOTELI 4* DHE 5*, në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama). • Pozicionet e punës … Me shume

Punesim Ne Dubai

Kerkohet Staf pune 30 Persona ne Dubai per Profesionet: 1-Supervizor/e Shitjesh -Numri i punonjesve te kerkuar 5 -Paga Baze e pa lekunshme 1000 Euro + 25% Bonus shtese per shitjet mujore. 2-Asistent/e Shitjesh -Numri i punonjesve te kerkuar 15 -Paga … Me shume

Punesim Ne Dubai

Kerkohet Staf pune 55 Persona ne Dubai per Profesionet: 1-Supervizor/e Shitjesh -Numri i punonjesve te kerkuar 10 -Paga Baze e pa lekunshme 1000 Euro + 25% Bonus shtese per shitjet mujore. 2-Asistent/e Shitjesh -Numri i punonjesve te kerkuar 30 -Paga … Me shume

Punesim Ne Dubai

Kerkohet Staf pune 55 Persona ne Dubai per Profesionet: 1-Sales Supervisor -Numri i punonjesve te kerkuar 10 -Paga Baze e pa lekunshme 1000 Euro + 25% Bonus shtese per shitjet mujore. 2-Sales Assistant -Numri i punonjesve te kerkuar 30 -Paga … Me shume

Tirane, MUNDESI PUNESIM NE LINDJEN E MESME!

MUNDESI PUNESIM NE LINDJEN E MESME!!!!!! kemi oferta pune ne lindjen e mesme si qatar,dubai bahrein etj ju lutem dergoni sa me shpej qe te jete mundu cv ne englisht te ky mail;[email protected],per c do aplikant qe deshiron te aplikoj … Me shume

PUNESIM SEZONAL NE AGRIKULTURE-USA/900 $ ne muaj NETO.

PUNESIM SEZONAL NE AGRIKULTURE-USA Pas mbylljes me sukses te programit te pare te punesimit sezonal dhe shkembimit kulturor ne USA “Work & Travel 2012″ ku 11 studente nga Europe Agency tashme vazhdojne punen e tyre ne USA sipas kontratave respektive, … Me shume

Punesim Ne Lindjen E Mesme Me Rroge 500 $ deri ne 8000 $/muaji

Punesim Ne Lindjen E Mesme Me Rroge 500 $ Deri Ne 8000 $/muajNdihmes Mjek/Infermier, Dubai, Rroga 600$-1000$ $ ne muaj. KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe! Recepsioniste ne Dubai. Rroga 500$ – 800$ ne muaj. Doctor, Dubai, … Me shume

ofrohen vende pune telework Punesim nga interneti

Te gjithe shpenzojne kohen e tyre ne internet. Shumica prej nesh shpenzon kohen ne rrjetet sociale. Pse jo te shpenzojme pak prej kesaj kohe per te fituar ca lek ?http://www.clixsense.com/?4541455 Ne kete link mund te rregjistroheni falas duke plotesuar anketime, … Me shume

Punesim Ne Lindjen E Mesme Me Rroge 500 $ Deri Ne 1200 $/muaji

Punesim Ne Lindjen E Mesme Me Rroge 500 $ Deri Ne 1200 $/muajiKAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe! (kliko mbi linkun e mesiperm per me shume info)Recepsioniste ne Dubai. Rroga 500$ – 800$ ne muaj. (kliko mbi … Me shume

Punesim Jashte Vendit per Inxhinier/e ne UAE

ANDE-LM® ju ofronKontrata pune ne Emiratet e Bashkuara Arabe Kerkohen:Inxhinier MEKANIKInxhinier ELEKTRIK Te interesuarit duhet te kene njohuri ne punen teknike:- per Ajrim te Kondicionuar,- pune hidraulike,- zjarrfikes dhe kujdesi ndaj zjarrit,- pune elektike per sistemet e voltazhit te ulet,Ambjentet … Me shume

Punesim ne Australi dhe Kanada me page duke filluar nga 3000 $

Pas mbylljes me sukses se fazes se trete te rekrutimit, ku 17 aplikantë fituan kontratat e punes ne profile te ndryshme pune per kete faze, Europe Agency ne bashkepunim me nje nga kompanite me te medha Amerikane te punesimit, publikon … Me shume

Punesim ne Afganistan me page 3000 $ deri ne 6000 $

Pas mbylljes me sukses se fazes se trete te rekrutimit, ku 17 aplikantë fituan kontratat e punes ne profile te ndryshme pune per kete faze, Europe Agency ne bashkepunim me nje nga kompanite me te medha Amerikane te punesimit, publikon … Me shume

Punesim ne Singapore,Kamarier, Banakier, Mikprites, Shef Kuzhine, Instruktor Palestre, Rroga 1600$-2000$/muaj

Per te gjithe ju qe eni te interesuar per te cuar me tej ose per te filluar nje eksperience nderkombetare ne punesim, Europe Agency ne bashkepunim me partneret nderkombetar te rekrutimit, tashme ben te mundur punesimin tuaj sipas pozicioneve vakante … Me shume

Studim Dhe Punesim Ne Vancouver-canada

Programi i Studimit dhe punesimit (Work and Study ose Study and Internship) kombinon një periudhë te studimit me një periudhë të barabartë të punës. Kjo mund te jete punësim per nje sezon te caktuar ose te jete stazh me pagese … Me shume

Punesim ne Malte me page 838 Euro/muaj.

Europe Agency ne bashkepunim me nje nga kompanite me te medha dhe me emer te sherbimeve te pastrimit dhe sherbimeve “Cleaning and Services” ne Malte, ofron pozicionet vakante te punes si me poshte: Sherbim Pastrimi ne Malte. 838 Euro/muaj. Per … Me shume

Punesim ne Afganistan, Rroga 3000$-6000$/muaj

Europe Agency ne bashkepunim me nje nga Kompanite me te medha te sherbimeve Logjistike ne Afganistan, rihap vendet vakante te punes pas mbylljes se fazes se pare te rekrutimit.POZICIONET VAKNTE TE PUNES JANE SI ME POSHTE:Administrator Kontratash, Kanada 3500$/muaj.Koordinator Udhetimesh, … Me shume