Tag Archives: pune

Këkoj të punësohem si gazetar, përkthyes

Pershendetje, quhet Alket Goce. Kam perfunduar arsimin e larte ne Universitetin e Tiranes, dega Gazetari ne vitin 2005. Kam punuar ne disa media te shkruara dhe elektronike. Zoteroj mjaft mire gjuhen angleze dhe ate italiane dhe deshiroj te punesohem si … Me shume

Kompania Prestigjioze International Kerkon Agjent/e Shitjesh me dhe pa experience pune. Duhet patjeter te kene makine personale. Mosha 21 – 40 vjeç.

Kompania Prestigjioze International Kerkon Agjent/e Shitjesh me dhe pa experience pune. Duhet patjeter te kene makine personale. Mosha 21 – 40 vjeç. Adresa: Prane Casa Italia, perballe Spitalit Hygea E-mail: [email protected] Per me teper kontaktoni ne: Kontakt:

Kerkohet mesuese per ciklin fillor!

Kerkohet mesuese e ciklit te ulet ne nje shkolle private ne Tirane me eksperience shumevjecare. 0684021625

Punësim

Punësim Ndërkombëtar. Për më shumë informacion mbi ofertat tona, e si duhet të aplikoni, ju lutemi të klikoni në linkun e faqes ⇒ https://velaconsulting.al/punesim Për çdo pyetje, mos hezito të na kontaktosh në rrjetet sociale ​ facebook.com/www.velaconsulting.al plus.google.com/+VelaconsultingAlb instagram.com/vela_consulting twitter.com/vela_consulting … Me shume

Kerkohet Farmaciste, Tirane

Kerkohet farmaciste ne Tirane, Rruga e Elbasanit. Të interesuarat të kontaktojnë: Tel: 067 491 1797

BAR KAFE KERKON PICIER ME EKSPERIENCE PUNE

BAR KAFE KERKON PICIER ME EKSPERIENCE PUNE Adresa: Brenda Universitetit “New York”, tek kodra Diellit Kontakt:

Punësim FALAS – Punësim URGJENT @ Dubai / Abu Dhabi UAE, QATAR, OMAN, BAHRAIN, EGYPT, SEYCHELLES, MALDIVES.

Punësim FALAS – Punësim URGJENT Pozicionet; Kamarier/e, Banakier/e, Hostess, Recepsionist/e, Kuzhinier/e, Koordinatore Eventesh, Menaxher/e, Instruktor/e Palestre, Parukier/e, Masazhator/e, Estetiste-Manikyriste, Infermier/e, Mjek/e në Hotele/Restorante/Pizeri, Bar/Kafeteri, Kompani Fitness, Qendra Bukurie, Qendra Spitalore @ Dubai / Abu Dhabi UAE, QATAR, OMAN, BAHRAIN, EGYPT, … Me shume

Punësim URGJENT, kërkohet Asistente Zyre në Vela Consulting

Punësim URGJENT, kërkohet Asistente për zyrën ekzekutive të Vela Consulting – Agjenci Rekrutimi Ndërkombëtare Aplikoni duke dërguar CV (në gjuhën angleze) + FOTO profili (format 40×60) në Email: [email protected] Kriteret e aplikikimit ; • Mosha nga 18 – 24 vjeçe, … Me shume

shites/e

“EBC Cosmetics” shpall vende të lira pune si shitëse në dyqanet e saj. “EBC Cosmetics”, është një zinxhir i dyqaneve me pakicë i kozmetikes dhe bukurisë në Prishtinë. Brendet me të cilat operon “EBC Cosmetics” janë: L’Oreal Prestige, Coty Prestige, … Me shume

Kerkohet Ekonomiste me kohe te plote

Kompania Tenda Paradise kerkon te punesoje nje ekonomiste me eksperience pune, preferohet qe aplikantja të plotësojë kriteret e mëposhtme, si : 1.Te kete mbaruar Fakultetin e Ekonomise 2.Te kete njohuri te mire te programeve kompjuterike dhe legjislacionit ne fuqi. 3.Te … Me shume

VENDE PUNE PËR: KUZHINIER/E NDIHMES KUZHINIERE:

VENDE PUNE PËR: KUZHINIER/E , NDIHMES KUZHINIERE: Kërkesat për këtë pozicion janë: 1.Të jetë mbi moshën 25 vjec. 2.Të ketë eksperiencë pune te ngjashme. 3.Të ketë aftësi të mira komunikuese. 4.Të jetë i përkushtuar në punë dhe të ketë vetëbesim. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Lista – vende pune vakante ne fusha te ndryshme

Tirane, ofroj vend pune MasazhereTirane, ofroj vend pune bojaxhi per makinaTirane, ofroj vend pune Perpunues grafik AutoCADTirane, ofroj vend pune telework Sviluppatore softwareTirane, ofroj vend pune AsistenteFier, ofroj vend pune Inxhinier /e kimiste / Elektrik / Mekanik / Financier/e ekonomist/e, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Lista – vende pune vakante ne fusha te ndryshme

Tirane, ofroj vend pune MasazhereTirane, ofroj vend pune bojaxhi per makinaTirane, ofroj vend pune Perpunues grafik AutoCADTirane, ofroj vend pune telework Sviluppatore softwareTirane, ofroj vend pune AsistenteFier, ofroj vend pune Inxhinier /e kimiste / Elektrik / Mekanik / Financier/e ekonomist/e, … Me shume

Tirane,vend pune part time OPERATOR TELEFONIK deri ne 320 lek/ora ( tek Sheshi Willson )

NEWBIZ Italy sh.p.k. azienda specializzata in attività di contact center, ricerca per la sede di Tirana, operatori telefonici e Team Leader per attività di teleselling e telemarketing per le campagne di luce/gas, H3G,Fastweb e Telecom vendità. Sono richieste: – ottima … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Tirane,vend pune part time OPERATOR TELEFONIK deri ne 320 lek/ora ( tek Sheshi Willson )

NEWBIZ Italy sh.p.k. azienda specializzata in attività di contact center, ricerca per la sede di Tirana, operatori telefonici e Team Leader per attività di teleselling e telemarketing per le campagne di luce/gas, H3G,Fastweb e Telecom vendità. Sono richieste: – ottima … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Turizmi

Kalemi Travel kerkon te punesoje 1 person Full Time prane deges ne Tirane ne pozicionin menaxher/e turizmi Kriteret : – Te kete mbaruar arsim te larte ne deget Menaxhim, Administrim Biznesi ose Marketing. – Te kete aftesi shume te mira … Me shume

Shqiperi, ofroj vend pune Perfaqesues Mjekesor

JSC Olainfarm eshte nje nder kompanite me te medha farmaceutike ne Letoni me nje eksperience 40 vjecare ne prodhimin e produkteve farmaceutike. Kompania eshte themeluar ne vitin 1972 dhe aktualisht eshte nje nder kompanite kryesore ne sektorin farmaceutik ne Letoni … Me shume