Tag Archives: Pastruse

Tirane, ofroj vend pune Pastruse

Ofrojme Pune! Ndimes/kuzhinjer/Kamarjer Restoranti/ Pastruse! NDIMES/kuzhinjer! 1-Te kete eksperienc pune jo me pak se 2 vjete ne restorant peshku. 2-Te jete i komunikushem dhe te di te bashkpunoj ne grup. 3-Preferohet te kete diplom ose certifikat te nje shkolle profesionale … Me shume

Tirane, ofroj vend pune pastruse

kerkohet nje pastruese mirembajtese per ambjentet e brendhshme dhe te jashteme te bar kafe “elite”i cili ndodhet te ish kinema 17-nentori 30-m nga gjimnazi “sami frasheri” orari i punes: – 6e30 me 8e30 dhe 15 me 17 pagese e kenaqshme … Me shume

Tirane, ofroj vend pune ARKITEKTE, SEKRETARE dhe PASTRUSE

“Albania TR” Posti i Punes: ARKITEKTE DHE SEKRETARE Vendodhja e Kompanise: Tirane, Shqiperi Kualifikime/ Kërkesa: SEKRETARE – Te kete njohuri shume te mira te programeve,Microsoft Office . – Te mbaj te paster ambjentin e zyres . – Mosha deri 30 … Me shume

Tirane, ofroj vend pune pastruse restoranti

Ofrojme pune pastruse restoranti Adresa: Kompleksi Vila Aeroport, Rinas Transporti falas Cel. : 068 20 77 098

Tirane, ofroj vend pune Pastruse

Kafe Internet kerkon te punesoje pastruese. Paga e kenaqshme! Ad: Rr. Sulejman Delvina, Tirane e RE afer Sheshit Willson perballe me Posten nr.8 Tel. : 069 20 72 005 Cel. : 069 20 72 005

Tirane, ofroj vend pune Pastruse

Ofroj vend pune per Pastruse , paga eshte e kenaqshme . Te interesuarit te paraqiten tek Adresa : Rrg Sulejman Delvina , Tirane e Re Perball Postes nr 8 Nr Cel: 0692072005