Tag Archives: Pastruese

Tirane, ofroj vend pune Pastruese Bari

Lounge twin Bar kerkon per nevojat e saj : PASTRUESE ( ne ambjentet e barit ) * ofrohen kushte te mira pune. ju lutem telefononi sa me pare ne nr e telefonit : 0694096227

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Lajmerim Punesimi Agjencia e Punesimit

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Lajmerim Punesimi Agjencia e Punesimit

Tirane, ofroj vend pune part time Pastruese (Mirembajtese)

Qender Interneti kerkon te punesoje nje PASTRUESE (MIREMBAJTESE) me kohe te Pjesshme. Te interesuarat te paraqiten ne kete adrese si vijon… Sheshi WILLSON Tirana e Re, perballe Postes Nr.8 Tel. 069 20 72 005 Cel. : 069 20 72 005

Tirane, ofroj vend pune part time Pastruese (Mirembajtese)

Qender Interneti kerkon te punesoje nje PASTRUESE (MIREMBAJTESE) me kohe te Pjesshme. Te interesuarat te paraqiten ne kete adrese si vijon… Sheshi WILLSON Tirana e Re, perballe Postes Nr.8 Tel. 069 20 72 005 Cel. : 069 20 72 005

Tirane, ofroj vend pune part time Pastruese (Mirembajtese)

Qender Interneti kerkon te punesoje nje PASTRUESE (MIREMBAJTESE) me kohe te Pjesshme. Te interesuarat te paraqiten ne kete adrese si vijon… Sheshi WILLSON Tirana e Re, perballe Postes Nr.8 Tel. 069 20 72 005 Cel. : 069 20 72 005

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Kompania ALUFLOR kerkon te punesoje nje : Pastruese Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara: – Te kete perfunduar minimumi arsimn 8-vjecar . – Aftesi shume te mira komunikimi . – Aftesi per te punuar ne grup . – Te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Kompania ALUFLOR kerkon te punesoje nje : Pastruese Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara: – Te kete perfunduar minimumi arsimn 8-vjecar . – Aftesi shume te mira komunikimi . – Aftesi per te punuar ne grup . – Te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Kompania ALUFLOR kerkon te punesoje nje : Pastruese Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara: – Te kete perfunduar minimumi arsimn 8-vjecar . – Aftesi shume te mira komunikimi . – Aftesi per te punuar ne grup . – Te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Kompania "Agi Kons" shpk kerkon Pastruese me orar te plote ne rezidencen e saj ne Marea Resort ne Golem. Te jete nen moshen 50 vjece. Ju lutem te gjithe interesuarit te kontaktojne ne adresen [email protected] ose telefoni ne 048 830003 … Me shume

Tirane, ofroj vend pune zgarist, punonjes fast food-i, nd/guzhinier, pastruese

Grill House Kerkon te punesoje zgariste, ndihmes guzhinier, kamarier, punonjese fast food-i dhe pastuese Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr e poshte shenuar, ose te dergojne nje e-mail ne adresen [email protected] Per cdo informacion mund te paraqiteni tek … Me shume

Tirane, kerkohet punonjes fastfudi, pastruese

GRILL HOUSE Kerkon te punesoje 2 punonjese fast-food me orar te plote, te kene eksperience ne kete fushe, si dhe nje pastruese. Per me shume informacion, te interesuarit te vijne tek pallati i ri qe ndodhet tek diga e liqenit. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier, zgarist, punonjes fastfudi, pastruese

Grill House Kerkon te punesoje zgariste, ndihmes guzhinier, kamarier, punonjese fast food-i dhe pastuese Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr e poshte shenuar, ose te dergojne nje e-mail ne adresen [email protected] Per cdo informacion mund te paraqiteni tek … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier, zgarist, punonjes fastfudi, pastruese

Grill House Kerkon te punesoje zgariste, ndihmes guzhinier, kamarier, punonjese fast food-i dhe pastuese Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr e poshte shenuar, ose te dergojne nje e-mail ne adresen [email protected] Per cdo informacion mund te paraqiteni tek … Me shume

Durres, ofroj vend pune Pastruese

Kemi vende te lira pune si pastruese me rroge te mire ne nje hotel ne Malin e Robit.Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit:0692024734 Tel. : 0692024734 Cel. : 0692024734

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Kerkoj te punesoj nje pastruese me eksperience (mosha deri 45 vjec) . Orari i punes do te jete e Hene – e Shtune 9.30-16.00. Punonjesja do te jete e siguruar. Mund te me kontaktoni ne nr tel : 048 202 … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Kerkoj te punesoj nje pastruese me eksperience (mosha deri 45 vjec) . Orari i punes do te jete e Hene – e Shtune 9.30-16.00. Punonjesja do te jete e siguruar. Mund te me kontaktoni ne nr tel : 048 202 … Me shume

Durres, ofroj vend pune Pastruese

Aluflor Construction Group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te Alucobondit. Kompania jone kerkon te punesoje nje Pastruese Kandidatja duhet t’i permbahet ketyre rregullave: -Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune PASTRUESE

KAPE ALBANIA OFRON VEND PUNE PER SANITARE (PASTRUESE). ORARI 6 ORE. PAGA E KENAQSHME. ADRESA : PRANE ISH EKSPOZITES "SHQIPERIA SOT" KATI I II. Tel. : 042427855

Tirane, ofroj vend pune part time pastruese

Kerkojme te punesojme nje pastruese me kohe part time ne nje objekt te rendesishem ne qender te Tiranes (afer satadiumit “Qemal Stafa“)e cila te plotesoj keto kritere: 1- Te jete mbi 40 vjce. 2- Te kete punuar dhe me pare … Me shume