Arkiva Etiketash: Pastruese

Tirane, ofroj vend pune punetore magazine dhe pastruese

Power Color shpk Me aktivitet bojra ne fushen e makinave dhe mobilerise, kerkon te punesoje nje punetore dhe pastruese magazine. Te gjithe te interesuarat luten te kontaktojne ne nr e tel.00355672004172. Adresa: Yrshek Prane Klinikes se Syve Uzllova Tirane Cel. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Kerkohet pastruese per nje bar kafe ne zonen e Bllokut te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel:0696680199 Cel. : 355696680199 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier, Banakiere, Operatore bastesh, Pastruese

Ofrohen vende pune : – Kamarier ( mosha mbi 22 vjec) – Banakiere ( femra, mosha mbi 30 vjec) – Operatore bastesh ( mosha mbi 22 vjec) – Pastruese ( mosha mbi 30 vjec) Perparesi kane personat me eksperienca te … Me shume

Tirane, kerkohet part time pastruese

kerkohet pastruese per nje here ne jave, 8 ore me pagese 1000 lek te reja. Tel. : 0673819899 Shperndaje ne Facebook

Durres, ofroj vend pune part time fundjave (Pastruese)

DURRES Ofroj pune pastruese me kohe te pjesshme. 1-2 hene ne muaj.Per te ndihmuar ne pastrimin e shtepise. Ju lutemi,te kontaktojne vetem femrat qe nuk jane dembele, nuk jane llafazane, qe jane te pastra dhe qe punojne me kujdes. Ju … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time fundjave pastruese

kerkoj pastruese mosha jo mbi 25 vjec kontaktoni ne mail [email protected] me foto Shperndaje ne Facebook

kerkohet 1 Pastruese 400$/muaj pa gjuhe te huaj

Kerkohet 1 pastruese per pastrimin e zyrave tona ne Erbil, Kurdistan.Aplikantja nuk duhet te dije gjuhe te huaj pasi do punoje me Shqipetare dhe te huaj. Nga Kompania ofrohet strehim, ushqim, vize, bilete avioni dhe kontrate e rregullt pune te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune pastruese per Fitness Club

Fitness Club kerkon te punesoje nje pastruese me orar te plote, Duhet t’i permbahet ketyre rregullave: -Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes . -Te jete e komunikueshem me koleget dhe e gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Pastruese dhe hekurosese

Kerkohet nje punetaro qe te bej pune te vogla shtepie ne nje vile private si dhe hekurosje Tel. : 0695369540 Cel. : 0695369540 Shperndaje ne Facebook

Durres, ofrojme pune pastruese

Durres! Ofroj vend pune pastruese per shtepine (dritaret e shtepise) Te interesuarat duhet te jene puntore (jo dembele) dhe te sjellshme. Per me teper informacion mund te kontaktoni ne: 069 56 76 246 Adresa: Rruga: Aleksander Goga, prane Gjykates. Ju … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Sanitare (Pastruese)

Kerkohet Pastruese 3 ore ne dite. Orari: 08:30 – 11:30 prane nje Klinike Mjekesore. Mosha: 35 – 50 vjec Paga: 8000 leke E diela pushim Rr. M. Shyri Te interesuarit te telefonojne ne numrin e meposhtem. Tel. : 2 267631 … Me shume

Tirane, ofroj vend pune pastruese hoteli

OFROM VEND PUNE PASTRUSE HOTELI ADRESA: VILA AEROPORT, RINAS TRANSPORTI FALAS DHE PAGA E KENAQSHME CEL: 067 322 1715 Cel. : 067 322 1715 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune PASTRUESE

Kerkohet Pastuese per Restorant. Puna eshte me dy turne Punonjesit e turnit te dyte shoqerohen neper shtepi me mjetin e transportit te kompanise. N.q.se jeni te interesuar ju lutem te kontaktoni ne numrin e telefonit : 067 20 09 610 … Me shume

Pastruese

NJE KOMPANI NDERTIMI PRESTIGJIOZE, LIDER NE TREGUN VENDAS OFRON POZICIONE VAKANTE SI: PASTRUESE Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara: – Te kete perfunduar minimumi arsimin 8-vjecar; – Aftesi shume te mira komunikimi; – Aftesi per te punuar ne grup; – … Me shume

Pastruese

NJE KOMPANI NDERTIMI PRESTIGJIOZE, LIDER NE TREGUN VENDAS OFRON POZICIONE VAKANTE SI: PASTRUESE Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara: – Te kete perfunduar minimumi arsimin 8-vjecar; – Aftesi shume te mira komunikimi; – Aftesi per te punuar ne grup; – … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Pastruese Bari

Lounge twin Bar kerkon per nevojat e saj : PASTRUESE ( ne ambjentet e barit ) * ofrohen kushte te mira pune. ju lutem telefononi sa me pare ne nr e telefonit : 0694096227 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Pastruese Bari

Lounge twin Bar kerkon per nevojat e saj : PASTRUESE ( ne ambjentet e barit ) * ofrohen kushte te mira pune. ju lutem telefononi sa me pare ne nr e telefonit : 0694096227 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Pastruese Bari

Lounge twin Bar kerkon per nevojat e saj : PASTRUESE ( ne ambjentet e barit ) * ofrohen kushte te mira pune. ju lutem telefononi sa me pare ne nr e telefonit : 0694096227 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Pastruese Bari

Lounge twin Bar kerkon per nevojat e saj : PASTRUESE ( ne ambjentet e barit ) * ofrohen kushte te mira pune. ju lutem telefononi sa me pare ne nr e telefonit : 0694096227 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Pastruese

Lajmerim Punesimi Agjencia e Punesimit Shperndaje ne Facebook