Tag Archives: ndihmese

Tirane, ofroj vend pune, kamarier bari dhe ndihmese kuzhine !

Kerkojme kamarier bari dhe ndihmese kuzhne !! Vila100 ( rruga Myslym Shyri mbrapa dyqanit te EHV-se,ndermjet dyqaneve te AMC dhe VODAFON ). Faleminderit! Cel. : 0682074576

Tirane, ofroj vend pune, kamarier bari dhe ndihmese kuzhine !

Kerkojme kamarier bari dhe ndihmese kuzhne !! Vila100 ( rruga Myslym Shyri mbrapa dyqanit te EHV-se,ndermjet dyqaneve te AMC dhe VODAFON ). Faleminderit! Cel. : 0682074576

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e dhe(ose) ndihmes/e Kuzhine

Restauranti Gjerman “Wintergarten” i cili qe prej 14 vjetesh operon brenda bllokut te ambasadave, kerkon Kuzhinier/e me eksperience dhe/ose ndihmes/e kuzhine me deshire per tu rritur ne profesion. Ai(ose Ajo) preferohen: – te kene eksperience ne kuzhine internacionale – te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune NDIHMESE EKONOMISTE +OPERATORE E MAREDHENIEVE ME JASHTE

OFROHET VEND I LIRE PUNE: NDIHMESE EKONOMISTE +OPERATORE E MAREDHENIEVE ME JASHTE (F) FULL TIME. -Te dije gjuhen angleze. -Me eksperience pune 2 vjecare. Te interesuarat te dergojne Cv-te e tyre ne adresen e email: [email protected] duke specifikuar SUBJECT ose … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ndihmese Kuzhiniere

Bar ” Infinit ” kerkon Ndihmese Kuzhiniere Orari dhe kushtet te kenaqshme. Per cdo informacion mund te kontaktoni: Mob: +355 69 40 10 578 E-Mail: [email protected] Adresa: Komuna e Parisit, 30m mbi Qendren Kristal

Tirane, ofroj vend pune NDIHMESE NE KUZHINE

SHOQERIA AVANCE SH.P.K OPERON NE FUSHEN E RESTORANTEVE, KATERIGUT,PASTRIMIT DHE LAVANDERISE. Kerkon te punesoje ne Restorantin te saj prane Qendres TEG nje ndihmese qe te plotesoje kushtet e meposhteme: 1.Te kete mbaruar shkollen e mesme 2.Te kete punuar ne pune … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ndihmese Banakiere

“Il Gelato Vero” kerkon te punesoje Ndihmese/Banakiere. Kushtet e punes shume te mira. Kerkohet qe kanditatja te kete eksperience pune. Lokali ndodhet tek Qendra Tregtare TEG. Per cdo informacion shtese na kontaktoni ne 0686402863 Cel. : 0686402863

Tirane, ofroj vend pune NDIHMESE NE BANAK (f)

Gelateri Nocciola-la-lakerkon te punesoje :NDIHMESE NE BANAK (f)Nocciola-la-la- permbledh nje ambjent relaksues dhe familjar, ku sherbehet akullore e fresket, embelsira, kafe, etj. Prandaj kerkojme nje staf me paraqitje te kendshme dhe serioz, te moshes nga 20 -30 vjece. Me ose … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Ndihmës/e dizanjer

ADV – Digital Marketing, kërkon të punësojë Ndihmës/e dizanjer, si më poshtë:Pozicioni: Ndihmës/e dizanjer.Përgjegjësitë: Sigurimi i vazhdimësisë së procesit të dizenjimit duke ruajtur cilësinë.Orari i punës: Part-time.Detyrat: Jep mbështetje për dizanjerat e kompanisë dhe departamentin e marketingut.Punon me copywriter-at duke … Me shume

Durres, ofroj vend pune ndihmes/e guzhinier/e

Albania contact agency shpall vende te reja pune Pocicioni ku mund te aplikoni jane ndihmes/e guzhinier/e Mosha e preferuar 30-40 vjec Me eksperience Te interesuarit te paraqesin CV e tyre ne adresen e-mail si me poshte : [email protected] Vetem kandidatet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune “ndihmëse ne studio grafike” paradite, full-time

Ofroj vend pune “ndihmëse ne studio grafike” paradite, full-time. Duhet te jete vajze, te njohe pjeserisht nga programet grafike (adobe:illustrator, photoshop, indesign ; autocad ; corel draw si dhe paketa e office). Nuk eshte kusht qe ti dije ta gjitha. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Banakier/e, Ndihmes/e kuzhiniere etj..

Bar-Restorant-Piceri “BOGOVA” dhe “BOGOVA FOREVER” kerkon: -Banakiere, mosha deri ne 35 vjece. -Kamarier/e -Shperndares me motorr Te interesuarit mund te kontaktojne si me poshte.

Tirane, ofroj vend pune Ndihmese pasticiere

Kerkohet ndihmese pasticiere, kushte te mira pune, page e kenaqshme. Furre Buke dhe Pasticeri “Adriana”. Prane ish Ekspozites Shqiperia Sot. Cel. : 0696114778

Tirane, ofroj vend pune NDIHMES(E) KUZHINIER

Kerkojme Ndihmes Kuzhiniere ( vetem per sallatat ) me eksperience pune. Ofrojme kushte shume te mira pune Puna eshte me dy turne, dhe punonjesit e turnit te dyte i shoqerojme ne shtepi Te interesuarit te kontaktojne nepermjet adreses se e-mail-it: … Me shume

Tirane, ofroj vend pune ndihmese

Jemi te interesuar per shoqeruese e nje zonje 70 vjecare nga ora 6 mbasdite deri ne 9 te mengjesit. Zonja nuk nevoja te vecanta thjesht shoqerim. Per informacion te metejshem kontaktoni ne nr. 0692021468. Cel. : 0692021468

Tirane, ofroj vend pune ndihmese

Jemi te interesuar per shoqeruese e nje zonje 70 vjecare nga ora 6 mbasdite deri ne 9 te mengjesit. Zonja nuk nevoja te vecanta thjesht shoqerim. Per informacion te metejshem kontaktoni ne nr. 0692021468. Cel. : 0692021468

Tirane, ofroj vend pune ndihmese

Jemi te interesuar per shoqeruese e nje zonje 70 vjecare nga ora 6 mbasdite deri ne 9 te mengjesit. Zonja nuk nevoja te vecanta thjesht shoqerim. Per informacion te metejshem kontaktoni ne nr. 0692021468. Cel. : 0692021468

Tirane, ofroj vend pune NDIHMES(E) KUZHINIER

KERKOHEN 2 NDIHMES(E) KUZHINIER . JU LUTEM KONTAKTONI NE NR.E TELEFONIT: 067 20 09 610 OSE DERGONI NJE CV NE ADRESEN E E-MAIL-IT [email protected]

Tirane, ofroj vend pune NDIHMES(E) KUZHINIER

KERKOHEN 2 NDIHMES(E) KUZHINIER . JU LUTEM KONTAKTONI NE NR.E TELEFONIT: 067 20 09 610 OSE DERGONI NJE CV NE ADRESEN E E-MAIL-IT [email protected]

Tirane, ofroj vend pune part time Ndihmese ne Shtepi

Kerkoj ndihmese ne shtepi per 3 dite ne jave. Kerkohet nje zonje qe te jete e komunikueshme dhe te kete eksperience. Adresa, Rr. Elbasanit, perballe Liceut Artistik Cel. : 0682050700