Tag Archives: NDERTIMI

Tirane, ofroj vend pune arkitekt(e) dhe inxhinier(e) ndertimi

Firma e ndertimit “Bruci”. Kerkojme te punesojme 2 arkitekt(e) dhe 2 inxhinier(e) ndertimi.Inxhinieret e ndertimit duhet te punojne si ne terren ashtu edhe ne zyre.TE kene njohuri te mira kompjuterike.Paga e kenaqshme.Per te interesuarit te dergojne cv ne adresen e … Me shume

Tirane, ofrohet part time fundjave Tirane, ofrohet Tirane, ofrohet license ndertimi me qera

Tirane, ofroj license ndertimi (Tek berryli) ofroj license drejtuesi teknik ne ndertim me kategorite perkatese te licenses,licensa ka te drejte ndertimi deri ne 8 kate por sipas ligjit ne fuqi me kerkese te kompanise ndertuese ku ky drejtues eshte i … Me shume

Tirane, ofroj vend pune agjent/E shitje per materiale ndertimi me %

jemi te interesuar per agjent shitje per materiale ndertimi si koll fino grafiato stuko bojak llac te interesuarit duhet te ken njohuri dhe njohje ne fushen e ndertimit fillimisht te dergojne piksynimet se cfare rezultati arrijne dhe ne ju japim … Me shume

Tirane, ofroj vend pune INXHINJER/E NDERTIMI

Kerkojme INXHINJER/E NDERTIMI per dhenie license me te gjitha pikat per firme ndertimi. Nr kontakti 0686527215 Zyrat jane ne Tirane Cel. : 0686527215

Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi (Inxhinier Zbatimi)

Shoqeria Almond Construction shpk ofron vend pune per Inxhinier Ndertimi (Zbatimi)Kriteret minimale te kandidatit:Te kete mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se NdertimitTe kete eksperience ne zbatim minimumi 3 vjetTe kete njohuri te mira te paketes Office dhe te AutoCad-itTe kete aftesi … Me shume

Durres, ofroj vend pune Inxhinier/e ndertimi

Pespa Group kerkon te punesoje per zyrat e saj ne Durres: Inxhinier/e ndertimiKriteret qe duhet te plotesoje:Te kete perfunduar studimet e larta per Inxhinieri Ndertimi;Te njohe mire gjuhen Greke dhe AnglezeTe njohe shume mire programin Autocad.Te gjithe te interesuarit te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Inxhiniere Ndertimi – Projektues

Po kerkojme te rekrutojme 2 të diplomuar /a në inxhinieri ndërtimi për një kompani italiane që operon në fushën e projektimeve të strukturave të çelikut në të gjithë sektorët e ndërtimit për studion e saj në Tiranë. Detyrat dhe përgjegjësitë … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Teknin punimesh ndertimi dhe mirembajtje

Kerkojme Teknik punimesh te ndryshme mirembajtje. Duhet te dije te beje punime dhe riparime te pergjithshme te Ndertimit,nderrim bravash,punime Hidraulike te thjeshta e montime te pergjithshme si dhe te njohe tregun ne lidhje me furnizimet qe do duhen. Duhet te … Me shume

Tirane, kerkohet part time Inxhinieri Ndertimi

KERKOJME NJE PEDAGOGPer Kurse trajnimi ne LendenShkenca e Konstruksioneve (Rezistenca e Materialeve) Adresa: “Rr. “Kavajës” (“21 Dhjetori”), Pallati mes Poliklinikës Nr 9 dhe Spitalit Gjerman. (Shk.3, Nr.18, Kt.2) Mob: VodClub: 069 43 55 550 / 069 63 26 255 E-Mail: … Me shume

Kerkohen Teknike ndertimi per ne Lindje te Mesme

Pozicioni Teknik Ndertimi Vendi ku personi do të punësohet: Lindje e Mesme Përshkrimi i punës Kohezgjatja e Kontrates: disa vjecare Pagesa: Shume e kenaqshme Kushtet: Sigurimi i Jetës & Mbulimi i të drejtave për kompensimin e punëtorëve Kërkesat • Minimalisht … Me shume

Kerkohen USTA NDERTIMI

Kape ! Butiku me i madh ne Tirane. Kerkohen USTA NDERTIMI Me eksperience pune. Personat e interesuara mund te na kontaktojne ne numrin tone te tel. Nr Tel: 04 2427855 Ose mund te na dergoni Cv. tuaja ne adresen e … Me shume

Kompani Ndertimi, Kerkon Menaxhere, Ekonomista, Inxhieniere, Arkitekt, Graphic Designer, Sekretare, Punetore

Kerkohen Menaxhere, Ekonomista, Inxhieniere, Arkitekt, Graphic Designer, Sekretare, Punetore Ndertimi per projektin e madh te ndertimit ne Erbil, Kurdistan. Te interesuarit duhet te dine anglisht, te kene eksperience pune. Lutemi te dergoni CV-ne tuaj ne anglisht bashke me nje foto … Me shume

Kompani Ndertimi, Kerkon Inxhiniere, Ekonomist, Menaxher, Punetore

Kerkohen Menaxhere, Ekonomista, Inxhieniere, Punetore Ndertimi per projektin e madh te ndertimit ne Erbil, Kurdistan. Te interesuarit duhet te dine anglisht, te kene eksperience pune. Lutemi te dergoni CV-ne tuaj ne anglisht bashke me nje foto ne zyren e informacionit … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi (Strukturist)

Njoftim! Kerkjome te punesojme nje person i cili te jete i diplomuar ne Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit, Profili Strukturist. Vendi i punes eshte inxhinier prane studios se vleresimit. Kriteret qe duhet te plotesoje jane: 1. Te jete i diplomuar. … Me shume

Durres, ofroj vend pune Inxhinjer ndertimi

Kerkohet nje inxhinjer ndertimi me eksperience per ne Qytetin e Durresit. Kerkesat: 1-Te kete licence per godina shoqerore e industriale mbi 8 kate 2-Te zoteroj programet baze te kompjuterit (paketen office, word+excel+internet). 3-Te zoterj autokad 2D 4- Njohja e programeve … Me shume

Vende pune per Inxhinier Ndertimi ne Lindjen e Mesme

Pozicioni Inxhinier Ndertimi Vendi ku personi do të punësohet: Lindje e Mesme Përshkrimi i punësKohezgjatja e Kontrates: disa vjecare Pagesa: Shume e kenaqshme Kushtet: Sigurimi i Jetës & Mbulimi i të drejtave për kompensimin e punëtorëveKërkesat • Minimalisht 3 vjet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Inxhiniere Ndertimi Perpunuese(Arkitekture,Strukturiste,Hidroteknike)

DesignConstruction,firme e re Projektimi ofron 3 vende pune Inxhiniere Ndertimi Perpunuese ne deget e meposhtme: 1.Arkitekte 2.Strukturiste 3.Hidroteknike Preferohen me eksperience pune te pakten 1 vit ne studio projektimi. Te interesuarat te cojne CV ne adresen e meposhtme: [email protected] Afati … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Punetor dhe Specialist Ndertimi

Punetor dhe Specialist Ndertimi Kompania “Agi Kons shpk” kërkon të punësojë punëtor dhe specialist ndërtimiKandidatët që kërkojnë të aplikojnë duhet të plotesojnë kriteret e mëposhtme:Kërkesat për punësim për specialistë ndërtimi: * Të ketë arsimin përkatës. Preferohen ata qe kane mbaruar … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Inxhinjer Mekanik ose Ndertimi

Firma prodhim Fasadash dhe punime Duralumini kerkon te punesoje nje Inxhinjer mekanik ose ndertimi. Te kete jo me pak se 3 – vjet eksperience pune, te kete njohuri ne gjuhen angleze dhe te njoh mire programin Autokad. Te interesuarit mund … Me shume

Tirane, ofroj vend pune inxhinjere ndertimi . agjente udhetimi . perkthyese e gjuhes

Shoqeri private nga Kroacia kerkon vende pune inxhinjere ndertimi agjente udhetimi perkthyese e gjuhes angleze dhe gjermane dhe ekonomiste Vendi i punes ne Tirane me orar te plote NR KONTAKTIT 0696023222 Tel. : 0696023222