Arkiva Etiketash: MODELE

Tirane, ofrohet part time modele, show girl

Nje kompani e re ne fushen e modelimit, fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron mundesi shume te mira punesimi. Kerkohen vajza te reja me ambicje, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune web-cam modele

Chat-line/ Hot-line Jeni femer ambicioze? Doni te ardhura pa limit? Kjo eshte puna juaj ideale. (mund te punoni nga shtepia juaj ose ambientet tona. Kriteret: mbi 18 vjece te flisni anglisht te jeni open minded per nje interviste mund te … Me shume

Tirane, kerkohet part time modele per reklama/spote publicitare

Kerkohen figurante vajza te reja 16-30 Vjec, Per xhirime te reklamave te ndryshme, Te interesuarat te dergojn cv ne adresen e meposhte si dhe te dergojn me shume se dy fotografi te tyret. Email : [email protected] Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune part time Modele (vajza)

Kerkohen modele (vajza). Kriteri i pranimit: masa e gjoksit (85-90), thene ndryshe, numri i recipetave (3-4). Per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit: 0695221756 ose na shkruani ne adresen e-mailit: [email protected] Ju mirepresim. Tel. : 0695221756 Cel. : … Me shume

Tirane, ofrohet part time Modele, parukiere, stiliste

Nje kompani e re ne fushen e modelimit, fotografise, reklames dhe dizenjimit, me filialet dhe bashkepunetoret e saj edhe ne trevat e tjera shqipfolese ne Kosove e Maqedoni, ofron mundesi shume te mira punesimi. Kerkohen vajza te reja me ambicje, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Foto Model/e: ( 2 femra, 2 meshkuj)

City Shop Kerkon Foto model/e (2 meshkuj, 2 femra), puna eshte part time. Proçesi i punes eshte fotografimi i veshjeve ne dyqane te ndryshme ne Tirane, dhe ekspozimi ne faqen tone te internetit. Mirpresim aplikimet tuaja ne: [email protected] (dergoni nje … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Freelancer Modele

Kerkohen Modele +18 nga e gjithe Shqiperia/Kosova dhe Mali i zi. Ju mund te aplikoni ne kete adrese: www.litodesign.com/adultmodel/lito !KUJDES. Me pare lexoni pershkrimin e punes. Faleminderit!!! Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune telework Model/e Interneti

Doni te fitoni 100+ plus Euro ne dite? Dini te flisni Anglisht?? Behuni nje webcam model/e–Model/e interneti Punoni sipas orarit tuaj Nga shtepia juaj ose ambientet tona … … Me orar te plot ose part time Per me shume informacion … Me shume

Shqiperi, ofroj vend pune part time webcam model -internet model/e

Fitoni deri në 200euro në ditë. Duke biseduar në (Webcam) kameren tuaj te internetit në intimitetin e shtëpisë tuaj ose ne ambientet tona. Kjo është një punë ku ju vendosni se sa doni te punoni, sa me shume te punoni, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Modele Interneti

Punoni sipas dëshirës tuaj me orare fleksibël! Kërkohen Model/e Interneti ! Pagesa shumë e kënaqshme! Kontaktoni : [email protected] Shperndaje ne Facebook

Shkoder, ofroj vend pune modele

kerkoj vajza nga mosh 16 deri 25 vjece qe jane te interesuara te behen modele.vajzat duhen te jene te paraqitshme dhe do i nenshtrohen nje seleksionimi rigoroz.gjithashtu pritet qe ato te jene te gatshme te udhetojne neper turne neper bote … Me shume

Modelle, Foto Modele

TIRANA FASHION TOP MODEL AGENCY seleksionon per hapje zyre ne TIRANE modele,fotomodele per sfilata, fotoromanz the reklama ne kolaboracion me agjensit me te njohura ne ITALI. Per te kandiduar dergoni: -3 foto, dhe kontakt. SELECIONOJM profile dhe pa experienc. Tek … Me shume

Tirane, ofroj vend pune FOTO MODELE

TIRANA FASHION TOP MODEL AGENCY seleksionon foto modele per publicitet, sfilata dhe foto romanz ne Italy. Per te kandiduar dergoni: -3 foto, dhe kontakt. Tek [email protected] TIRANA FASHION, MODA TASHTI! Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune part time modele

Kompania jone "all is beautiful" kerkon : Vajza te moshes 18-19 vjece,te behen pjese e kalendareve dhe revistave me te medha te vendit por edhe ne Kosove,nuk eshte e rendesishme eksperienca ne kete fushe,paga eshte shum e larte. Ju duhet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time modele

Kompania jone "all is beautiful" kerkon : Vajza te moshes 18-19 vjece,te behen pjese e kalendareve dhe revistave me te medha te vendit por edhe ne Kosove,nuk eshte e rendesishme eksperienca ne kete fushe,paga eshte shum e larte. Ju duhet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time modele

Kompania jone "all is beautiful" kerkon : Vajza te moshes 18-19 vjece,te behen pjese e kalendareve dhe revistave me te medha te vendit por edhe ne Kosove,nuk eshte e rendesishme eksperienca ne kete fushe,paga eshte shum e larte. Ju duhet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune modele dhe fotomodele

Nje kompani e re ne fushen e modelingut do te hyje se shpejti ne tregun shqiptar. Kerkohen vajza per modele dhe fotomodele. Kritere: 1-Mosha 16-25. 2-Gjatesia mbi 170 cm. 3-Eksperiencate e meparshme perbejne avantazh. 4-Gjuhe e huaj:Anglisht,Italisht. Te interesuarat te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune modele dhe fotomodele

Nje kompani e re ne fushen e modelingut do te hyje se shpejti ne tregun shqiptar. Kerkohen vajza per modele dhe fotomodele. Kritere: 1-Mosha 16-25. 2-Gjatesia mbi 170 cm. 3-Eksperiencate e meparshme perbejne avantazh. 4-Gjuhe e huaj:Anglisht,Italisht. Te interesuarat te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune 4 Modele Per nje Video Clip

Na duhen 4 modele per nje rregjistrim qe do te behet neser te nje kenge te nje grupi Kosovar ne Bregdetin e Durresit. Ju lutem vetem vajzat qe kane eksperience ne kete fushe. Ju bej te ditur se rregjistrimi do … Me shume

Fier, ofroj vend pune Freelancer modele

Kerkohet nje vajze(fotozhenike) per foto ne qytetin e FR brenda dt 22/05/2011 Me shume detaje kontakt: +355666531300 Cel. : +355666531300 Shperndaje ne Facebook