Tag Archives: mesuese

Kerkohet Mesuese Informatike me experience

Kerkohet mesuese Informatike. Kerkohet Pedagoge Etike /Pedagogjie/Komunikimi

Kerkohet mesuese per ciklin fillor!

Kerkohet mesuese e ciklit te ulet ne nje shkolle private ne Tirane me eksperience shumevjecare. 0684021625

Tirane, ofroj vend pune Mesuese aerobie. Insruktor fitnesi

Kerkojme: 1- Mesuese aerobie me eksperience pune. (part time). 2-Instruktor fitnesi me mbi 3 vjet pune ne palester.(30-50 vjec). Adresa: Tek 21 dhjetori Cel. : 0692214881

Tirane, ofroj vend pune part time mesues/e te gjuhes gjermane

Qender e gjuheve te huaja ne Tirane ne funksion te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te punesoje nje mesues/e te gjuhes gjermane per oraret e paradites ose pasdites. Kandidatet duhet te plotesojne keto karakteristika: Te kene mbaruar studimet e … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time paradite/pasdite Urgjent mesuese e gjuhes ITALIANE

Qender e gjuheve te huaja ne Tirane ne funksion te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te punesoje nje mesues/e te gjuhes ITALIANE per oraret e paradites ose pasdites. Kandidatet duhet te plotesojne keto karakteristika: Te kene mbaruar studimet e … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time mesues/e te gjuhes gjermane

Qender e gjuheve te huaja ne Tirane ne funksion te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te punesoje nje mesues/e te gjuhes gjermane per oraret e paradites ose pasdites. Kandidatet duhet te plotesojne keto karakteristika: Te kene mbaruar studimet e … Me shume

Tirane, ofrohen vende pune part time mesuese te gjuhes angleze

QENDRA CONTACT Kerkoj mesuese te gjuhes angleze. Te kete mbi tre vjet eksperience ne kete fushe. Te interesuarit te kontaktojn ne kete nr.0699605048. ADRESA:Rruga Besim Alla, pa vajtur ne Kombinat. Cel. : 0699605048

Mesues/e, Abu Dhabi (paga 1200 $/Muaj)

Mesues/e, Abu Dhabi (paga 1200 $/Muaj) Titulli: Mesues/e ne Abu Dhabi (m/f) Mesues kujdestar cfaredo dege (Femer) Mesues Kompjuteri/IT (Femer/Mashkull) Mesues i pregatitjes fizike (Femer/Mashkull) Mesues Kimie (Femer) Mesues per studime biznesi (Femer/Mashkull)Paga: Pagese fillestare 1200$ ( USD) neto ne … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Mesuese Italishte Part-Time

Kerkohet Mesuese Italishte Part-time. Pranohen aplikimet CV me foto, vazhdojnë perzgjedhjet dhe intervistat. Preferojme te kene eksperience pune mbi 3 vjet ne arsimin shteteror apo edhe ate privat. Kerkohen te kene njohuri per kompjuterin.Dergoni nje CV me foto ne adresen … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Mesuese per ciklin FILLOR

Kerkohet Mesuese Cikli Fillore Preferojme te kene eksperience pune mbi 8 vjet ne arsimin shteteror apo edhe ate privat. Duhet te kete njohuri per Kompjuterin dhe Anglisht.Dergoni CV me foto ne adresen e e-mailit: [email protected] Tel. : 04 244 13 … Me shume

kerkojme mesuese part-time per gjuhen Italiane

“English World Center”, Elbasan, kerkon te punesoje 1 mesuese part-time per gjuhen Italiane. Mund te dergoni CV ne: [email protected] “ENGLISH WORLD CENTER” Adresa: 50m poshte kryqezimit Dinamo Elbasan, Albania.

Mesues/e, Abu Dhabi (paga 1200 $/Muaj)

Mesues/e, Abu Dhabi (paga 1200 $/Muaj) Titulli: Mesues/e ne Abu Dhabi (m/f) Mesues kujdestar cfaredo dege (Femer) Mesues Kompjuteri/IT (Femer/Mashkull) Mesues i pregatitjes fizike (Femer/Mashkull) Mesues Kimie (Femer) Mesues per studime biznesi (Femer/Mashkull)Paga: Pagese fillestare 1200$ ( USD) neto ne … Me shume

Mesues/e, Abu Dhabi (paga 1200 $/Muaj)

Mesues/e, Abu Dhabi (paga 1200 $/Muaj) Titulli: Mesues/e ne Abu Dhabi (m/f) Mesues kujdestar cfaredo dege (Femer) Mesues Kompjuteri/IT (Femer/Mashkull) Mesues i pregatitjes fizike (Femer/Mashkull) Mesues Kimie (Femer) Mesues per studime biznesi (Femer/Mashkull)Paga: Pagese fillestare 1200$ ( USD) neto ne … Me shume

Tirane, kerkohet mesues/e Gjermanishteje

Qendra e Trajnimeve iLearn (te Stacioni i Trenit) kerkon URGJENTISHT nje mesues/e Gjermanishteje. Ne ofrojme edhe mundesi bashkepunimi per te gjithe ata mesues, qe nuk kane ambient per mesimdhenie dhe kerkojne te nisin nje forme te re bashkepunimi me qendren … Me shume

Tirane, ofroj vend pune mesuese te gjuhes ITALIANE

Qender kursesh ne Tirane ne funksion te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te punesoje nje mesues/e te gjuhes ITALIANE per oraret e paradites dhe pasdites. Kandidatet duhet: – Te kene mbaruar studimet e larta per ITALISHT – Te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune mesuese te gjuhes ITALIANE

Qender kursesh ne Tirane ne funksion te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te punesoje nje mesues/e te gjuhes ITALIANE per oraret e paradites dhe pasdites. Kandidatet duhet: – Te kene mbaruar studimet e larta per ITALISHT – Te kete … Me shume

Tirane, kerkohet Edukatore ose Mesuese e ciklit te ulet

Jam e interesuar te punesoj nje zonje nga 25-55 vjec qe ka punuar me femije ne kopesht ose ne shkolle ose ka eksperience pune ne kete fushe. Cilesite e duhura:Te jete tipike, korekte, e qete dhe e dashur. Te interesuarit … Me shume

Tirane, ofroj vend pune mesuese te gjuhes ITALIANE

Qender kursesh ne Tirane ne funksion te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te punesoje nje mesues/e te gjuhes ITALIANE per oraret e paradites dhe pasdites. Kandidatet duhet: – Te kene mbaruar studimet e larta per ITALISHT – Te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Mësues/e të gjuhës Bullgare dhe Turke

Institucioni Arsimor Profesional “Time Center” kërkon të punësoje mësues të gjuhës Bullgare dhe Turke. Kandidatët duhet të plotësojnë kushtet e mëposhtme: – Të kenë mbaruar shkollën e lartë për mësuesi. – Të kenë eksperiencë pune në fushën e arsimit. Të … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Mësues/e të gjuhës Bullgare dhe Turke

Institucioni Arsimor Profesional “Time Center” kërkon të punësoje mësues të gjuhës Bullgare dhe Turke. Kandidatët duhet të plotësojnë kushtet e mëposhtme: – Të kenë mbaruar shkollën e lartë për mësuesi. – Të kenë eksperiencë pune në fushën e arsimit. Të … Me shume