Arkiva Etiketash: Kuzhiniere

Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier(e)

Restauranti Gjerman “Wintergarten”(brenda bllokut te ambasadave) kerkon ndihmes kuzhinier(e) me eksperience. Cel:0684016904 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier(e)

Restauranti Gjerman “Wintergarten”(brenda bllokut te ambasadave) kerkon ndihmes kuzhinier(e) me eksperience. Cel:0684016904 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune kuzhinier(e)

Restauranti Gjerman “Wintergarten”(brenda bllokut te ambasadave) kerkon kuzhinier(e) me eksperience. Do ishte e preferueshme te kete punuar jashte. Cel:0684016904 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite kuzhiniere

Pershendetje! Kerkohet per shtepi private (ne ambjente shtepie) nje punetore per pastrimin dhe kuzhiniere (femer) per t’i bere te dyja bashke part-time mbasdite. Orari i punes eshte : 16.00-20.00. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel:069 20 85 739 … Me shume

Tirane, ofroj vend pune KUZHINIERE KOPSHTI

OFROJ VEND PUNE KUZHINIERE.MOSHA 35-45 VJEC.INTERVISTAT ZHVILLOHEN NGA ORA 17.30 – 19.00. Adresa :Rr “Muhamet Gjollesha”,Vila 43 (vila ndodhet ngjitur me ishEuromax,ne kryqezimin pa u futur tek Komuna e Parisit. Tel:0692858888 Cel. : 0692858888 Shperndaje ne Facebook

Tirane, kerkohet kuzhiniere

ne kopsht ne shkolle Tel. : 042391212 Cel. : 0695199863 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier(e)

Restauranti Gjerman “Wintergarten”(brenda bllokut te ambasadave) kerkon ndihmes kuzhinier(e) me eksperience Ju lutem mos harxhoni kohen tone dhe tuajen me aplikime jo serioze. Cel:0684016904 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier/e

Ofroj vend pune ndihmes Kuzhinier/e. Jemi Restorant me Kuzhine Abruzzese (ITALIANE). Kerkojme nje ndihmes Kuzhinier/e te jete e pregatitur per te ndihmuar kuzhinierin ne punen e vet. Vendndodhja: zona ish.bllokut. Rr.Ismail Qemali. 30 m larg pizzeri Era. Jeni te mirpritur! … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ndihmese Kuzhiniere

Bar ” Infinit ” kerkon Ndihmese Kuzhiniere Orari dhe kushtet te kenaqshme. Per cdo informacion mund te kontaktoni: Mob: +355 69 40 10 578 E-Mail: [email protected] Adresa: Komuna e Parisit, 30m mbi Qendren Kristal Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier, Kuzhiniere (f)

Bar-Restorant-Piceri “BOGOVA” kerkon te punesoje: -Kamarier me eksperience pune ne fushen e restorantit, te dije anglisht. -Kuzhiniere (f) me ekseprience pune. Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kuzhiniere (f)

Bar-Restorant-Piceri “BOGOVA” kerkon te punesoje: -Kuzhiniere (f) me eksperience pune. -Mosha deri ne 35 vjece. Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Banakier/e, Ndihmes/e kuzhiniere etj..

Bar-Restorant-Piceri “BOGOVA” dhe “BOGOVA FOREVER” kerkon: -Banakiere, mosha deri ne 35 vjece. -Kamarier/e -Shperndares me motorr Te interesuarit mund te kontaktojne si me poshte. Shperndaje ne Facebook

Kontrate Pune Urgjente Per Kuzhiniere

Restoranti i famshem VAPIANO ne Doha – Katar (jashtezakonisht i njohur ne Itali, USA dhe Gjermani sic mund te shihni ne Facebook Pages per Vapiano) eshte ne kerkim me urgjence per: 1 KUZHINIERE – FEMER MBI 22 VJECTe kete eksperience … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e, Kuzhinier/e

Kerkohet ne restorant me kuzhine italiane: -Kamarier/e, mosha deri ne 35 vjec, me experience pune ne restorant, te zoteroje anglisht dhe italisht. -Kuzhinier/e, me experience pune, te njohi kuzhinen italiane. Te interesuarit te dergojne cv ose te telefonojne ne numrat … Me shume

Tirane, ofroj pune kuzhiniere, nd.kuzhinier/e, Banakier/e, Kamarier/e

Tirane Kerkohet staf i kualifikuar,per nje lokal prestigjos ne Tirane. Kerkohen: -Kuzhiniere -Nd.Kuzhinier/e -Banakier/e -Kamarier/e -Sanitare Te gjithe te interesuarit mund te dergojne Cv-te e tyre ne adresen e email:[email protected] ose te kontaktojne ne nr e tel:+355 44 51 30 … Me shume

Durres, ofroj vend pune Kuzhinier/e

Kerkohet nje person, me profesion Kuzhinier/e ne restorant. Orari i plote, 8 ore. Te kete eksperince pune ne profesionin e kerkuar. Pagesa 35.000 leke. Te interesuarit te kontaktojne ne numrat e shenuar. Tel. : +355 52 224278 Cel. : +355 … Me shume

Durres, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier/e

Kerkohet nje person me profesion Ndihmes Kuzhinier/e ne restorant. Orari i plote, 8 ore. Personi te kete eksperience pune ne profesionin e kerkuar. Pagesa 20.000 leke. Te interesuarit te kontaktojne ne numrat e shenuar! Tel. : +355 52 224278 Cel. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e per mence punetoresh

Kerkojme Kuzhinier/e per mence punetoresh qe te permbushe kriteret si me poshte pershkruar: 1. Te kete mbaruar shkollen per Kuzhinier 2. Te kete minimalisht pese vjet eksperience pune me kohe te plote. 3. Te kete aftesi te mira komunikuse. Per … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e per mence punetoresh

Kerkojme Kuzhinier/e per mence punetoresh qe te permbushe kriteret si me poshte pershkruar: 1. Te kete mbaruar shkollen per Kuzhinier 2. Te kete minimalisht pese vjet eksperience pune me kohe te plote. 3. Te kete aftesi te mira komunikuse. Per … Me shume

Kavaje, ofroj vend pune Kuzhinier/e

Vila Blu Resort është një biznes i ri shërbimi turistik në fshatin Karpen të Kavajës në bregdet,i cili ofron dhoma plazhi për pushuesit si edhe një bar-restorant. Jemi duke kërkuar një kuzhinier/e që të gatuajë kuzhinë mesdhetare me pjata te … Me shume