Arkiva Etiketash: Kuzhinier

Tirane, ofrohet ndihmes kuzhinier ose kuzhinier

CURRICULUM VITAE Emer/Mbiemer: Benardo Llazi Ditelindja: 05/08/1990 Vendlindja: Tirane Kontakt: cel. 0696842304 / email: [email protected] Arsimimi: E mesme e pergjithshme: perfunduar ne vitin 2010 me mesatare( 7.5 ) shtatepikpese. kurs 6 mujor per kuzhinier: perfunduar ne vitin 2006 me notat … Me shume

Tirane, kerkoj kuzhinier picier me eksperience

pershendetje kerkoj nje guzhinier per nje restorant. mosha 22-40vjec -vjece.eshte restorant tradicional dhe i pershtatshem.kush eshte i interesuar me telefononi.vendodhja tek dogana ngjitur me amc.faleminderit! Cel. : 0696251831 Shperndaje ne Facebook

Tirane, kerkoj kuzhinier picier me eksperience

pershendetje kerkoj nje kuzhinier picier me eksperience per nje restorant. mosha 22-35vjec -vjece.eshte restorant tradicional dhe i pershtatshem.kush eshte i interesuar me telefononi.vendodhja tek dogana ngjitur me amc.faleminderit! Cel. : 0696251831 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier

Kerkohet te punesohet nje ndihmes kuzhinier/e per nje restorant/piceri prane kompleksit sportiv dinamo. te interesuarit te telefonojne ne nr e telefonit +355682071989 Cel. : +355682071989 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier

Bar Restorant “ANI” kerkon te punesoje nje ndihmes kuzhinier. Te interesuarit duhet te kene keto karakteristika: – Te kete eksperience pune si ndihmes kuzhinier te pakten 1 vit. ( do pyeten referencat qe do paraqesin) – Te jete korrekt dhe … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier

Bar Restorant “ANI” kerkon te punesoje nje ndihmes kuzhinier. Te interesuarit duhet te kene keto karakteristika: – Te kete eksperience pune si ndihmes kuzhinier te pakten 1 vit. ( do pyeten referencat qe do paraqesin) – Te jete korrekt dhe … Me shume

Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier / e

Kerkohet nje ndihmes kuzhinier ( mashkull ose femer ) per nje restorant piceri prane stadiumit dinamo. kush eshte i interesuar te kontaktoje ne nr e tel te meposhtem. +355682071989 Tel. : +355682071989 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ndihmes kuzhinier part time

Kerkohet ndihmes kuzhinier piceri /restorant prane kompleksit dinamo. ju lutem kontaktoni ne numrin e mesiperm. Cel. : 0682128575 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier, Recepsionist hoteli, Ndihmes kuzhinier,

Resorti Te Stela ofron vende pune si Kamarier, Recepsionist hoteli me te pakten 3 vite eksperie, Ndihmes kuzhinier dhe Mirembajtes te pishines dimerore. Te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit: 042406517 dhe 0672033309 ose te dergojne e-mail ne adresen: … Me shume

Tirane, ofroj vend pune chef kuzhine dhe kuzhinier.

Malå Hotell ne Suedi kerkon Chef guzhine ose guzhinier. Ju ndihmojme per proceduren e dokumentave,me banimin dhe mesimin e gjuhes ketu.Ju ofrojme dhe pushime te paguara gjate muajve te veres.Dergoni mail me te dhenat tuaja nr e telefonit dhe nje … Me shume

Mali i Robit, ofroj vend pune menaxher, kuzhinier, n/kuzhinier, kamarjer.

FAFA shpk Kompleksi turistik “FAFA”, Mali i Robit, KavajeKerkon te punesoje:-Menaxher shitjesh-Kuzhinier-N/Kuzhinier-KamarierAvantazh personat me eksperienc pune.Koha e punes eshte sezonale .Preferohen kandidatet me banim ne Durres ose Kavaje.Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e-mail-it : [email protected] Kontakt: 0692041420 ora … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier ” Zgare ”

Ofroj pune per nje kuzhinier/e me experience pune ne pergaditjen dhe prodhimin e produkteve te zgares , si dhe te njohe dhe te perdore mire pjekjen ne zgare qymyri. Orari i punes do jete i plote dhe ne varesi te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune NDIHMES(E) KUZHINIER

Kerkojme Ndihmes Kuzhiniere ( vetem per sallatat ) me eksperience pune. Ofrojme kushte shume te mira pune Puna eshte me dy turne, dhe punonjesit e turnit te dyte i shoqerojme ne shtepi Te interesuarit te kontaktojne nepermjet adreses se e-mail-it: … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier

kandidati te jete me njohuri te mira profesionale. Te kryeje sherbime te theshta, te shpejta, karakteristike etj. Tel. : 0672086110 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier i specializuar ne prodhime Peshku

Kompania "Helios Catering" sh.p.k ofron vende pune ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut. Kriteret e Pranimit: 1.Te kete kulifikime ne profilin e kuzhinierit. 2.Te kete eksperinece ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut.. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier i specializuar ne prodhime Peshku

Kompania "Helios Catering" sh.p.k ofron vende pune ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut. Kriteret e Pranimit: 1.Te kete kulifikime ne profilin e kuzhinierit. 2.Te kete eksperinece ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut.. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier i specializuar ne prodhime Peshku

Kompania "Helios Catering" sh.p.k ofron vende pune ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut. Kriteret e Pranimit: 1.Te kete kulifikime ne profilin e kuzhinierit. 2.Te kete eksperinece ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut.. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune NDIHMES KUZHINIER

Kerkojme nje ndihmes kuzhinier ( vetem per sallatat ) Te kete deshiren dhe vullnetin e mire per te punuar dhe per te mesuar. Te kete punuar me pare ne kete profesion Te interesuarit te dergojne nje CV ne adresen e … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kuzhinier

Tel. : 2262660 Cel. : 0672086110 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier i Pare

Kompania A.K.S.A kerkon te punesoje: Nje kuzhinier te Pare me eksperience disa vjecare: Disa nga detyrat qe duhet te mbuloje jane: · Krijimi dhe zbatimi i kushteve te prodhimit dhe gatimit te te gjitha asortimenteve si dhe shperndarjen si dhe … Me shume