Arkiva Etiketash: Kamarier

Tirane, ofroj vend pune part time KAMARIER

Bar Restorant FAGMA kerkon Kamarier part-time me eksperience per pronotime. Adresa Kinostudio prane telecom 2. Cel. : 0692204630 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune kamarier ose kamariere profesionist.

lokal shume i njohur ne bllok.profesionalitet dhe ejsperience. Cel. : 0692066667 Shperndaje ne Facebook

Durres, ofroj vend pune Kamarier

Harmonia Hotels Group, e pozicionuar ne Golem – Durres ofron, vend pune per Kamarier/e. Te interesuarit duhet te njohin mire gjuhen Angleze. Gjuhet e tjera te huaja perbejne perparesi. Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e e-mailit [email protected]Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Ofroj vend pune kamarier ne Restorant Peshku! kanidati duhet te plotesoj keto kritere: 1.Mosha 30/40 vjec. 2.Eksperienc ne restorante prestigjoze jo me pak se 5 vjet. 3.Punen e Kamarierit ta shohi si profesion jo si dicka kalimtare. 4.Te kete komunikim,ti … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Ofroj vend pune kamarier ne Restorant Peshku! kanidati duhet te plotesoj keto kritere: 1.Mosha 30/40 vjec. 2.Eksperienc ne restorante prestigjoze jo me pak se 5 vjet. 3.Punen e Kamarierit ta shohi si profesion jo si dicka kalimtare. 4.Te kete komunikim,ti … Me shume

Tirane, ofroj vend pune BANAKIERE DHE KAMARIER

Kerkojme banakiere (femer) me eksperience te gjate. Mosha deri 45 vjec. Mundesisht te banoje perreth zones se Rr ‘Elbasani’ pasi dhe lokali eshte prane Shkolles se Baletit. Kerkojme kamarier (mashkull) me eksperience. Mosha deri 30 vjec. Mundesisht te banoje prane … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Kerkohen 2 kamarier me experience, djem. Dy turne – paradite & mbasdite Lokal i Ri tek Blloku 1 Maji, ne krah te Stadiumit Dinamo, Rruga Komuna e Parisit (Ndertim me tulla te kuqe) Te interesuarit te paraqiten ne vend. Cel. … Me shume

Durres, ofroj vend pune kamarier banakier

Kerkohet kamarier banakier (femer ose mashkull) per restorant pizeri hotel espana . Shkembi i kavajes durres. Te dije minimumi 1 gjuhe te huaj . Te kete eksperience ne restorante minimumi 3 vjet , te kete nje paraqitje normale, te punoj … Me shume

Tirane, kerkohet Kamarier

Kerkohet Kamarier me eksperience pune ne restorant, gjuha e huaj perben avantazh. Paga e kenaqshme dhe kushte pune shume te mira. Restoranti ndodhet tek Rr. Ismail Qemali ne bllok perballe BKT-se Cel. : 0696944277 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier / e

Kerkoj te punesoj nje kamarier me orar te plote per restorant / piceri prane kompleksit sportiv Dinamo. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit te meposhtem +355682071989[/i] Cel. : +355682071989 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier me eksperience

Kerkohet nje kamarier qe te jete me eksperience pune te meparshme paga eshte e kenaqeshme per me teper kontaktoni tek numeri i telefonit Tel:+355662002979 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune KAMARIER

Restorant ORIENTAL CITY kerkoj te punesoje:1 ndihmes-kuzhinjer 1 Kamarier (mosha 20 – 30 vjec) 1 Kamariere (mosha 20 – 30 vjec) 1 Pjatalarese 1 Motorrist (te ket motorin e vet dhe te ket njohuri ne adresat e qytetit te Tiranes) … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Kerkohet te punesohet person qe mund te kryeje punen e kamarierit dhe banakierit. Orari i punes eshte 07:00 me 14:30. Per me teper kontaktoni ne numrin 069 26 12227 Cel. : 0692612227 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Kerkohet kamarier ne nje lokal prane 100 vitrinave. Cel. : 0695258506 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Kerkohet Kamarier ne Restorant Rozafa Tek 9 kateshet. Kushte te mira pune. Te kete punuar ne Restorant dhe te dije te komunikoje minimumi Anglisht ose Italisht. Cel. : 0689006997 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Njoftim per vend pune Kamarier Kerkohet kamarier tek Bar “AnA”, prane Qytetit Studenti. Te ineteresuarit te kontaktojne ne nr e cel 068 90 22 932 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Hotel Bar Relax ne Tirane paraqet ofertat e punes si me poshte: Ofrohet vend pune- Kamarier me kohe te plote puna me 2 Turne, Kandidati duhet te kete eksperience ne kete fushe. page motivuese! Dergoni CV Tuaj Me foto,ose kontaktoni … Me shume

Durres, ofroj vend pune kamarier restoranti

kerkohet kamarier me eksperience mosha mbi 20 vjec. te dije mire fushen e restorantit .te jet aktiv edhe i komunikueshem me njerezit . paga e kenaqshme me siguracione te paguara. te jete nga durresi . restorant espana shkembi i kavajes … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier, Banakiere, Operatore bastesh, Pastruese

Ofrohen vende pune : – Kamarier ( mosha mbi 22 vjec) – Banakiere ( femra, mosha mbi 30 vjec) – Operatore bastesh ( mosha mbi 22 vjec) – Pastruese ( mosha mbi 30 vjec) Perparesi kane personat me eksperienca te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Ofroj vend pune, kamarier me eksperience te pakten 2 vjecare , te fusha e e tenisit, te Liqeni.Me orar te plote ose te pjesshem.Per cdo informacion kontaktoni ne nr 0696006325 Cel. : 0696006325 Shperndaje ne Facebook