Arkiva Etiketash: Kamarier

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Kerkohen 2 kamarier me experience, djem. Dy turne – paradite & mbasdite Lokal i Ri tek Blloku 1 Maji, ne krah te Stadiumit Dinamo, Rruga Komuna e Parisit (Ndertim me tulla te kuqe) Te interesuarit te paraqiten ne vend. Cel. … Me shume

Durres, ofroj vend pune kamarier banakier

Kerkohet kamarier banakier (femer ose mashkull) per restorant pizeri hotel espana . Shkembi i kavajes durres. Te dije minimumi 1 gjuhe te huaj . Te kete eksperience ne restorante minimumi 3 vjet , te kete nje paraqitje normale, te punoj … Me shume

Tirane, kerkohet Kamarier

Kerkohet Kamarier me eksperience pune ne restorant, gjuha e huaj perben avantazh. Paga e kenaqshme dhe kushte pune shume te mira. Restoranti ndodhet tek Rr. Ismail Qemali ne bllok perballe BKT-se Cel. : 0696944277 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier / e

Kerkoj te punesoj nje kamarier me orar te plote per restorant / piceri prane kompleksit sportiv Dinamo. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit te meposhtem +355682071989[/i] Cel. : +355682071989 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier me eksperience

Kerkohet nje kamarier qe te jete me eksperience pune te meparshme paga eshte e kenaqeshme per me teper kontaktoni tek numeri i telefonit Tel:+355662002979 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune KAMARIER

Restorant ORIENTAL CITY kerkoj te punesoje:1 ndihmes-kuzhinjer 1 Kamarier (mosha 20 – 30 vjec) 1 Kamariere (mosha 20 – 30 vjec) 1 Pjatalarese 1 Motorrist (te ket motorin e vet dhe te ket njohuri ne adresat e qytetit te Tiranes) … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Kerkohet te punesohet person qe mund te kryeje punen e kamarierit dhe banakierit. Orari i punes eshte 07:00 me 14:30. Per me teper kontaktoni ne numrin 069 26 12227 Cel. : 0692612227 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Kerkohet kamarier ne nje lokal prane 100 vitrinave. Cel. : 0695258506 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Kerkohet Kamarier ne Restorant Rozafa Tek 9 kateshet. Kushte te mira pune. Te kete punuar ne Restorant dhe te dije te komunikoje minimumi Anglisht ose Italisht. Cel. : 0689006997 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Njoftim per vend pune Kamarier Kerkohet kamarier tek Bar “AnA”, prane Qytetit Studenti. Te ineteresuarit te kontaktojne ne nr e cel 068 90 22 932 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Hotel Bar Relax ne Tirane paraqet ofertat e punes si me poshte: Ofrohet vend pune- Kamarier me kohe te plote puna me 2 Turne, Kandidati duhet te kete eksperience ne kete fushe. page motivuese! Dergoni CV Tuaj Me foto,ose kontaktoni … Me shume

Durres, ofroj vend pune kamarier restoranti

kerkohet kamarier me eksperience mosha mbi 20 vjec. te dije mire fushen e restorantit .te jet aktiv edhe i komunikueshem me njerezit . paga e kenaqshme me siguracione te paguara. te jete nga durresi . restorant espana shkembi i kavajes … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier, Banakiere, Operatore bastesh, Pastruese

Ofrohen vende pune : – Kamarier ( mosha mbi 22 vjec) – Banakiere ( femra, mosha mbi 30 vjec) – Operatore bastesh ( mosha mbi 22 vjec) – Pastruese ( mosha mbi 30 vjec) Perparesi kane personat me eksperienca te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier

Ofroj vend pune, kamarier me eksperience te pakten 2 vjecare , te fusha e e tenisit, te Liqeni.Me orar te plote ose te pjesshem.Per cdo informacion kontaktoni ne nr 0696006325 Cel. : 0696006325 Shperndaje ne Facebook

ofroj vend pune Kamarier

Kamarier/e (450$-680$/muaj)KAMARIER / E (450$-680$/muaj)Titulli: Kamarier/eVendodhja: Lindje e Mesme (Dubai, Abu Dhabi, Bahrain, Katar, Oman)Pagesa: $450 – $680 neto/muaj plus bakshishePershkrimi i Punes: Shoqerimi i klienteve ne tavolinat e tyre.Marrja e porosive per pije dhe ushqim.Pergatitja e tryezes dhe sherbimi … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Bonaparte Wine Bar, kerkon te punesoje nje kamarier ose kamariere per orarin e paradites. Duhet te njohe sherbimin e verave, te kete nje paraqitje shume te rregullt dhe nje edukate te persosur pune. Personi duhet te kete eksperience minimalisht 2 … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Cheers bar kerkon kamarier me eksperienc pune. Paga e kenaqshme Adresa sa kalon (UET) Universitetin Europian Na kontaktoni ne nr 0696355338 Cel. : 06955338 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Bonaparte Wine Bar, kerkon te punesoje nje kamarier ose kamariere per orarin e mbasdites. Duhet te njohe sherbimin e verave, te kete nje paraqitje shume te rregullt dhe nje edukate te persosur pune. Personi duhet te kete eksperience minimalisht 2 … Me shume

Tirane, ofroj vend pune kamarier per Bar

IL PIACERE Ofroj vend pune Kamarier Jemi Bar-Restorant me Kuzhine Abruzzese (ITALIANE). Kerkojme nje Kamarier te afte per pjesen e Barit, te flase gjuhen italiane dhe anglese. Vendndodhja: zona ish.bllokut. Rr.Ismail Qemali. 30 m larg pizzeri Era. Jeni te mirpritur! … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier

Oferte Pune Kerkohet Kamarier Restoranti Kushtet Te kete eksperienca si kamarier ne restorante te nivelit mesatar e larte Te kete paraqitje dhe prezence te mire Te jete i komunikueshem Te njohi ne nivel mesatar e larte gjuhen angleze dhe italiane … Me shume