Tag Archives: i

SPORT VISION rrjeti me i madhi dyqaneve sportive ne Shqiperi kerkon te punesoje djem dhe vajza te reja me pozicion pune si Shites /e dhe Arketar /e ne dyqanet e tij ne TEG – QTU dhe ne Rr. M.Shyri

SPORT VISION rrjeti me i madhi dyqaneve sportive ne Shqiperi kerkon te punesoje djem dhe vajza te reja me pozicion pune si Shites /e dhe Arketar /e ne dyqanet e tij ne TEG – QTU dhe ne Rr. M.Shyri Kanditatet … Me shume

LOKAL I RI BAR RESTORANT

LOKAL I RI BAR RESTORANT Kerkon te punesoje: – Kuzhinier/e – Nd/Kuzhinier/e – Picier/e – Nd/Picier/e – Recepsioniste (F) preferohet me gjuhe te huaja – Menexher/e preferohet me gjuhe te huaja Adresa: Tirane, Mbi Kopeshtin Botanik Kontakt:

BAR RESTORANT MRIZI I ZANAVE

BAR RESTORANT MRIZI I ZANAVE Kerkon te punesoje: Kamarier Pastruese Adresa: Prane Ures se Tabakeve Kontakt:

I love Tirana

I love Tirana Kamarier/e Adresa: Rruga e re qe lidh Brrylin me Ali Demin Kontakt:

Punesime, ofrohen kontrata pune 2 vjecare si staf i INTERCONTINENTAL HOTEL & RESORTS Doha (QATAR).

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Agjenci Rekrutimi & Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron SHËRBIME REKRUTIM – PUNËSIMI në Qatar (Doha).• Pozicionet e punës që ju ofrohen ;Reservation Manager – 1 Male/Female – Salary (to be anounced)Events Manager – 1 … Me shume

Oferta dhe kerkesa te shumta pune si STAFF i GRAND HYATT HOTEL ne DOHA, QATAR

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Agjenci Rekrutimi & Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron SHËRBIME REKRUTIM – PUNËSIMI në United Arab Emirates (Dubai), Qatar (Doha), Kingdom of Saudi Arabia (Riyadh), Oman (Muscat), Bahrain (Manama), Kuwait (City), Egypt (Hurghada & Sharm … Me shume

Oferta dhe kerkesa te shumta pune si STAFF i GRAND HYATT HOTEL ne DOHA, QATAR

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Agjenci Rekrutimi & Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron SHËRBIME REKRUTIM – PUNËSIMI në United Arab Emirates (Dubai), Qatar (Doha), Kingdom of Saudi Arabia (Riyadh), Oman (Muscat), Bahrain (Manama), Kuwait (City), Egypt (Hurghada & Sharm … Me shume

PUNESIM I MENJEHERSHEM 40 operator per fushaten Vodafone Casa

Kerkojme 40 operator outbound, qe te formojne 4 grupe ne fushaten e vodafone casa.luce e gas. Paga shume e mire, orari i punes 12:00 – 21:00 part time ose full time. Pagesa per operatoret fillon nga 220 leke deri ne … Me shume

PUNESIM I MENJEHERSHEM 40 operator per fushaten Vodafone Casa

Kerkojme 40 operator outbound, qe te formojne 4 grupe ne fushaten e vodafone casa.luce e gas. Paga shume e mire, orari i punes 12:00 – 21:00 part time ose full time. Pagesa per operatoret fillon nga 220 leke deri ne … Me shume

Tirane, ofroj vend pune instalues i sistemeve te sigurise

Kerkohet teknik per instalime e mirembajtje te sistemeve te sigurise. Nuk eshte e domosdoshme eksperienca, vleresohet deshira per te mesuar. E domosdoshme njohja e mire e gjuhes italiane. Te interesuarit te dergojne cv tek: [email protected]

Tirane, ofroj vend pune Recepsionist Turni i 3

Kerkohet Recepsionist (Mashkull) per turnin e 3 te jete i komunikushem te dij gjuhen Angleze dhe perdorimin e kompjuterit. Dergoni CV tuaj ose na kontaktoni GreenHouse Tel. : 00355694835044 Cel. : 00355694835044 [email protected]

Ofrohet mundesi unike

Kerkohen persona qe daun te perfshihen ne nje projekt te ri dhe shume interesant. Projekti konsiston ne fushen e Internetit dhe te websiteve ku mund te ndertojne nje pune dhe te ardhura te standarteve europiane. Mosha e re ne shtetet … Me shume

Ofroje vende pune

Kerkohen persona qe daun te perfshihen ne nje projekt te ri dhe shume interesant. Projekti konsiston ne fushen e Internetit dhe te websiteve ku mund te ndertojne nje pune dhe te ardhura te standarteve europiane. Mosha e re ne shtetet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Usta i perpunim mermerit

Firma e perpunim mermerit & granitit “Feris”, kerkon profesionist qe te kete njohuri mbi teknikat e perpunim mermerit si; zmusime, ngjitje, prerje etj. Mundesisht te kete eksperience pune jashte shtetit (Greqi & Itali). Sigurohet transporti Tirane – Vore dhe anasjelltas. … Me shume

Menaxher i Pergjithshem Hoteli

Agjencia Alba Punesim eshte nje agjenci private punesimi nga me seriozet ne tregun e punes, per nje klientin e saj, kerkon:Menaxher i Pergjithshem Hoteli Per Resort turisitk me kapacitete dhe kushte shume te mira. Kriteret jane si me poshte:Eksperience minimumi … Me shume

Menaxher i Pergjithshem Hoteli

Agjencia Alba Punesim eshte nje agjenci private punesimi nga me seriozet ne tregun e punes, per nje klientin e saj, kerkon:Menaxher i Pergjithshem Hoteli Per Resort turisitk me kapacitete dhe kushte shume te mira. Kriteret jane si me poshte:Eksperience minimumi … Me shume

Kerkohen persona ne fushen e Internetit/Website

Kerkohen persona qe daun te perfshihen ne nje projekt te ri dhe shume interesant. Projekti konsiston ne fushen e Internetit dhe te websiteve ku mund te ndertojne nje pune dhe te ardhura te standarteve europiane. Mosha e re ne shtetet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Mesues/e i Gjuhes Gjermane.

Ofrojme vend pune part time. Pozicioni i punes: Mesues/e i Gjuhes Gjermane. Aplikanti duhet te plotesoje keto kritere: 1) Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin e Gjuheve te huaja,Dega Gjermanisht. 2)Te kete eksperienca te meparshme ne mesimdhenie. 3)Te … Me shume

Durres,shes Nexus 4 i bardhe,pothuajse i ri!

Shes Nexus 4 te bardhe,pothuajse i ri,pa asnje gervishtje! Cmimi 170 €. Nr.tel 0672007070

LUCAS I PARRUCCHIEREI

LUCAS I PARRUCCHIEREI Kerkohet Parukiere Me eksperience per meshkuj dhe femra Paga 35.000 plus perqindje Adresa: Qendra Tregtare TEG Kontakt: