Tag Archives: fotomodele

Tirane, ofroj vend pune fotomodele m/f

Kerkojme vajza dhe djem te rinj fotomodel.Vajzat nen moshe 18-vjec duhet te kene autorizimin e prinderve. Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e-mail: [email protected]

Tirane, kerkojme FOTOMODELE

NJOFTIM PER TE GJITHE VAJZAT E BUKURA,ESTRAVAGANTE,TE SHKATHETA!!!!! Nese ju pelqen te pozoni dhe te fitoni shume atehere ju lutemi te dergoni te gjithe te dhenat tuaja me foto ne email adressen: [email protected] Agjenti yn ne terren do ju kontaktoje … Me shume

Tirane, kerkohen Freelancer fotomodele

Agenzia PassionImages cerca ragazze di età 18-25, per foto artistiche per importanti lavori anche senza esperienza, possibilità di trasferirsi, ottima retribuzione. Il presente annuncio è rivolto a persone no perditempo.Mandare adesione a; [email protected] i dati verranno trattati con la massima … Me shume

Tirane, ofroj vend pune modele dhe fotomodele

Nje kompani e re ne fushen e modelingut do te hyje se shpejti ne tregun shqiptar. Kerkohen vajza per modele dhe fotomodele. Kritere: 1-Mosha 16-25. 2-Gjatesia mbi 170 cm. 3-Eksperiencate e meparshme perbejne avantazh. 4-Gjuhe e huaj:Anglisht,Italisht. Te interesuarat te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune modele dhe fotomodele

Nje kompani e re ne fushen e modelingut do te hyje se shpejti ne tregun shqiptar. Kerkohen vajza per modele dhe fotomodele. Kritere: 1-Mosha 16-25. 2-Gjatesia mbi 170 cm. 3-Eksperiencate e meparshme perbejne avantazh. 4-Gjuhe e huaj:Anglisht,Italisht. Te interesuarat te … Me shume