Arkiva Etiketash: farmaciste

Tirane, ofroj vend pune FARMACISTE

Kerkohet nje farmaciste ( Gjinia Femer ) me license nga urdheri i farmacistit,per te punuar ne Tirane me orar te plote. Ambjenti i punes shume i mire Kandidatja duhet te jete e perkushtuar ndaj punes ,me eksperience pune,te kete njohuri … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time farmaciste

Kerkohet farmaciste me eksperience, te kete mbaruar shkolllen e larte dhe te kete marr provimin e shtetit.Farmacia ndodhet tek unaza e re, ne rrugen kryesore, ngjitur me dyqanin Deutch Color (ish Astiri) tirane . Orari 8 me 12 Tel. : … Me shume

Tirane, ofrohet farmaciste me liçence

jam farmaciste me liçence,kam eksperience prej 7 vite ne farmaci . Cel. : 0692657917 Shperndaje ne Facebook

Tirane, kerkohet part time Farmaciste

Kerkoj Farmaciste me kohe te pjesshme ne rrugen Don Bosko. Cel. : 0694063477 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune farmaciste

ofroj vend pune farmaciste. Farmacia hapet ne fund te marsit. Ndodhet te rruga Vace Zela,pas Globe Center,ish Parku i autobuzave. Te intersuarit te kene mbaruar arsimin e larte dhe te kene marre provimin e Urdhrit te Farmacistit. Preferohet te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune farmaciste

ofroj vend pune farmaciste. Farmacia hapet ne fund te marsit. Ndodhet te rruga Vace Zela,pas Globe Center,ish Parku i autobuzave. Te intersuarit te kene mbaruar arsimin e larte dhe te kene marre provimin e Urdhrit te Farmacistit. Preferohet te kete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Farmaciste

Kerkoj te punesoj farmaciste. Orari i punes: part time(mbasdite). Personi duhet te jete me pervoje dhe njohuri te mira ne fushe. Te interesuarit te kontaktojne ne: 0695439250 Cel. : 0695439250 Cel. : 0695439250 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune farmaciste

Kerkohet farmaciste . Te interesuarat duhet te kene perfunduar studimet per farmaci , te kene dhene provimin e shtetit dhe te kene pervoje ne pune ne farmaci . Kushtet e punes shume te mira dhe shperblimi shume i mire. Tel. … Me shume

Durres, ofroj vend pune part time mbasdite Farmacist/e

Durres Ofroj vend pune farmacist/e me eksperienc, 4 ore mbasdite.Kush eshte i/e interesuar te kontaktoj ne kete nr cel 0682064490. Shperndaje ne Facebook

Tirane, kerkohet Farmaciste me license

Kerkoj farmaciste me license 1.Te kete mbi 5 vjet eksperience pune. 2.Te jete serioze ne pune.3.Te jete e komunikueshme.4.Te kete arsimin e larte perkates.5.Te jete e paisur me license Adresa: Unaza e Re, Perballe Karburant Taci Oil, Tirane.Te gjithe te … Me shume

Tirane, kerkohet Farmaciste

Kerkoj farmaciste me license 1.Te kete mbi 5 vjet eksperience pune. 2.Te jete serioze ne pune.3.Te jete e komunikueshme.4.Te kete arsimin e larte perkates.5.Te jete e paisur me license Adresa: Unaza e Re, Perballe Karburant Taci Oil, Tirane.Te gjithe te … Me shume

Tirane, kerkohet Farmaciste

Kerkoj farmaciste me license 1.Te kete mbi 5 vjet eksperience pune. 2.Te jete serioze ne pune.3.Te jete e komunikueshme.4.Te kete arsimin e larte perkates.5.Te jete e paisur me license Adresa: Unaza e Re, Perballe Karburant Taci Oil, Tirane.Te gjithe te … Me shume

Tirane, kerkohet Farmaciste

Kerkoj farmaciste me license 1.Te kete mbi 5 vjet eksperience pune. 2.Te jete serioze ne pune.3.Te jete e komunikueshme.4.Te kete arsimin e larte perkates.5.Te jete e paisur me license Adresa: Unaza e Re, Perballe Karburant Taci Oil, Tirane.Te gjithe te … Me shume

Tirane, kerkohet Farmaciste

Kerkoj farmaciste me license 1.Te kete mbi 5 vjet eksperience pune. 2.Te jete serioze ne pune. 3.Te jete e komunikueshme. 4.Te kete arsimin e larte perkates. 5.Te jete e paisur me license Adresa: Unaza e Re, Perballe Karburant Taci Oil, … Me shume

Tirane, kerkohet Farmaciste

Kerkoj farmaciste me license 1.Te kete mbi 5 vjet eksperience pune. 2.Te jete serioze ne pune. 3.Te jete e komunikueshme. 4.Te kete arsimin e larte perkates. 5.Te jete e paisur me license Adresa: Unaza e Re, Perballe Karburant Taci Oil, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Farmaciste me provim shteti

Kerkohet Farmaciste, te kete marre provimin e shtetit dhe te kete eksperience pune. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mail: [email protected] Kontakt: Tel. : 04 2 410232 Cel. : 0672045135 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Farmacist/e me licence

Kompani farmaceutike per nevojat e saj kerkon te punesoje :Farmacist/e me lishence me kohe te ploteKandidati duhet te plotesoje keto kushte: – Te kete mbaruar arsimin e larte dega farmaci. – Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe bindese.Kushte … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Farmaciste

Kerkoj te punesoj nje farmaciste part time mbasditeve ne orarin 15-20. Nuk eshte e detyrueshme pasja e licenses. Pranohen edhe kanditatet qe jane studente ne vit te fundit te shkolles se larte. Te interesuarit te dergojne CV ne kete andrese … Me shume

Tirane, kerkohet part time farmaciste me experience

Kerkohet farmaciste me experience pune. Part Time me orar 16:00 deri ne 20:00 Rroga 15000 leke Rrg. “M. Shyri” Per me shume informacion te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit si me poshte: 2 250 972 Shperndaje ne Facebook

Durres, ofroj vend pune Farmacist/e

Kerkoj te punesoj Farmacist/e me license per ushtrimin e profesionit (DREJTUES TEKNIK) Paga e kenaqshme. Plazh Durres 0693659751 Ju faleminderit. Cel. : 0693659751 Shperndaje ne Facebook