Arkiva Etiketash: Elbasan

Elbasan, ofroj vend pune Specialist i Sherbimit te Klientit

Union Bank ka filluar aktivitetin ne 2006, si pjese e zgjerimit te kompanive te Union Grup ne Shqiperi. Qe nga themelimi, banka ka njohur rritje sinjifikative ne te gjithe sektoret dhe tani ka 29 dege ne qytetet me kryesore te … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Menaxhere Marketingu

Kompania Rali Color Njoftojme qe prane kompanise sone eshte krijuar hapesira per nje vend te ri pune ne zyrat tona. Ju ftojme te beheni pjese e projekteve tona. Pozicioni Manaxhere Marketingu (F) Kriteret qe duhet te permbushe : • Te … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Menaxhere Marketingu

Kompania Rali Color Njoftojme qe prane kompanise sone eshte krijuar hapesira per nje vend te ri pune ne zyrat tona. Ju ftojme te beheni pjese e projekteve tona. Pozicioni Manaxhere Marketingu (F) Kriteret qe duhet te permbushe : • Te … Me shume

Elbasan, ofrohet

Shes 7240m2 tok truall per rezidenc banimi ose magazina buze rruges brenda vijave te verdha ne Fshatin Mollas,Elbasan 28km/34min ne JUG te Elbasanit ne rrugen kryesore CERRIK- KUCOVE 13km/16min ne JUG te Cerrikut cmimi 110.000Euro i diskutueshem me tapi me … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune part time operator/e

Promarketing e’ ora presente anche a Elbasan con la quarta sede della societa’. Possibilita’ di lavoro per gente motivata e con italiano ottimo. Ottima retribuzione Vi aspetiamo in “rruga kamber sejdini, kompleksi dardanet, kati i 3″ Cell : 0689098584 Email … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune manaxher marketingu

Akademia Profesionale Irisoft per qytetin e Elbasanit kerkon:Manaxher marketinguAgjent Marketingu – te kene eksperience pune – te jene kreative te interesuarit te dergojne nje CV ne adresen e meposhtme: [email protected] ju faleminderit Tel. : 2242107 Cel. : 0695252625 Shperndaje ne … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune

Akademia Profesionale Irisoft ne Elbasan kerkon mesues , pedagog, lektor ne specialitetet: – Gjuhe e Huaj ( Anglisht, Italisht , Frengjisht , Gjermanisht , Turqisht , S panjisht , Greqisht Kinezce…) – Kompjuter – Punime Grafike ( Photoshop, Corel Draw … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Agjent Shitje

Kadiu Group kerkon kandidatë për pozicionin “Agjent Shitje” ne Elbasan, me qellim sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj ne fushen e shitjeve te pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve. Te interesuarit duhet te jene me: Arsim te … Me shume

FINAL kerkon kandidate per Specialiste Kredie ne Tirane, Elbasan, Fier, Shkoder, Lezhe, Durres, Vlore, Korce

FINAL kerkon kandidate per Specialiste Kredie FINAL është institucion financiar i licensuar nga Banka e Shqipërisë që financon nevojat dhe dëshirat e individëve dhe familjeve për produkte elektroshtëpiake, informatike, mobilje, celularë etj. Partnerët tanë kryesorë janë NEPTUN Shops, GOTECH, VODAFONE, … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Distributor Lokal

Kompania “Albanian HR Solutions” është një kompani e re e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron konsulencë dhe shërbime të ndryshme në Fushën e Burimeve Njerëzore Klienti jonë është lider në fushën e distribucionit në Shqipëri. Ne jemi … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Agjent-Shitjesh

Kompania: Albanian Distribution & Development (ADD) Profili i Kompanise: Kompania ADD eshte importues dhe distributor eksklusiv per Shqiperine i markave: Red Bull, Rauch, Aqua Panna & S.Pellegrino, Vodka: Russian Standard, Aurora, Imperia, Heineken C&EE (Gösser, Zipfer, Schlossgold, Edelweiss, Birra Moretti), … Me shume

Shqiperi, ofroj vend pune part time Tirane, Durres, Elbasan, ofroj vend pune part time Promocion

Kerkohen vajza per promocion ne terren. Nje mundesi shume e mire per studentet. Kerkohen vajza per rrethet e meposhteme: 1. Tirane; 2. Durres; 3. Elbasan; 4. Vlore; 5. Shkoder. Dergoni Cv-ne tuaj, te shoqeruar me foto, ne kete adrese: [email protected]Me shume

Elbasan, Future Generation kerkon punonjes Help Desk ( IT )

Call Center – i ” Future Generation ” kerkon te punesoje Help Desk ( IT )Aplikanti duhet te kete njohuri shume te mira :· te kompjuterit ( software / hardware )· te programeve baze te tij· mbi protokollet TCP / … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Mekanik Auto

Firma Vercani kerkon te punesoje me kohe te plote nje mekanik per servisin e automjeteve. Te kete ekperience mbi 5 vjet ne pune. Ofrojme page te kenaqshme. kontaktoni ne Email : [email protected] Tel. : 0682233123 Entreprises Vercani cherche à embaucher … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Punojse Pasticerie dhe buke

Kerkojme nje puntore qe te dije per pasticeri dhe punim buke ne elbasan si dhe nje shitese.Ne mundet qe te bejme dhe trainime per mesimin e punes ne qoftese kandidati eshte teper i pershtatshem dhe i dobishem per punen tone.Per … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Financier/e, Ekonomist/e, Nd/Ekonomis/e

HISTORIKU “BTD shpk”, perbehet nga nje grup kompanish me experiencë të gjatë prej afro 10 vitesh, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në tregun Rajonal te cilat ofrojne nje gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh që nga logjistika deri tek … Me shume

FINAL kerkon kandidate per oficere kredie ne Tirane, Elbasan, Fier

FINAL kerkon kandidate per Oficere kredie FINAL është institucion financiar i licensuar nga Banka e Shqipërisë që financon nevojat dhe dëshirat e individëve dhe familjeve për produkte elektroshtëpiake, informatike, mobilje, celularë etj. Partnerët tanë kryesorë janë NEPTUN Shops, GLOBE, GOTECH, … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Operator I qendres se monitorimit

PERSHKRIM PUNE Operator I qendres se monitorimit: QËLLIMI KRYESOR I POZICIONIT Monitorimi I sistemeve te sigurise te vendosura ne ambjentet e Rezidences Dhenia e informacioneve per sherbimet e ofruara ne rezidence DETYRAT & PËRGJEGJËSITË Kryen shërbimin me turne, gjatë gjithë … Me shume

Elbasan, kerkojme personel si nd/ekonomist/e, shitese etj.

HISTORIKU “BTD shpk”, perbehet nga nje grup kompanish me experiencë të gjatë prej afro 10 vitesh, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në tregun Rajonal te cilat ofrojne nje gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh që nga logjistika deri tek … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune SEKRETARE

Firma “BTD shpk” , kerkon te punesoje : SEKRETARE E cila duhet te plotesoje keto karakteristika: Te kete mbaruar Shkollen e larte. Te njohe shume mire te pakten nje gjuhe te Komunitet Europian, preferohet njohja shume e mire e gjuhes … Me shume