Arkiva Etiketash: EKONOMIST/E

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite EKONOMISTE

Kerkojme te punesojme nje vajze per te assistuar ne shitjen e biletave ne nje agjensi udhetimi part time mbasdite. Agjensia ndodhet ne laprake per me teper mund te telefononi Tel. : 0682120300 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

Kompania ABD sh.p.k kërkon të punësojë Ekonomiste me kohë të plotë. Aplikantet duhet të plotesojnë këto kushte : 1.Të kenë mbaruar Arsimin e Lartë në Fakultetin Ekonomik me rezultate të larta 2.Të kenë minimalisht 2 vite eksperiencë pune në këtë … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

Kerkohet ekonomiste per departamentin e veshjeve. kandidatja duhet te plotesoje keto kritere: -te kete mbaruar arsimin e larte -te jete e komunikueshme -mosha max. 28 vjec -te jete e paraqitshme -e regullt dhe korrekte paga 35000 lek Te interesuarat te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e

Ofroj vend pune ekonomist/e,prane kompanis ISANA e cila zhvillon aktivitetin e saj ne Tirane. Kritere te detyrueshme per pranimin: · Te kete mbaruar fakultetin ekonomik. · Te kete njohuri dhe eksperience mbi perdorimin e programit Financa 5/Alfa · Te jete … Me shume

Tirane, ofroj vend pune ekonomiste

Kerkon te punesoje nje Ekonomiste, per mbyllje bilanci, aplikuesit duhet te plotesojne keto kritere: Te kete perfunduar studimet e larta ne fushen e ekonomise. Te njoh programet baze te kompjuterit . Gjuhe e huaj, -anglishte – Preferohet te kete eksperience … Me shume

Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE

kerkohet nje ekonomiste e afte ne programet e kompjuterit , e afte te punoje ne grup. dergoni cv ne [email protected] Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e

CONAD ALBANIA QENDER DISTRIBUZIONI USHQIMOR ADRESA: AUTO: TR-DR; KM 6; KASHAR; TIRANE KERKON TE PUNESOJ EKONOMIST/E Kiteret baze që duhet të plotësojnë kandidatët për këtë rol janë:v Të jenë diplomuar në Fakultetin Ekonomik, Dega Financë – Kontabilitetv Të jenë përdorues … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e

CONAD ALBANIA QENDER DISTRIBUZIONI USHQIMOR ADRESA: AUTO: TR-DR; KM 6; KASHAR; TIRANE KERKON TE PUNESOJ EKONOMIST/E Kiteret baze që duhet të plotësojnë kandidatët për këtë rol janë:v Të jenë diplomuar në Fakultetin Ekonomik, Dega Financë – Kontabilitetv Të jenë përdorues … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

“Bar Restaurant Piazza” kerkon te punesoje nje operatore finance Kandidatja duhe te plotesoj keto kritere: 1. Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik. 2. Te kete te pakten nje vit eksperienc pune ne te njejten fushe 3. Te kete njohuri te Microsoft … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste Faturuese

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:Ekonomiste FaturueseQellimi i Pozicionit: Perpilimi I Faturave te Shitjes ne sistemet informatike.Detyrat dhe Pergjegjesite:Kontrollon ne system orderat … Me shume

Tirane, kerkohen recepsionist/e, ekonomist/e, shites/e etj

Agjencia e punesimit ”3 max” kerkon : 4 pastruese 3 shites/e 3 ekonomist/e 2 recepsionist/e per informacion te metejshem telefononi ne : 0697332808 / 0685703553. ose paraqituni ne zyren tone adresa: rruga kavajes, te kisha katolike, pallati jeshil. Cel. : … Me shume

Tirane, ofroj vend pune NDIHMESE EKONOMISTE +OPERATORE E MAREDHENIEVE ME JASHTE

OFROHET VEND I LIRE PUNE: NDIHMESE EKONOMISTE +OPERATORE E MAREDHENIEVE ME JASHTE (F) FULL TIME. -Te dije gjuhen angleze. -Me eksperience pune 2 vjecare. Te interesuarat te dergojne Cv-te e tyre ne adresen e email: edue[email protected] duke specifikuar SUBJECT ose … Me shume

Tirane, ofroj vend pune ekonomiste – faturiste shitje( F)

Tirane, ofroj vend pune FATURIST (E) SHITJEKompani e huaj kerkon:Ekonomiste shitje ( F/ M)Te kete arsimim e mesem ( arsimi i larte perben avantazh) Te zoteroje programet baze te kompjuterit.Programi Alpha eshte kusht i domosdoshemTe kete njohuri te gjuhes angleze. … Me shume

Berat, ofroj vend pune EKONOMISTE

AVANCE GLOBAL SERVICES OPERON NE FUSHEN E RESTORANTEVE, KATERINGUT, LAVANDERISE, PASTRIMIT E GJELBERIMIT. Kerkojme te punesojme nje EKONOMISTE ne filalin tone ne Berat, e cila duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: 1.Te kete mbaruar shkollen e larte per Ekonomi. 2.Te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Juriste ose Ekonomiste

Kerkojm te punesojm nje Juriste ose Ekonomiste part time Per me shume Email:[email protected] Tel. : 0680000000 Cel. : 0680000000 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Grafist/e Ekonomiste

Tirane kerkohet Grafist/e me eksperience pune ne fushen perkatese, te kete njohuri ne programet Corel draw dhe Photoshop, programet e tjera jane avantazh. Kerkohet ekonomiste me eksperience pune ne fushen perkatese. Te interesuarit te paraqesin CV ne E-mail: [email protected] Cel: … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste, Menaxhim i Marredhenieve me Jashte

Shoqëria BRUNES sh.p.k, një nga shoqërite lider në tregun shqiptar Kërkon të punësoj Ekonomiste (Menaxhim i Marrëdhënieve me Jashtë) me orar të plotë. KRITERET: 1.Te ketë minimumi 2-3 vjet eksperiencë pune në ketë sektor 2.Te zotëroj gjuhë të huaja (preferohet … Me shume

Tirane, ofroj vend pune nd. ekonomist/e, finacier/e, arketar/e

Kompania Focus Press kerkon te punsoje me kohe te plote Nd.Ekonomist/e-Finacier/e & Arketar/e Katidati duhet te kete: -Diplome ne Deget Finance/Kontabilitet -Eksperience ne profesion -Te jete i familjarizuar me Standartet e reja Kombetare te Kontabilitetit -Te jete i afte te … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Financier/e, Ekonomist/e, Nd/Ekonomis/e

HISTORIKU “BTD shpk”, perbehet nga nje grup kompanish me experiencë të gjatë prej afro 10 vitesh, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në tregun Rajonal te cilat ofrojne nje gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh që nga logjistika deri tek … Me shume

Elbasan, ofroj dy vende pune Ekonomist/e dhe Ndihmes Ekonomist/e

Elbasan kerkoj te punesoj dy persona serioz dhe me ambicie ne fushen e ekonomis. 1. Nje ekonomist/e te sapodiplomuar ose master ne vazhdim. 2.Nje ndihmes ekonomist/e part-time qe te jete ne vitin e fundit te diplomimit bachelor ose ne vazhdim … Me shume