Arkiva Etiketash: Durres

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

Durres, ofroj vend pune magazinier

Tirane, ofroj vend pune MAGAZINIER Kompania “SMD SHPK DURRES”, kërkon kandidate për: Pozicionin – Magazinier Kërkesa për kandidatët: – Arsim i mesëm si kualifikim minimal (preferohet arsim i mesëm i përgjithshëm-gjimnaz) ose i lartë (preferohet diplomë menaxhim biznesi, marketing apo … Me shume

Durres, ofroj vend pune financier

Kompania SMD SHPK DISTRIBUTION Durres, ofron vend pune ne pozicionin e Eknomist/e ! Kandidati per kete vend pune duhet te plotesoj kriteret e meposhtme: – Te jete i/e diplomuar ne Fakultetin e Ekonomise , dega Finance-Kontabilitet – Te kete eksperience … Me shume

Durres, ofroj vend pune Magazinier/e

Mektrin Trucks, i vetmi Servis I Autorizuar i Kamionave Volvo ne Shqiperi kerkon te Punesoje Magazinier/e me kohe te plote. Kerkohet: 1.Te kete mbaruar shkollen e Mesme ose te Larte 2.Njohuri ne programin Financa 5 3.Eksperience ne Pune 4.Preferohet me … Me shume

Durres, ofroj vend pune punonjes fast-food & shperndares produktesh me motorr

KOLONAT FRANCHISE DURRES ,ofron mundesi punesimi ne dy kategori : 1-PUNONJES FAST-FOOD ,mosha e preferuar 20-26 vj. Te interesuarit te kene aftesi komunikuese dhe bashkepunuese . 2-SHPERNDARES PRODUKTESH ME MOTORR,mosha e preferuar mbi 20 vj. Te interesuarit te kene aftesi … Me shume

Durres, cerchiamo operatori per la campagna VODAFONE CASA !

Siamo alla ricerca di OPERATORI telefonici per l’attivita outbound. Si richiede: – Buona conoscenza della lingua italiana; – Grinta, solarità, obiettivo di squadra e personale, predisposizione alla comunicazione, spirito combattivo; – Puntualità e serietà; – Disponibilita full e part time, … Me shume

Durres, Cerchiamo Operatori Outbound

AR Call Center sta cercando nella citta di Durazzo operatori con esperienza nelle campagne outbound. -Offriamo pagamento base piu incentivi alti -Possibilita di lavorare Full e Part time Cerchiamo : -Persone SOLO CON ESPERIENZA NEI CALL CENTER -Con un buon … Me shume

Durres , ofroj vend pune, puntore THONJESH, NAILS.

kerkojme nje puntore thonjsh profesioniste ose me kurs te mbaruar. qe te punoj ne dyqanin tone, paisjet i kemi vet vetem kerkojme nje puntore profesioniste dhe e perkushtuar ne pune, orari i plote.rroga: vet punoni vet i fitoni ne duam … Me shume

Durres, ofroj vend pune Kamarier/e

Harmonia Hotels Group, e pozicionuar ne Golem – Durres ofron, vend pune per Kamarier/e. Te interesuarit duhet te njohin mire gjuhen Angleze. Gjuhet e tjera te huaja perbejne perparesi. Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e e-mailit: [email protected]Me shume

Durres, ofroj vend pune Kamarier

Harmonia Hotels Group, e pozicionuar ne Golem – Durres ofron, vend pune per Kamarier/e. Te interesuarit duhet te njohin mire gjuhen Angleze. Gjuhet e tjera te huaja perbejne perparesi. Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e e-mailit [email protected]Me shume

Durres, ofroj vend pune Kuzhinier

Kerkojme Kuzhinier profesionist ne fushen e guzhines Italiane prane Restorant Kali Trojes ne Plazh Durres.Rroga esht mjaft e kenaqshme dhe orari i punes 9 ore.Per me shum informacione na kontaktoni ne numrat e celularit te meposhtem. Tel. : 0693326988 Cel. … Me shume