Arkiva Etiketash: Asistente

Tirane, ofroj vend pune OPERATORE dhe asistente shitje

AMC SHOP kerkojme operatore AMC. mundesisht te kete punuar ne kete fush ose te ket provoj si shitese. te interesuarat mund te paraqiten tek amc shop rr. kavajes ne hyrje te rruges kavajes, ngjitur me tirana bank. ose mund te … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time asistente, sekretare

Profili punës: punime kompjuterike, sekretari, asistim i brendshëm por dhe mirëmbajtje ambienti Kandidatja duhet të jetë aktive në punë, bashkëpunuese, të ketë iniciativë dhe e gatshme për të përmbushur kërkesat e punës për ecurim sa më të mirë të saj. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time asistente, sekretare

Profili punës: punime kompjuterike, sekretari, asistim i brendshëm dhe në terren por dhe mirëmbajtje ambienti Kandidatja duhet të jetë aktive në punë, bashkëpunuese, të ketë iniciativë dhe e gatshme për të përmbushur kërkesat e punës për ecurim sa më të … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Asistent/e shitje Automjetesh

Artinel95 shpk, perfaqsues zyrtar ne Shqiperi i Kia Motors, Suzuki, Mahindra dhe SsangYong ofron vend pune pune Asistent/e Shitje. Preferohen kantidate me eksperience ne fushen e shitjeve dhe prezantimit te produkteve dhe te kene njohuri ne gjuhen angleze. Transporti i … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Asistent/e shitje Automjetesh

Artinel95 shpk, perfaqsues zyrtar ne Shqiperi i Kia Motors, Suzuki, Mahindra dhe SsangYong ofron vend pune pune Asistent/e Shitje. Preferohen kantidate me eksperience ne fushen e shitjeve dhe prezantimit te produkteve dhe te kene njohuri ne gjuhen angleze. Transporti i … Me shume

Durres, ofroj vend pune ASISTENTE ZYRE DHE SUPORT MAGAZINE

KERKOHET NJE ASISTENTE ZYRE DHE SUPORT MAGAZINE PER NJE RROBAQEPESI ITALIANE NE ZHVILLIM.KANDIDATJA DUHET TE NJOHE SHUME MIRE GJUHEN ITALIANE TE FOLUR DHE SHKRUAR. TE NJOHE PROGRAMET EXEL DHE WORD. E AFTE TE PUNOJE NE GRUP. TE MARI DHE PERBALLOJE … Me shume

Tirane, kerkojme dy Asistente shitjesh per dyqanin “Villeroy & Boch”

Kompania ‘By Best Duty Free’ kerkon te punesoje dy ‘Asistente shitjesh’ per dyqanin “Villeroy & Boch”, kandidatet duhet te kene keto te dhena: 1. Te jene te komunikueshme 2. Mosha 25-35 vjec, te martuara 3. Me eksperience pune ne shitje … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Asistente dyqani

Kerkohet nje vajze (mosha 20-35 vjet) me experience pune ne shitjen e veshjeve dhe kepuceve. Te kete aftesi te mira komunikuese, te kete mundesi per te punuar gjate mbasditeve si dhe ne fundjave. Banesa e saj te ndodhet prane Rr. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Asistente Ekzekutive

Green Line Albania shpall pozicionin vakant të Asistentes Ekzekutive me kërkesat si më poshtë: Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze (e shkruar dhe e folur).Njohuri shumë të mira kompjuterike (Paketa MS Office).Eksperiencë dhe aftësi në menaxhim zyre.Aftësi organizative dhe … Me shume

Tirane, ofroj vend pune asistente secretare

Kerkon firma import,export Fruti SHPK Tirane, kerkon te punsoj asistente kordinatore zyre,me kohe te plote, kandidatja duhet te kete mbaruar arsimin e larte dhe te zotroj nje nivel mesatar ne gjuhen angleze si dhe te jete a disponueshme per udhtime … Me shume

Tirane, kerkohet Asistente Menaxhere per Blerjet

ASHP – Agjencia Shqiptare e Punesimit ne bashkepunim me nje kompani te re ne fushen e tregtimit te pllakave kerkon Asistente Menaxhere per Blerjet. Pershkrimi i vendit te punes:Mban korrespondence me furnitoret e huaj dhe kompanite e transportit (ne bashkepunim … Me shume

Tirane, ofroj vend pune asistente

Kerkohet asistente zyre e moshes 27-35 vjec dinamike dhe e pergatitur per te organizuar dhe per te drejtuar zyren e modeleve ne Tirane.Trajnimi i kesaj zgjat 1 muaj dhe behet jashte vendit.Perspektiva te medha ne profesion.Paga +bonus te kenaqshme.Te interesuarat … Me shume

Tirane, ofroj vend pune ASISTENTE ZYRE

“BALKAN SHITOKAI KARATE ASSOCIATION “ KERKOJME ASISTENTE ZYRE (FEMER) ME KOHE TE PLOTE OSE TE PJESSHME • MOSHA 23-30 VJEC • TE JETE E PARAQITSHME • TE JETE PA OBLIGIME TE TJERA • TE ZOTEROJE NE MENYRE TE SHKELQYER GJUHEN … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Asistente

Kompania “Kamza Development” sh.p.k ecila operon ne fushen e ndertimit kerkon te punesoje : 1.Asistente Administrative.(diplome e shkolles se larte) 2.Asistente per departamentin e Finances.(diplome dega Finance)Personat e interesuar duhet te kene aftesi te mira per te komunikuar anglisht dhe … Me shume

Tirane, ofroj vend pune per sekretare (asistente)

Shkolla Amerikane “Task Based” per Gjuhet e Huaja,ofron vend pune per SEKRETARE (me eksperience pune) Te interesuarit mund te sjellin cv-ne prane qendres brenda afatit kohor 3 – 8 Prill.http://www.facebook.com/TaskBasedLan…nSchool?ref=hl ADRESA: Rr. Budi, Rrugica Sotir Kolea, (prapa Ambasadës Amerikane, në … Me shume

Shqiperi, ofroj vend pune Asistent/e finance per Sukth/Durres

Asistent/e finance per Sukth/DurresBilla & Co Shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave dhe hidrosanitareve.Pershkrimi i vendit te punes:Rregjistrime ne kontabilitet si: Arka, Banka, Fatura TVSH-je Shitje-Blerje, Magazinime, Rakordime Inventari.Veprime … Me shume

kerkojme asistente adminitrative(zyre)

kerkojme punojese(f) ne profilin e asistentes administrative (zyre)Detyrat dhe pergjegjesite: 1.Te ndjek procesin e mardhenieve tregetare midis kompanise dhe kompanive te tjera ne te cilat kemi bashkpunim tregetar. 2.Eshte pergjegjese per administrimin e dosjeve fizike dhe elektronike te kompanive ne … Me shume

Tirane, kerkohet Asistente ,Kordinatore Zyre

Firme Private kerkon te punesoj Asistente ,Kordinatore Zyre e interesuara te jete me arsim te larte dhe te zoteroj mire gjuhen Angleze Cel. : 0682060599 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofrohet vend pune Asistente Administrative/Sekretare

Kerkohet: Asistente Administrative/Sekretare me kohe te plote ne ambjente pune mjaft komode, dhe me mundesime trajnimi apo zhivillimi brenda dhe jashte vendit, ne nje qender prestigjoze te re te biznesit kombetar dhe nderkombetar. Te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Asistente e Manaxherit te Prodhimit

Kompania PSZ, me qender ne Gjermani, eshte e spacializuar ne prodhimin e kabujve dhe qarqeve elektronike, sidhe komponenteve te tjere elektronike. Ne kushtet e teknologise me moderne jane te punesuar rreth 350 punonjes ne shtetet e Europes lindore dhe te … Me shume