Tag Archives: angleze

KERKOHEN OPERATORE FEMRA NE NJE WEBSITE NE GJUHEN ANGLEZE

KERKOHEN OPERATORE FEMRA NE NJE WEBSITE NE GJUHEN ANGLEZE KU MUND TE PUNONI EDHE NGA SHTEPIA. PAGA E KENAQSHME+ BONUSE. ORARI FLEKSIBEL DHE KUSHTE KOMODE. JU MIREPRESIM Kontakt:

Tirane, ofrohen vende pune part time mesuese te gjuhes angleze

QENDRA CONTACT Kerkoj mesuese te gjuhes angleze. Te kete mbi tre vjet eksperience ne kete fushe. Te interesuarit te kontaktojn ne kete nr.0699605048. ADRESA:Rruga Besim Alla, pa vajtur ne Kombinat. Cel. : 0699605048

Tirane, kerkohen mesues te gjuhes angleze per shkolle vere

Integral gjate periudhes se veres organizon grupe per kampet verore jashte vendit. Jemi duke kerkuar mesues te gjuhes angleze qe mund te shoqerojne keta nxenes. Nese jeni te interesuar per nje pune te tille mund te dergoni cv te [email protected]Me shume

PIERRE CARDIN HOME Kerkon te punesoje: Shitese Full-time Preferohet te kete eksperience te meparshme si shitese ne sektorin e mobilimit te shtepise Te njohe gjuhen Angleze dhe te perdore kompjuterin

PIERRE CARDIN HOME Kerkon te punesoje: Shitese Full-time Preferohet te kete eksperience te meparshme si shitese ne sektorin e mobilimit te shtepise Te njohe gjuhen Angleze dhe te perdore kompjuterin Kushte te favorshme pune dhe vleresimi CV-te me fotografi te … Me shume

KERKOHET RECEPSIONIST ME EKSPERIENCE PUNE NE HOTELERI DHE BOOKING ON LINE TE DIJE SHUME MIRE GJUHEN ITALIANE DHE ANGLEZE

KERKOHET RECEPSIONIST ME EKSPERIENCE PUNE NE HOTELERI DHE BOOKING ON LINE TE DIJE SHUME MIRE GJUHEN ITALIANE DHE ANGLEZE Kontakt:

Tirane, ofroj vend pune part time mesues te gjuheve angleze dhe italinane

Qendra e gjuheve te huaja Planet Center ofron vende pune per mesues te gjuhes angleze dhe asaj italinane . Kushtet : – te kete arsim te larte -te kete eksperience se paku 3 vjet – te jete e komunikueshme dhe … Me shume

Qendra E Gjuheve Te Huaja Smart Kerkon Te Punesoje Mesues Te Gjuhes Angleze dhe Italiane

Qendra e Gjuheve te Huaja Smart Durres Kerkon : 1. Mesuese te gjuhez Angleze 2. Mesuese te gjuhes Italiane Aplikuesit duhet : Te kene arsimin perkates Te kene eksperience pune Te kene aftesi te mira komunikuese Aplikuesit duhet te paraqesin … Me shume

Tirane, ofroj vend pune mbasdite Mesuese te gjuhes ANGLEZE

European Learning Center kerkon te punesoje mesues/e te gjuhes Angleze. – te kete mbaruar arsimin e larte perkates – te kete eksperience pune Telefon 0672001420 email : [email protected] Tel. : 0672001420

Tirane, ofroj vend pune Mesuese e Gjuhes Angleze

Ofrojme vend pune me kohe te pjeshme. Pozicioni i punes: Mesuese e Gjuhes Angleze. Aplikantja duhet te plotesoje keto kritere: 1) Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin e Gjuheve te huaja, Dega Anglisht. 2)Te kete eksperienca te meparshme … Me shume

Tirane, Ofroj vend Pune MESUESE TE GJUHES ANGLEZE Pasdite

Qender Profesionale Kursesh kerkon Mesuese part -time te Gjuhes Angleze per oraret e pasditesKandidatet duhet te permbushin kerkesat e meposhtme:Te kete perfunduar studimet e larta ne Fakultetin e Gjuheve te Huaja,dega Anglisht – Avantazh kush ka studiuar ne vendet Anglishtfolese. … Me shume

Tirane, Ofroj vend pune Mesuese te Gjuhes Angleze part-time

Qender Kursesh Profesionale kerkon per nevojat e saj Mesuese te Gjuhes Angleze part-time. Kandidatja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: – Te jete diplomuar ne “Gjuhe Angleze” Avantazh kush eshte e diplomuar ne vendet Anglishtfolese. – Te kete eksperience ne … Me shume

Tirane, Ofroj vend pune Mesuese te Gjuhes Angleze part-time

Qender Kursesh Profesionale kerkon per nevojat e saj Mesuese te Gjuhes Angleze part-time. Kandidatja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: – Te jete diplomuar ne “Gjuhe Angleze” Avantazh kush eshte e diplomuar ne vendet Anglishtfolese. – Te kete eksperience ne … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Mesues i gjuhes Angleze

Kerkohet nje mesues (mashkull) per mesimin privat te gjuhes angleze nje zoterie 49 vjecar. Preferohet nje person me eksperience ne mesimdhenie dhe qe te kete jetuar jashte. Mesimdhenia do te behet prane zyrave te kompanise ne Laprake (prane AMc) jo … Me shume

Tirane, OFROJ VEND PUNE MESUESE E GJUHES ANGLEZE

QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA “ESC”(QENDER KURSESH), KERKON TE PUNESOJE PART TIME NJE MESUESE ANGLISHTEJE ME KETO KARAKTERISTIKA: -TE KETE EKSPERIENCE PUNE MBI 3 VJET SI MESUESE ANGLISHTEJE -TE KETE MBARUAR FAKULTETIN E GJUHEVE TE HUAJA NE TIRANE -TE JETE … Me shume

Tirane, OFROJ VEND PUNE MESUESE E GJUHES ANGLEZE

QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA “ESC”(QENDER KURSESH), KERKON TE PUNESOJE PART TIME NJE MESUESE ANGLISHTEJE ME KETO KARAKTERISTIKA: -TE KETE EKSPERIENCE PUNE MBI 5 VJET SI MESUESE ANGLISHTEJE -TE KETE MBARUAR FAKULTETIN E GJUHEVE TE HUAJA NE TIRANE -TE JETE … Me shume

Ofroj Vend Pune Part Time per Mesues/e te Gjuhes Angleze dhe Gjermane

Akademia e Gjuheve te Huaja “First Quality” Durres, kerkon mesues/e te gjuhes angleze dhe gjermane me eksperience 2-3 vjecare. Te interesuarit te kontaktojne ne: Cel. : 069 48 88 889 Ju faleminderit!

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Mesues/e e gjuhes angleze, gjermane dhe italiane

Pershendetje, Kerkohet mesues/e e gjuhes angleze, gjermane dhe italiane me eksperience per mesimedhenie part time mbasdite ne Qendren e gjuheve te huaja “Harvard”. Ju ofrojme pagese te kenaqeshme, seriozitet dhe korrektesi. Ju mirepresim ne: e-mail: [email protected] Harvard Center

Tirane,ofroj kurse individuale dhe ne grup te Gjuhes Angleze

Ofroj kurse individuale dhe ne grup te Gjuhes Angleze ne nivelet Beginner (Fillestar), Elementary (Elementar), Pre-Intermediate (Para-mesatar), Intermediate (Mesatar),Upper-Intermediate (Pas-Mesatar), Advanced ( I Avancuar) si dhe per femije te cdo moshe me nje cmim te arsyeshem. OFERTE*** Kush formon grupin … Me shume

Tirane, ofrohen kurse individuale dhe ne grup te Gjuhes Angleze

Ofroj kurse individuale dhe ne grup te Gjuhes Angleze ne nivelet Beginner (Fillestar), Elementary (Elementar), Pre-Intermediate (Para-mesatar), Intermediate (Mesatar),Upper-Intermediate (Pas-Mesatar), Advanced ( I Avancuar) si dhe per femije te cdo moshe me nje cmim te arsyeshem. OFERTE*** Kush formon grupin … Me shume

Durres, Kerkojme Mesuese te Gjuhes Angleze

QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA SMART KERKON TE PUNESOJE MESUESE TE GJUHES ANGLEZE Aplikuesit duhet : Te kene arsimin perkates Te kene eksperience pune Te kene aftesi te mira komunikuese Aplikuesit duhet te paraqesin nje CV prane Qendres ose me … Me shume