Skenderaj, ofroj vend pune kuzhine

kerkoj ndihmse per kuzhine.femer ..25 deri 40 vjeqare.qe e njeh pak punen ne kuzhine .siguroj fjetjen nje dhom me banjo ushqimin dhe pagesen mujore puna esht ne Karlsruhe -Gjermani resteurant gjerman.une jam pronar..kontakto ne ket Nr.017667247239,une ju thrras mbrapa..fkm

Cel. : 017667247239

Ky zë u postua te Uncategorized dhe u etiketua si , , , , . Faqeruani permalidhjen.