Shqiperi, ofroj pune shofer kamioni me kategori CE

Ofroj vend pune per 1 shofer te kamionit me kategori CE , perparsi kan ata persona qe mbajn ADR.
Perparsi kan ata persona qe kan pervoj pune ne transport nderkombetar, mosha te jet 30 deri 45 vjeq, kerkoj puntor serioz ne pun dhe qe ka aftesi te punoj ne orar te gjat, te jet i gatshem te jetoj jasht Shqipris.
Firma esht ne Skandinavi (Finland), per leje qendrim e rregullojm ne.
Pagesa sipas marrveshjes ne Euro.
Per me shum informata mund te kontaktoni ne
E-mail: [email protected]
Tel : +358 404 193 201

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.