Mundesi ideale punesimi

Keni imagjinuar ndonjehere te keni nje pune qe ju ofron pavaresi absolute? Ku ju vendosni me ke mund te punoni,vendosni vete oraret qe deshironi te punoni dhe koleget tuaj te jene personat te cileve ju i besoni plotesisht? Keni menduar … Me shume

Ekonomist ne Muscat, Sulltanati i Omanit – Rroga 2000 $ Neto ne Muaj.

Ekonomist : • I diplomuar ne BS Ekonomik • Njohuri me regjistrimin e kontabilitetit dhe shënimeve të kontabilitetit, përgatitjen e pasqyrave financiare, dhe raportet e tjera financiare • Mund të përgatisë dhe procesojë urdhrat e blerjes, faturat dhe plotësimin e … Me shume

Administrator Zyre ne Muscat, Sulltanati i Omanit – Rroga 2000 $ Neto ne Muaj.

Mundësi punësimi në Muscat, Sulltanati i Omanit Ø Pozicioni: Administrator zyre Duhet te plotësoj kushtet e mëposhtme: • Përvojë në fushën e Administrimit. • Njohuri shume te mira ne kompiuter • Preferohet të ketë leje drejtimi automjeti. • Përvoja në … Me shume

FINAL kerkon kandidate per Specialiste Kredie ne Tirane, Elbasan, Fier, Shkoder, Lezhe, Durres, Vlore, Korce

FINAL kerkon kandidate per Specialiste Kredie FINAL është institucion financiar i licensuar nga Banka e Shqipërisë që financon nevojat dhe dëshirat e individëve dhe familjeve për produkte elektroshtëpiake, informatike, mobilje, celularë etj. Partnerët tanë kryesorë janë NEPTUN Shops, GOTECH, VODAFONE, … Me shume

Tirane, kerkohet Inxhinier Nderimi

Firma “Euro Alb”shpk, kerkon Inxhinier Ndertimi . Profili : Rruge e Kanalizim Eksperienca : Te kete zbatuar te pakten 1 projekt Rruge . FTOJME PER APLIKIM VETEM PERSONAT QE PLOTESOJNE KRITERET E MESIPERME. Ju lutem dergoni CV-ne ne adresen [email protected]

Mundesi punesimi per te gjithe, te pavarur

Kompania Polako-Gjermane,lider ne 52 vende te botes,si Italia,Franca,Anglia,Gjermania,USA etj, ofron nje mundesi ideale punesimi. Krijo dhe menaxho grupin tend ,duke shumefishuar keshtu te ardhurat deri ne mbi 700 € . Nuk ka rendesi mosha,apo eksperienca,nuk ka orare e as shefa … Me shume

Tirane, kerkohet part time Mesuese e Gjuhes Gjermane

Kerkohet Mesuese Gjuhes Gjermane: -Te kete perfunduar studimet per gjuhen Gjermane -Te kete eksperience pune -Paga e kenaqshme Të interesuarit të dërgojnë CV-të në adresen e e-mailit:[email protected] ose telefononi në Nr. Tel. +355 046 304 145, Cel: 0697320892. JU MIRËPRESIM!

читать бестселлеры книг не выходя из дома

сезон охотымолодые супругифаустосновы безопасности жизнедеятельностиуволились? поздравляем!. с песней на пенсиюсамое тихое время города. фантастический романандрей рублевстраны и народыобезьяна и сущностьвкусные салатыпутеводитель по русским городам. югкровь нуарпилюли от бабьей дуриродная старина. отечественная история в рассказах и картинах. с xiv до xvi … Me shume

Mundesi Punesimi

Umica Parfum (me produkte 100% natyrale, 100% Italiane) Nje kompani Italiane me nje eksperience te gjate ne prodhimin e parfumeve dhe kozmetikes 100% natyrale, kohet e fundit eshte e pranishme dhe ne Shqiperi. Kerkohen bashkepuntore dinamike, sipermarres dhe me deshire … Me shume

NJE MUNDESI E RE NE TREGUN SHQIPTAR!

Kompania jone ka nje shtrirje ne te gjith boten, ne Itali, Gjermani, Angli, SHBA, Russi etj..ka 5 muaj qe ka filluar aktivitetin e saj edhe ketu ne Shqiperi! kompania jone tregeton nje game te gjere produktesh me nje cilesi shum … Me shume

Shitese ne Butik, Dyqane, Resorte-ne Dubai, Katar, Bahrain, Oman- Paga minimale 550 USD $ Neto ne Muaj

Europe Agency ne bashkepunim me rezortet turistike dhe hotelet me me ze ne Lindjen e Mesme, prezanton vendin vakant te punes per muajin Nentor si me poshte: SHITESE NE BUTIK, DYQANE, RESORTEVENDODHJA: Lindje e Mesme, Dubai, Katar, Kuwait, Bahrain, OmanKOHEZGJATJA: … Me shume

Shqiperi, 1 menyre e re punesimi ne kete 100 vjetor te pavaresise

Nje menyre e re pune fale se ciles mund te realizoni endrrat tuaja dhe te arrini me lehtesi synimet tuaja, duke ju dhene kenaqesi pa mase dhe momente pafund te lumtura. Nje pune ne te cilen jeni plotesisht i pavarur. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time operator telefonique

Albacall sha Kerkon Operator telefonik ne gjuhën :1. Portugalisht+Italisht/Anglisht Fillim pune i menjehershem. Pagese e Mire. Rritje Profesionale. Formazione te vazhdueshme. Ambient i kendshem. Dergoni nje CV tek [email protected] duke specifikaur gjuhen per te cilen aplikoni RR Kavajes afer Globe, … Me shume

Elbasan, ofroj vend pune Distributor Lokal

Kompania “Albanian HR Solutions” është një kompani e re e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron konsulencë dhe shërbime të ndryshme në Fushën e Burimeve Njerëzore Klienti jonë është lider në fushën e distribucionit në Shqipëri. Ne jemi … Me shume

Operatore

ALBACALL SH.A KERKON OPERATORE TELEFONIKE QE FLASIN HOLLANDISHT. PER TE GJITHE TE INTERESUARIT MUND TE DERGONI CV NE ADRESEN [email protected] OSE MUND TA DOREZONI PERSONALISHT NE ADRESEN RRUGA E KAVAJES (ISH PARKU I AUTOBUSAVE) Albacall sh.a offre servizi integrati in … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kërkohet: “Programues e montues kamerash e sistemesh alarmi”

“KLARON SECURITY sh.p.k”, Shoqëri e Ruajtjes dhe Sigurisë Fizike, kërkon të punësojë :Një programues e montues kamerash e sistemesh alarmi. Kandidati të ketë eksperiencë pune dhe aftësi për të punuar në grup.Për më shumë telefononi në: 068 48 52 222 … Me shume

Fier, ofroj vend pune Distributor Lokal

Kompania “Albanian HR Solutions” është një kompani e re e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron konsulencë dhe shërbime të ndryshme në Fushën e Burimeve Njerëzore Klienti jonë është lider në fushën e distribucionit në Shqipëri. Ne jemi … Me shume

Operatore Back-Office bancario

Gruppo Italo-Albanese cerca 6 operatori per attività di back office nel campo del data management e del data entry. Il lavoro consiste in: gestione di dati aziendali; acquisizione alla digitalizzazione dei documenti; conservazione ottica sostitutiva; rilevazione e manutenzione di banche … Me shume

Mundesi punesimi per te gjithe, te pavarur

Kompania Polako-Gjermane,lider ne 52 vende te botes,si Italia,Franca,Anglia,Gjermania,USA etj, ofron nje mundesi ideale punesimi. Krijo dhe menaxho grupin tend ,duke shumefishuar keshtu te ardhurat deri ne mbi 700 € . Nuk ka rendesi mosha,apo eksperienca,nuk ka orare e as shefa … Me shume

Operatore Back-office

Gruppo Italo-Albanese cerca 6 operatori per attività di back office nel campo del data management e del data entry. Il lavoro consiste in: 1.gestione di dati aziendali; 2.acquisizione alla digitalizzazione dei documenti; 3.conservazione ottica sostitutiva; 4.rilevazione e manutenzione di banche … Me shume