Tirane, ofroj vend pune Manaxher Shitjesh

Ulysses Enterprises,kompania e licensuar nga FedEx per Shqiperine kerkon te punesoje Manaxher Shitjesh me kohe te plote. Kriteret qe duhet te permbushe kandidati jane: -Arsim i Larte -Te kete eksperience te meparshme ne fushen e shitjeve -Te zoteroje gjuhen Angleze … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “BARTENDER’s & CHEF’s”, NË U.A.E (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama)”.• Pozicionet e punës që ju ofrohen ;”Bartender’s & Chef’s”Nëse jeni në kërkim të … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “HOSTESS & WAITER / WAITRESS” në UAE (Dubai & Abu Dhabi), QATAR (Doha), Oman, Bahrain.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Kuwait (City), Bahrain (Manama)”.• Pozicionet e punës që ju ofrohen ;”Hostess’es & … Me shume

Tirane, Foto Studio Eden ofroj vend pune

Foto Studio Eden ofroj vend pune (F) qe te dije te perdore Adobe Photoshop. Te interesuarat te kontaktojne me email: [email protected] Cel. : +355694028777 (club) adresa afer Qendres Kristal

AGC Call center,Cerca-Operatori-Team Leader-Responsabile Call Center

Advanced Global Communication Call Center che opera nel settore delle Telecomunicazioni dal 2012Responsabile Call Center Tirana Riportando direttamente al Titolare della Strutura, il responsabile del call center, dopo un periodo di formazione presso la casa madre, si occuperà in totale … Me shume

Tirane, ofroj vend pune menaxhere marketingu dhe tenderash

Tirane, ofroj vend pune menazhere ( marketingu) Kandidatja duhet: Te kete mbaruar arsimin e larte Te njohe mire programet word, exel, email Te dije te perdore kerkimin ne internet. Te kete aftesi komunikuese. Preferohet njoh mire gjuhen anglezeDetyrat: Puna me … Me shume

Durres, ofroj vend pune part time Operator

DUO CONTACT seleziona 70 operatori outbound per il call center di DURAZZO Si richiedeEtà compresa tra i 18 e i 45 anni Disponibilità a lavorare su turni part-time Padronanza della lingua italiana Buona capacità comunicativa Esperienza in altri call center … Me shume

Project Manager

Project Manager Përgjegjësite Menaxhimi i projekteve Marrëdhëniet me klient Kualifikimet e kërkuara Të ketë përfunduar shkollimin superior/fakultetin relevant (menaxhment, financa)Perparësi aplikantet te cilet kanë perfunduar shkollimin në institucionet private Te ketë provoj pune ne menaxhim Preferohet eksperiencë tjetër biznesi, me … Me shume

Tirane,

IPAZAR.COM.AL KERKON PERSONA PER PROMOVIM 1. GJINIA FEMERORE, MOSHA 22-35 VJEC 2. TE KENE EKSPERIENCE NE MARKETING E PROMOCIONE 3. TE KENE STUDIUAR EKONOMI 4. TE KENE PREZENCE DHE KOMUNIKIM TE QARTE 5. TE JENE TE MOTIVUARA. PERSONAT E INTERESUAR … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite hostes ose PR public relation femer.

lokal shume i njohur ne bllok,rroge+perqindje deri ne 65.000 lek ne muaj,orari 19.00 deri 1.00 ne fundjave. Cel. : 0692066667

Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr,nese dini..! Si dhe femra per manykyr dhe pedikyr dhe per depilim,ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime te lira … Me shume

Tirane, ofroj

QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT ORGANIZON TRAJNIMI ME TEMË:“ORGANIZIMI DHE FUNKSIONIMI I INSTITUCIONEVE TË BASHKIMIT EUROPIAN” PËRMBAJTJA E TRAJNIMIT:Organet Kryesore të BE-së 1. Këshilli Europian 2. Komisioni Europian 3. Keshilli i Ministrave te Bashkimit Europian (KMBE) 4. Parlamenti Europian 5. Gjykata … Me shume

Fier, ofroj pune agjent shitje

Kerkojme agjent shitje produkte ushqimore Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale. Detyrat/Përgjegjësitë: Agjent Shitje per Fier-Lushnje-Berat 1. Promovon produktet e kompanise dhe kryen shitjet direkte … Me shume

Tirane,

IPAZAR.COM.AL KERKON PERSONA PER PROMOVIM 1. GJINIA FEMERORE, MOSHA 22-35 VJEC 2. TE KENE EKSPERIENCE NE MARKETING E PROMOCIONE 3. TE KENE STUDIUAR EKONOMI 4. TE KENE PREZENCE DHE KOMUNIKIM TE QARTE 5. TE JENE TE MOTIVUARA. PERSONAT E INTERESUAR … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite hostes ose PR public relation femer.

lokal shume i njohur ne bllok,rroge+perqindje deri ne 65.000 lek ne muaj,orari 19.00 deri 1.00 ne fundjave. Cel. : 0692066667

Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr,nese dini..! Si dhe femra per manykyr dhe pedikyr dhe per depilim,ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime te lira … Me shume

mesues matematike

Jam nje zoteri qe zoteroj diplomen Master i Shkencave ne Matematike dhe kerkoj te jap kurse private ne lenden Matematike ne arsimin 9 vjecar dhe te mesem. Kurset I zhvilloj ne grupe ose individuale. Kontakt 0698803755

Tirane, ofroj vend pune part time agjent shitjeje/koordinatore

Kompania kozmetike Avon,e suksesshme prej 130 vitesh ne tregun mbare boteror,ne kuader te zgjerimit te saj,kerkon agjent shitjeje dhe koordinatore.. Te gjithe te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adr tone te emailit [email protected]. Ju mirepresim

Tirane, kerkohet

Kerkoj te blej si biznes nje farmaci Cel. : 0674036704

Tirane, ofroj vend pune Motorrist

Kerkoj Motorrist per shperndarje mallrash ne Tirane . Duhet te njoh mire Tiranen, te ket patent A , dhe aftesi komunikuese . Orari dhe rroga shume te mira Te interesuarit te kontaktojne ne 0693236976