Durres, cerchiamo operatori per la campagna VODAFONE CASA !

Siamo alla ricerca di OPERATORI telefonici per l’attivita outbound. Si richiede: – Buona conoscenza della lingua italiana; – Grinta, solarità, obiettivo di squadra e personale, predisposizione alla comunicazione, spirito combattivo; – Puntualità e serietà; – Disponibilita full e part time, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Banakier

Hotel – Bar Bermon kerkon te punesoje nje banakier ose banakiere me experience pune per kohe te plot pune. Kriteret e punes : Mosha – 20 deri ne 35 vjec/e Puna me 2 turne 7/3 – 3/11 Paga e kenaqshme. … Me shume

URGJENTE-OFROJ PUNËSIM SI “Hotel HOSTESS & GUEST RELATIONS & RECEPTIONIST” në EGYPT (Hurghada), ZERO KOSTO KONTRATE

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Grup Resortesh Ndërkombëtare të vlerësuara me çertifikatë shkëlqyeshmërie, ofron punësim në EGYPT (Hurghada, Deti i Kuq). • Pozicionet e punës që ofrohen ; 3 Hotel Hostess (Only Female) 3 Hotel Guest Relations (Only … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “STAFF of SALES & MARKETING DIVISION”, NË ”U.A.E (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim për STAF Shitjesh/Marketingu të produkteve të markave të mirënjohura në ”U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.. • Pozicionet e punës që ofrohen ; “Sales & Marketing” … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “STAFF OF HOTEL ROOM’S DIVISION DEPARTMENT”, NË U.A.E (Dubai), QATAR (Doha)

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha)”. • Pozicionet e punës që ju ofrohen ; “Front Desk Agent’s” – Registers guests, … Me shume

MBAJTJE KONTABILITETI -MBYLLJE DHE DOREZIM PASQYRASH FINANCIARE

MBAJTJE KONTABILITETI -MBYLLJE DHE DOREZIM PASQYRASH FINANCIARE Ne kerkojme bashkepunimin tuaj dhe ju garantojme saktesi, korrektese dhe profesionalizem! SHERBIMET E OFRUARA:  Mbajtja e kontabilitetit te kompanive private sipas SKK-ve /SNK -ve dhe Legjislacionit Shqiptar.  Plotesime dhe deklarime online … Me shume

Tirane, ofroj KURSE KONTABILITETI

Tirane, ofroj KURSE KONTABILITETI JU SIGUROJME CILESI NE MESIMDHENIE, ME PEDAGOGE TE PAJISUR ME CERTIFIKATEN E KONTABELIT TE MIRATUAR DHE ME EKSPERIENCE TE MEPARSHME NE MESIMDHENIE. OFROHEN KURSE PER LENDET : 1.BAZAT E KONTABILITETIT 2.KONTABILITETI FINANCIAR 3.KONTABILITETI I AVANCUAR. 4.KONTABILITET … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “STAFF OF HOTEL ROOM’S DIVISION DEPARTMENT”, NË U.A.E (Dubai), QATAR (Doha)

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha)”. • Pozicionet e punës që ju ofrohen ; “Front Desk Agent’s” – Registers guests, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time

Afroje vend pune si ekonomiste te kete njohuri ne prokurimet elektronike. Mund te kontaktoni: mob:0697811377

Tirane, ofroj vend pune part time Operator/e call center Vodafone Casa

VoxContact Cerca operatori di call center per la campagna Vodafone Casa Outbound.Gli interesati dovrebbero avere le seguenti caratteristiche:1.Di avere capacità di comunicazione nella lingua italiana.2.Essere in grado di lavorare in gruppo.3.E molto importante esperienza precedente nell’ campagna Vodafone Casa.Offriamo:Fisso mensile … Me shume

Fier, ofroj vend pune agjent shitje

KERKOHET AGJENT SHITJESH Te kete te pakte nje vit pune ne kete pozicion Te kete patente te klasit B Te kete aftesi te mira komunikuese dhe negociuese Te jete i gatshem te mbuloje zonat Fier Berat Lushnje dhe me orare … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “STAFF of SALES & MARKETING DIVISION”, NË ”U.A.E (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim për STAF Shitjesh/Marketingu të produkteve të markave të mirënjohura në ”U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.. • Pozicionet e punës që ofrohen ; “Sales & Marketing” … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “STAFF OF HOTEL ROOM’S DIVISION DEPARTMENT”, NË U.A.E (Dubai), QATAR (Doha)

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha)”. • Pozicionet e punës që ju ofrohen ; “Front Desk Agent’s” – Registers guests, … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time

Afroje vend pune si ekonomiste te kete njohuri ne prokurimet elektronike. Mund te kontaktoni: mob:0697811377

Tirane, ofroj vend pune part time Operator/e call center Vodafone Casa

VoxContact Cerca operatori di call center per la campagna Vodafone Casa Outbound.Gli interesati dovrebbero avere le seguenti caratteristiche:1.Di avere capacità di comunicazione nella lingua italiana.2.Essere in grado di lavorare in gruppo.3.E molto importante esperienza precedente nell’ campagna Vodafone Casa.Offriamo:Fisso mensile … Me shume

SHOFER

Shoqeria Eurondertim 2000 kerkon te punesoje: 1. Shofer per kamiona vetshkarkues me 4 akse e lart. 2. Manovrator me eksperience. Personat e interesuar duhet te jene me banim ne Durres. Te interesuarit te telefonojne ne nr.+355 69 647 1846

INXHINIER/E NDERTIMI

SHOQERIA EURONDERTIM 2000 KERKON TE PUNESOJE: INXHINIER NDERTIMI ME PERVOJE PUNE NE ZBATIM, SI DHE TE NJOHE MIRE PROGRAMET INXHINIERIKE SI AUTOCAD ETJ. TE INTERESUARIT TE DERGOJNE CV NE ADRESEN: [email protected]

Tirane, ofroj vend pune OPERATOR CALL CENTER

Kompania e sigurimeve “ZOEB”kerkon te punesoje operatore part time ne gjuhen shqipe.Orari i punes 17.30-20.30 .Preferohen me eksperience pune ne sistemin outbound.Ju lutem dergoni cv tuaja ne adresen e meposhtme [email protected] Faleminderit

URGJENTE-OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “FITNESS INSTRUCTOR’s” (F), PËR FAMILJE “VIP”, NË QATAR, (paga 1700$-2200$).

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Qatar (Doha). • Pozicionet e punës që ju ofrohen ; “Fitness Instructor’s” (Female) Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të … Me shume

URGJENTE-OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “HOUSEKEEPER” (Female) PËR FAMILJE “VIP”, NË QATAR.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Qatar. • Pozicionet e punës që ju ofrohen ; “Housekeeper” (Only Female) Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të zgjeroni … Me shume