Tirana, Cerchiamo Operatori Telefonici Part Time: Fissare Appuntamenti

PARLI MOLTO BENE LA LINGUA ITALIANA? Hai esperienze in Call Center oppure hai la grinta per inziare la tua prima esperienza? Sai convincere una persona al telefono? Sei disponibile a lavorare almeno 5 ore al giorno? Se pensi di si’, … Me shume

Wollen Sie morgens aufstehen und mit Freude bei der Arbeit gehen ?

Dann sind Sie bei uns richtig… 400.-€ FIXUM+bis 700.-€ PROVISION+PRÄMIE+Max: 7,5st.Arbeitzeit incl.Pause PROFI CALL-AGENTS GESUCHT Super bezahlung,400.-€ Festgehalt + 700.-€ Provision und Prämie + 7,5 st. Arbeitszeit Incl.Pause Ihre Aufgaben: In/Outbound für Umfrage, Direktmarketing und Betreuung/Service Ihr Profil: Charmant, Zielstrebig … Me shume

Tirana, Cerchiamo Operatori Telefonici Part Time: Fissare Appuntamenti

PARLI MOLTO BENE LA LINGUA ITALIANA? Hai esperienze in Call Center oppure hai la grinta per inziare la tua prima esperienza? Sai convincere una persona al telefono? Sei disponibile a lavorare almeno 5 ore al giorno? Se pensi di si’, … Me shume

Ofroj vend pune ne FOTO-STUDIO

Foto Studio ” ULQINI ” kërkon PUNONJES/E, të ketë njohuri shume te mira në Photoshop,të ketë eksperiencë pune ne DYQAN FOTO,mosha 20-35 vjeç. Adresa:Rruga Dibres,50 metra siper Hotel Tirana InrenationalCel.: 0692101 592

Durres, ofroj vend pune Fason

Kerkohen punonjes per vendin e punes industri (Fason), te cilet pasi te perzgjidhen do te specializohen ne Itali kundrejt pagese dhe me pas do te punesohen me kohe te plote ne shqiperi. Personat e interesuar duhet te dine Italisht dhe … Me shume

Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr dhe masazh,nese dini..! Si dhe femra per manykyr dhe pedikyr dhe per depilim,ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime … Me shume

Poloni, ofroj vend pune Murator

Kerkojme punetor ne ndërtim per shtetin e Polonisë (shtet i bashkimit europian). Kontrate pune te rregullt me kushte europiane. Duhen 60 punonjes. Kush ka eksperience ne mure, suvatim, shtrim pllakash etj, te telefonoje ne cel. 0696978755 0685587189 Cel. : 00355685587189

Shik Sallon

Shik Sallon Kerkon Nje djale me eksperience pune disa vjeçare ne pune Te kete aftesi ne prerje e stilim flokesh, trajtim fytyre e sallon meshkujsh Ofrohen kushte shume te mira pune Kontakt:

URGJENT!!!!!! SALLON BUKURIE NEW LOOK TINA

URGJENT!!!!!! SALLON BUKURIE NEW LOOK TINA Kërkon – SPECIALIST PARUKIER (Djem) – ESTETISTE Te njohin te gjitha proçeset e punes Të jenë të përgjegjshëm ndaj detyrës dhe etikës së punës Page e kënaqshme Adresa: Tek ish Ekspozita Shqipërisa Sot Kontakt:

Shqiperi, Kerkohen Perfaqesues Tregetar Eksksluziv Ne Rrethe

“TOTO’S CAFFE”, Kompani Italo-Shqiptare me qender ne Tirane qe merret me perpunimin dhe shitjen e kafes expres prej 10 vjetesh, kerkon te vendose perfaqesues tregetar ekskluziv, per rrethet:Shkoder-Lezhe-Lac,Durres,Lushnje-Berat,Elbasan-Pogradec-Korce,Fier,Vlore,Tepelene-Gjirokaster,Burrel-Peshkopite cilet te plotesojne keto kritere: Te jene nga mosha 25-50 vjec Te … Me shume

Ofroj vend pune ne FOTO-STUDIO

Foto Studio ” ULQINI ” kërkon PUNONJES/E, të ketë njohuri shume te mira në Photoshop,të ketë eksperiencë pune ne DYQAN FOTO,mosha 20-35 vjeç. Adresa:Rruga Dibres,50 metra siper Hotel Tirana InrenationalCel.: 0692101 592

Durres, ofroj vend pune Fason

Kerkohen punonjes per vendin e punes industri (Fason), te cilet pasi te perzgjidhen do te specializohen ne Itali kundrejt pagese dhe me pas do te punesohen me kohe te plote ne shqiperi. Personat e interesuar duhet te dine Italisht dhe … Me shume

Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr dhe masazh,nese dini..! Si dhe femra per manykyr dhe pedikyr dhe per depilim,ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Operatore

kompania “Specialisti” kerkon te punesoj dy vajza operatore, puna me dy turne. Na kontaktoni. Cel. : 0696044123 / 0699197445

Tirane, KERKOHEN PERSONA PER PROMOVIM

IPAZAR.COM.AL KERKON PERSONA PER PROMOVIM 1. GJINIA FEMERORE, MOSHA 22-35 VJEC 2. TE KENE EKSPERIENCE NE MARKETING E PROMOCIONE 3. TE KENE STUDIUAR EKONOMI 4. TE KENE PREZENCE DHE KOMUNIKIM TE QARTE 5. TE JENE TE MOTIVUARA. PERSONAT E INTERESUAR … Me shume

Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr dhe masazh,nese dini..! Si dhe femra per manykyr dhe pedikyr dhe per depilim,ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime … Me shume

Durres, ofroj vend pune punonjes fast-food & shperndares produktesh me motorr

KOLONAT FRANCHISE DURRES ,ofron mundesi punesimi : 1-SHPERNDARES PRODUKTESH ME MOTORR,mosha e preferuar mbi 20 vj. Te interesuarit te kene aftesi komunikuese , bashkepunuese dhe te kene njohuri per adresat e rrugeve te qytetit te Durresit. Domosdoshmeri qe personi i … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Operatore

kompania “Specialisti” kerkon te punesoj dy vajza operatore, puna me dy turne. Na kontaktoni. Cel. : 0696044123 / 0699197445

Tirane, KERKOHEN PERSONA PER PROMOVIM

IPAZAR.COM.AL KERKON PERSONA PER PROMOVIM 1. GJINIA FEMERORE, MOSHA 22-35 VJEC 2. TE KENE EKSPERIENCE NE MARKETING E PROMOCIONE 3. TE KENE STUDIUAR EKONOMI 4. TE KENE PREZENCE DHE KOMUNIKIM TE QARTE 5. TE JENE TE MOTIVUARA. PERSONAT E INTERESUAR … Me shume

Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr dhe masazh,nese dini..! Si dhe femra per manykyr dhe pedikyr dhe per depilim,ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime … Me shume