Tirane, ofroj vend pune Experienced .NET Web Programmer

RT Software Group is a professional software development and cloud hosting company that believes in building relationships with our clients, partners and employees. Looking for a professional .NET (C# – asp.net) developer. Must have experience in web apps. Email your … Me shume

Tirane, ofroj vend pune WordPress developer

RT Software Group is a professional software development and cloud hosting company that believes in building relationships with our clients, partners and employees. Looking for a PHP/jQuery developer focused in WORDPRESS 1. In-depth knowledge of WordPress theme and plugin development … Me shume

Consultor telefónico de seguros

Facile.it es una empresa italiana de 400 empleados, líder en la comparación en internet de seguros, luz, gas, hipotecas y préstamos. Cada mes, un millón y medio de usuarios visitan www.Facile.it para utilizar sus servicios gratuitos e imparciales de comparación … Me shume

CONSULENTI TELEFONICI GAS & LUCE OUTBOUND/INBOUND di Vendita

Perche’ Facile.it e’ diverso dagli altri call center? • i consulenti telefonici di Facile.it ricevono telefonate inbound e chiamano in outbound persone che hanno utilizzato il sito di Facile.it, in modo da effettuare proposte di risparmio sui servizi luce e … Me shume

Consulenti telefonici assicurativi

Attività svolta: * i consulenti telefonici di Facile.it chiamano persone che hanno utilizzato il sito di Facile.it per cercare opportunità di risparmio sui prodotti finanziari, assicuratvi ed energetici * conosciamo molte informazioni delle persone che stiamo chiamando: il rapporto telefonico … Me shume

CONSULENTI TELEFONICI ADSL OUTBOUND/INBOUND di Vendita

Perche’ Facile.it e’ diverso dagli altri call center? • i consulenti telefonici di Facile.it ricevono telefonate inbound e chiamano in outbound persone che hanno utilizzato il sito di Facile.it, in modo da effettuare proposte di risparmio sui servizi luce e … Me shume

Ricerca Consulente Mutui e Prestiti

Annuncio Citta: Tirana Stato: Albania Titolo offerta : Consulenti Mutui e Prestiti a Tirana Descrizione dell’offerta: Siamo un’azienda italiana di oltre 300 persone, leader nella vendita per telefono ed on-line di assicurazioni, mutui, prestiti, luce, gas, ADSL, e altri prodotti … Me shume

Programi Federal i Punonjësve të Kualifikuar në KANADA

Pranë Vela H. R. Consulting®, ne kemi aftësitë, njohurinë dhe ekspertizën e duhur për të hartuar një aplikim të plotë tuajin tek Programi Federal i Punonjësve të Kualifikuar në KANADA, i cili do t’ju japë mundësinë e suksesit më të … Me shume

OFROJMË PUNË PËR Kamerier/e (femra/meshkuj) DHE Hostess NË DUBAI & ABU DHABI, DOHA, MUSCAT, MANAMA.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama).• Pozicionet e punës që ofrohen dhe paga neto/muaj mesatarisht;Kamerierë (femra … Me shume

Ofroj vend pune Menaxher dhe Inxhinier Ndërtimi, Drejtues i punëtorëve, Manovrator Vinçi, Pirunist,në Dubai & Katar

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Ndërtimi Ndërkombëtare, ofron mundësi punësimi në United Arab Emirates (Dubai) & Katar• Pozicionet e punës që ofrohen janë;Menaxher Ndërtimi (1-2 vende të lira)Kriteret kualifikuese● Diplomë Bachelor në Inxhinieri Civile. ● 7 vjet … Me shume

OFROJMË PUNËSIM SI STAF HOTELI 4* DHE 5*, NË “UNITED ARAB EMIRATES (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN”.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim si STAF HOTELI 4* DHE 5*, në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama). • Pozicionet e punës … Me shume

Restorant Piceri ”Jurevi” kerkon kamarier /e Elbasan

Ofroj vend pune per kamarier ose kamariere me experience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne adresen: L.Emin Matraxhiu 200m poshte shkolles pedagogjike (ish kinezet) Elbasan

Kamarjer / e

Restorant pizeri Jurevi kerkon te punesoje kamarjer ose kamarjere me experience te meparshme. Te interesuarit te peraqiten prane ambjentit te restorantit ose te kontaktojne ne nr.0693701330 Adresa: L.Emin Matraxhiu, (ish kinezet) 200m poshte shkolles pedaogogjike Elbasan.

Tirane, ofroj KURSE KONTABILITETI

JU SIGUROJME CILESI NE MESIMDHENIE, ME PEDAGOGE TE PAJISUR ME CERTIFIKATEN E KONTABELIT TE MIRATUAR DHE ME EKSPERIENCE TE MEPARSHME NE MESIMDHENIE. OFROHEN KURSE PER LENDET : 1.BAZAT E KONTABILITETIT 2.KONTABILITETI FINANCIAR 3.KONTABILITETI I AVANCUAR. 4.E DREJTE BIZNESI 5 LEGJISLACION … Me shume

Kerkoj 10 programues

kerkoj 10 programues per gjuhet e programimit MYSQL dhe . NET. Me ose pa eksperience pune, paga e kenaqshme e barabarte me nivelet e tregut te punes. Kontaktoni: [email protected]

Tirane, ofroj vend pune Experienced .NET Web Programmer

RT Software Group is a professional software development and cloud hosting company that believes in building relationships with our clients, partners and employees. Looking for a professional .NET (C# – asp.net) developer. Must have experience in web apps. Email your … Me shume

Tirane, ofroj vend pune WordPress developer

RT Software Group is a professional software development and cloud hosting company that believes in building relationships with our clients, partners and employees. Looking for a PHP/jQuery developer focused in WORDPRESS 1. In-depth knowledge of WordPress theme and plugin development … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Operatore interneti

Kerkoj operatore interneti me orar te plote, paga esht e kenaqshme adresa esht tek ish blloku rruga Vaso Pasha prane karburant ” ALPET “internet caffe ” TOP NET ” telefononi ne numrin 0662000944 pas ores 12 te drekes ju lutem … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part/full time Operator

Primo Contact cerca 20 Operatori.

PUNONI NGA SHTEPIA

PUNONI NGA SHTEPIA DUKE KLIKUAR REKLAMA.Pagesat behen me Paypal dhe Payza. Rregjistrohuni ne kete link http://www.neobux.com/?r=enddd1 http://www.probux.com/?r=enddd1 http://www.clixsense.com/?4219137 http://www.zapbux.com/index.php?r=enddd dhe klikoni reklamat per 5 sec cdo dite.Për të fituar para me Probux nuk ka nevojë të keni mbaruar shkollën e … Me shume