Tirane, ofroj vend pune CCM

Azienda operante nel settore Telemarketing, con un call center in piena attività da due anni, cerca un/una CALL CENTER MANAGER (CCM),di provata esperienza,per la propria sede di Tirana. La figura selezionata riporterà alla Direzione Commerciale e avrà, nell’ambito del call … Me shume

Tirane, ofroj vend pune FARMACISTE

Kerkohet nje farmaciste ( Gjinia Femer ) me license nga urdheri i farmacistit,per te punuar ne Tirane me orar te plote. Ambjenti i punes shume i mire Kandidatja duhet te jete e perkushtuar ndaj punes ,me eksperience pune,te kete njohuri … Me shume

->TIRANE DHE DURRES -Vende te lira per pozicion teknik/e/shites/e DYQAN KOMPJUTERASH

Vend i lire pune shites/e : Per dyqanin ne Tirane dhe DURRESPerzgjedhjet behen me dt 10 Gusht.Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “”LiFEGUARD’s & SECURiTY OFFiCER’s/BODYGUARD’s”, NË U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama)”. • Pozicionet e punës që ju ofrohen ; “LifeGuard’s & … Me shume

Vlore, ofroj vend pune

Mundesia juaj eshte kjo. Kerkoni nje pune me orar te lire, qe per nje periudhe 45 ditore tju siguroje te ardhura te kenaqshme. Gjithashtu ofrohet mundesia per bashkepunime te tjera te metejshme ne te ardhmen. Kerkohen dy punonjese (femra) per … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik

Live Contact seleziona operatori per attività di call center outbound. Si richiede età compresa tra i 18 e i 45 anni, disponibilità a lavorare su turni part-time, padronanza della lingua italiana, buona capacità comunicativa, esperienza in altri call center e … Me shume

Tirane, ofroj vend pune CCM

Azienda operante nel settore Telemarketing, con un call center in piena attività da due anni, cerca un/una CALL CENTER MANAGER (CCM),di provata esperienza,per la propria sede di Tirana. La figura selezionata riporterà alla Direzione Commerciale e avrà, nell’ambito del call … Me shume

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “”LiFEGUARD’s & SECURiTY OFFiCER’s/BODYGUARD’s”, NË U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR.

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama)”. • Pozicionet e punës që ju ofrohen ; “LifeGuard’s & … Me shume

FUTURE GENERATION RICERCA OPERATORI TELEFONICI IB ( TIRANE)

• Settore: Telecomunicazioni: Call Center “ FUTURE GENERATION ‘’ • Sede di lavoro: Via:’’Medar Shtylla, kompleksi “ Kika”, Tirane • Indirizzo mail: [email protected] • Recapito: 069 60 37 842 OPERATORI TELEFONICI I requisiti del candidato – ottima conoscenza della lingua … Me shume

Tirane, Kerkohet Klikues Reklamash ne internet kompania amerikane Probux

Klikoni bannerin e mesiperm ose klikoni ne linkun http://www.probux.com/?r=Amadeus1979 PUNONI NGA SHTEPIA DUKE KLIKUAR REKLAMA.Pagesat behen me Paypal dhe Payza. Rregjistrohuni falas ne kete link http://www.probux.com/?r=Amadeus1979 dhe klikoni reklamat per 5 sec cdo dite.Për të fituar para me Probux nuk … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part-time Graphic Designer

WebTirana kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne web dhe graphic design, kerkon 20 designers part-time, te dine shume mire photoshop dhe illustrator. Paga $700 Te interesuarit te dergojne cv ne: [email protected] Shperndaje ne Facebook

Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2.

Dyqani dhe shtepia jane ne gjendje te mrekullueshme dhe jane ne katin e pare. Pozicioni mjaft i favorshem perballe shkolles “Myslim Shehu” Vend ideal per nje familje per te jetuar dhe per punesim te sigurt. Asnje problem me faturat(drita,uje,telefon,kabllor)disponoj librezat … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Mesuese

Pershkrimi i punes SHKOLLA JOPUBLIKE “EUROPA”TIRANEOfron vend pune per mesues te lendeve qe zhvillohen ne arsimin 9-vjecar dhe ne arsimin e mesem.Specifikoni ne subjektin e email-it per lendet per te cilen/at po aplikoni.Kandidatet duhet te kene eksperience minimalisht 10 vjecare … Me shume

AGC Call center,Cerca-Operatori-Team Leader-Responsabile Call Center

Advanced Global Communication Call Center che opera nel settore delle Telecomunicazioni dal 2011Responsabile Call Center Tirana Riportando direttamente al Titolare della Strutura, il responsabile del call center, dopo un periodo di formazione presso la casa madre, si occuperà in totale … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part-time Graphic Designer

WebTirana kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne web dhe graphic design, kerkon 20 designers part-time, te dine shume mire photoshop dhe illustrator. Paga $700 Te interesuarit te dergojne cv ne: [email protected] Shperndaje ne Facebook

Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2.

Dyqani dhe shtepia jane ne gjendje te mrekullueshme dhe jane ne katin e pare. Pozicioni mjaft i favorshem perballe shkolles “Myslim Shehu” Vend ideal per nje familje per te jetuar dhe per punesim te sigurt. Asnje problem me faturat(drita,uje,telefon,kabllor)disponoj librezat … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Mesuese

Pershkrimi i punes SHKOLLA JOPUBLIKE “EUROPA”TIRANEOfron vend pune per mesues te lendeve qe zhvillohen ne arsimin 9-vjecar dhe ne arsimin e mesem.Specifikoni ne subjektin e email-it per lendet per te cilen/at po aplikoni.Kandidatet duhet te kene eksperience minimalisht 10 vjecare … Me shume

AGC Call center,Cerca-Operatori-Team Leader-Responsabile Call Center

Advanced Global Communication Call Center che opera nel settore delle Telecomunicazioni dal 2011Responsabile Call Center Tirana Riportando direttamente al Titolare della Strutura, il responsabile del call center, dopo un periodo di formazione presso la casa madre, si occuperà in totale … Me shume

Deshironi ne fitoni para nepermjet internetit?

Keni degjuar nga te afermit tuaj jasht shtetit qe ekzistojn kompani jasht shtetit te cilat te paguajne per te pare reklama ne internet, por nuk e dini ku gjenden keto kompani? Doni te fitoni para nepermjet internetit pa harxhuar shume … Me shume

FOREX/BINARY OPTIONS

A FOREX TRADING company with years of experience in the world of FOREX and BINARY OPTIONS, open Its offices in Tirana. We are looking for experiences agents for OPENING AND RETENTION (ACCOUNT MANAGERS) too, If you haven experience working in … Me shume