FOTO STUDIO GENI

FOTO STUDIO GENI Kerkon te punesoje: 1 Punonjese (Femer) Te njohe mire programin Photoshop Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel Adresa: Rr. “Dibres”, perballe ish disko Albania Kontakt:

BAR KAFE DENI

BAR KAFE DENI Kerkon Punonjese per kend lojrash Mosha 22-40 vjece Te jete shume e komunikueshme Preferohet me eksperience pune Adresa: Tek Misto Mame, rr. “Besim Alla”, poshte restorant AML Kontakt:

Menaxher Rajonal shitjesh/marketingu

Kompania “Usluga”shpk eshte ne kerkim te nje menaxheri rajonal shitjesh/marketingu per Jugun: Pergjegjesite: – Pergjegjesia kryesore e menaxherit eshte ndertimi i marredhenieve te qendrueshme me kliente te rinj dhe ato ekzistues. -Angazhimi gjatë hartimit, përpilimit, dhe zbatimit të programeve të … Me shume

KËRKOJMË OPERATORË TË GJUHËS GREKE ME NJOHURI TË SHKËLQYERA TË PAKETËS MICROSOFT OFFICE

KËRKOJMË OPERATORË TË GJUHËS GREKE ME NJOHURI TË SHKËLQYERA TË PAKETËS MICROSOFT OFFICE Kërkohen operatorë telefonikë outbound të gjuhës greke me njohuri të shkëlqyera të paketës Microsoft Office. Jemi në kërkim të kandidatëve të aftë të finalizojnë promocione dhe shitje … Me shume

CERCASI ESPERTO/A PRESA APP E CONTRATTI PER TELECOM ITALIA

CERCASI ESPERTO/A PRESA APP E CONTRATTI PER TELECOM ITALIA BPO Solutions e alla ricerca di operatori telefonici outbound della lingua italiana con esperienza in presa appuntamenti e contratti per Telecom Italia. Cerchiamo candidati che abbiano la voglia di svolgere e … Me shume

KËRKOJMË PASTRUESE/SANITARE

KËRKOJMË PASTRUESE/SANITARE Kerkojme te punesojme Sanitare! – Te kete pasur eksperienca pune te meparshme ne kete fushe. – Te jete e shkathet dhe e perkushtuar. – Femer (mosha deri ne 40-vjece). Na dergoni nje e-mail tek: [email protected] Adresa: Rezidenca “Kodra … Me shume

Tirane, ricerca CONSULENTI TELEFONICI OUTBOUND PER VENDITA TI TELEFONIA FISSA E MOBILE (perball Stadiumit Dinamo)

Grow Up Sh.p.k. è un azienda che si occupa di attività di call center outbound, nata dall’esperienza decennale acquisita in Italia. Si occupa di vendita di prodotti telefonici per conto di un colosso italiano che vanta la qualità della fibra … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part/full time Operator

Primo Contact cerca 20 Operatori.Primo Contact, Società leader nel settore delle telecomunicazioni,che svolge l’attivita in Tirana.Operator/e Call Center OUTBOUND VODAFONESi richiede: Ottima conoscenza della lingua italianaCapacità di lavorare in teamEsperienza nella campagnia VODAFONEOffriamo:Bonus di produzione ai massimi livelli di mercatoPagamenti … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Social chat/ online chat

Social chat. Online chat. Mundesi punesimi edhe nga shtepia. Kerkohen goca te shkatheta, folese te gjuhes angleze per profilin e punes se online chat. Vajzat duhet te jene 18-30 vjec. Rroga e kenaqshme dhe oraret e punes fleksibel. Mundesi punesimi … Me shume

Tirane -Vende te lira IT me aftesi ne Servis -Shitje

Vend i lire pune teknik/e : Per dyqanin ne Tirane [size=”4″]Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te kuqe) skualifikohen menjehere dhe raportohen si … Me shume

Tirane, ricerca CONSULENTI TELEFONICI OUTBOUND PER VENDITA TI TELEFONIA FISSA E MOBILE (perball Stadiumit Dinamo)

Grow Up Sh.p.k. è un azienda che si occupa di attività di call center outbound, nata dall’esperienza decennale acquisita in Italia. Si occupa di vendita di prodotti telefonici per conto di un colosso italiano che vanta la qualità della fibra … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part/full time Operator

Primo Contact cerca 20 Operatori.Primo Contact, Società leader nel settore delle telecomunicazioni,che svolge l’attivita in Tirana.Operator/e Call Center OUTBOUND VODAFONESi richiede: Ottima conoscenza della lingua italianaCapacità di lavorare in teamEsperienza nella campagnia VODAFONEOffriamo:Bonus di produzione ai massimi livelli di mercatoPagamenti … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Social chat/ online chat

Social chat. Online chat. Mundesi punesimi edhe nga shtepia. Kerkohen goca te shkatheta, folese te gjuhes angleze per profilin e punes se online chat. Vajzat duhet te jene 18-30 vjec. Rroga e kenaqshme dhe oraret e punes fleksibel. Mundesi punesimi … Me shume

Tirane -Vende te lira IT me aftesi ne Servis -Shitje

Vend i lire pune teknik/e : Per dyqanin ne Tirane [size=”4″]Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te kuqe) skualifikohen menjehere dhe raportohen si … Me shume

Estetiste per SPA

Sar’otel SPA kerkon te punesoje estetiste qe te mbuloje sherbimet e meposhtme: Manikyr dhe pedikyr Depilime Trajtime fytyre dhe trupi Te interesuarat te kontaktojne ne nr. e tel: +355692099898

Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr ,nese dini..! ME EXPERIENCE DhE pervoje mbi parukerine me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime te lira ne fantazi pune.. klientet jane meshkuj dhe femra Cel. … Me shume

AGC Call center,Cerca-Operatori-Team Leader-Responsabile Call Center

Advanced Global Communication Call Center che opera nel settore delle Telecomunicazioni dal 2012Operatori Call Center Outbound Campagna Vodafone Cerchiamo giovani e adulti,eta 18 – 40 anni,con la voglia di lavorare!Si richiedono: – propensione alla commercializzazione di prodotti/servizi di telefonia in … Me shume

Korce, ofroj vend pune Oficer Kredie Korce

VisionFund Albania, Institucioni Mikrofinanciar i Organizatës World Vision Albania, kërkon të punësojë: Oficer Kredie në Degën Korçë VisionFund Albania ofron kredi për biznesin e vogël dhe të vetëpunësuarit në zonat rurale dhe gjysmë-urbane ku ka hapur degë të saj. VisionFund … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Operator/e Telefonie

“Trisscom”sh.p.k Cerca 30 operatori telefonici in lingua italiana per attività outbound per la campagna Vodafone Adsl.Se quello che cerchi e’ :~ esercitare le tue capacità~ retribuzione ai massimi livelli di mercato (fino 300 L/h+bonus)~ ambiente lavorativo confortevole ed accogliente~ lavorare … Me shume

PIERRE CARDIN HOME Kerkon te punesoje: Shitese Full-time Preferohet te kete eksperience te meparshme si shitese ne sektorin e mobilimit te shtepise Te njohe gjuhen Angleze dhe te perdore kompjuterin

PIERRE CARDIN HOME Kerkon te punesoje: Shitese Full-time Preferohet te kete eksperience te meparshme si shitese ne sektorin e mobilimit te shtepise Te njohe gjuhen Angleze dhe te perdore kompjuterin Kushte te favorshme pune dhe vleresimi CV-te me fotografi te … Me shume