operatore nga shtepia

jeni lodhur duke punuar ne nje call center dhe nuk shperbleheni aq sa duhet?
a deshironi te jeni te pavarur dhe te fitoni shume?

nje projekt i ri po starton OPERATORE NGA SHTEPIA..
ne kerkojme operatore nga shtepia per fushatat vodafone,fastweb dhe teletu.

ofrojme pagesa te kenaqshme si dhe bonuse extra…
sigurojme kredit per te telefonuar klientet dhe ju nuk do keni as edhe nje shpenzim..

eja edhe ti sa me shpdergo cw tende ne adresen : [email protected] ose telefono ne nr 0692741946

ju mirepresim

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.