operator call center durres

Kompania FIRST SUN
Kerkon operatore telefonike per shitje nepermjet telefonit,njohes te mire te gjuhes italiane.Ofrojme nje ambjent komod e bashkekohor pune,dhe nje pagese te kenaqshme dhe bonuse te ndryshme.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:0696603745
Adresa:Rr.Tirana Shkozet Durres

Ky zë u postua te Uncategorized. Faqeruani permalidhjen.