ofroj pune

Behuni pjese e modelit me te ri te punesimit qe po perhapet ne tregun Shqiptare.

Mundesi per te gjithe.

Ju nuk keni nevoje per eksperience pune.

Ju do keni gjithmon trainime dhe suport falas nga kompania.

Ju nuk keni orare te percaktuara.

Ju mund te filloni punen FULL-PART time.

Dihet qe keto mundesira nuk ju jane ofruar nga asnje kompani ne tregun Shqipetar.

A doni ti jepni nje shanc jetes tuaj , pse jo nuk keni cfar te humbisni?
PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE:
Email: [email protected]……………
Cel: ..0695565582…………………
JU MIREPRESIM.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.