Mundesi punesimi per te gjithe,bashkpuntore te pavarur

Nese jeni te lodhur nga boset dhe kerkesat e pafundme te tyre, nga oraret 8-16, nga rutina e merzitshme,dhe cka eshte me e rendesishmja,kerkon te punosh i pavarur,atehere jeni ne kompanine e duhur. Mjafton te jeni energjik,ambicioz dhe kembngules .

Ja disa arsye pse te fillosh ne kete pune :
1) nuk ka orare te caktuara,ato i vendos ti,FULL-PART time
2) nuk ke nje shef mbi koke qe te thote se cduhet te besh,vendimet dhe veprimet i merr ti persiper
3)fiton ne baze te aftesise tende dhe fitimi nuk varet nga asnje faktor tjeter qe nuk je ti
4)Fitimi varion deri ne 1000 euro,ne baze te ambicjes qe ju keni
5)eshte pune per te gjithe,pra pa kriter moshe, shkollimi ,apo eksperience
6) fiton eksperience ne fushen e marketingut
7)kompania mundeson trajnime dhe nje akademi marketingu
8)Me ane te MLM (multilevel marketing) i jepet cdokujt mudensi te kthehet ne nje lider .

Prandaj pse jo,provojeni dhe ju dhe shijoni kenaqesine e te punuarit me kompanine tone sic po bejne bashkepuntore ne 52 vende te tjera te botes.

Te interesuarit te kontaktojne
0696563809
ose te dergojne CV ne
[email protected]

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.