MUNDESI PUNESIMI

Kompania lider ne fushen e parfumeve dhe kozmetikes startoi edhe ne Shqiperi…
Nje ide gjeniale punesimi dhe nje kompani nderkombetare vjen ne tregun shqiptar,Kosove dhe Maqedoni..
Nje menyre e re pagese qe e ofron vetem sistemi Multi Level Marketing…
1.Fitim nga shitjet e drejtperdrejta
2.Fitim nga rrjeti
3.Fitim nga xhiroja e kompanise..

Kete pune mund ta beni ne cfaredolloj orari qe vendosni ju,pa hequr dore nga angazhimet e tjera qe keni…
Ju na dedikoni kohen tuaj,ne ju sigurojme suksesin….

Personat e interesuar te kontaktojne ne adresen:[email protected]
Do ju kontaktohet brenda dites orari i intervistes,,,
Preferohen femra,..

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.