Kerkoj pune shofer

Pershendetje , jam nje djal 23 vjec kerkoj te punesohem si shofer , kam eksperience pune 4 vjet dhe kam patente per klasin e 3 ( C ). jam i komunikueshem kam mbaruar shkollenn e mesme te interesualit te kontaktojne ne numrin e tel.. 0685675007 Email [email protected]

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.