kerkoj pune

Jam studente ne fakultetin e mjeksise veterinare, viti i trete. Kerkoj pune part time si operatore, recepsioniste, agjente shitjesh ose ndonje profil tjeter ..zoteroj mire anglishten dhe kompjuterin.. ne kontakti 0696671952 ose email: [email protected]

Ky zë u postua te Uncategorized. Faqeruani permalidhjen.