Kerkoj Pune

Pershendetje

Jam nje djale qe ka mbaruar shkollen e mesme dhe kam bere vetem nje semester te shkolles se larte per “Informatik Ekonomike”por per shkak te letrave qe duhet te beja ne Greqi jam detyruar te le ne mes studimet e larta dhe tani jam kthyer ne Shqiperi dhe po kerkoj pune per montim kondicioneresh duke qene se kam bere dhe nje kurs profesional per kete profesion.
Ju lutem me njoftoni nqs ka ndonje lajmerim per punen qe une kerkoj

Faleminderit

About Oni DMX

Jam 20 vjec. Arsimi: Kam mbaruar shkollen e mesme"Shefqet Guzi"(Gramsh )dhe kam bere edhe nje semester te shkolles se larte ne degen "Informatik Ekonomike"(Elbasan) Eksperienca te tjera pune: Kamarier ne Bar-Restorant " 3 Stelle" (Gramsh) Punetor Interneti ne nje Internet Caffe (Gramsh) Magazinier ne nje fabrike fistiqesh(Selanik) Njohuri ne kompjuter" Aftesi shume te mira per programe te tilla si " MS Word,Excel.Power Point,Internet
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.