Search Results for: kosove

Trajner Aktrimi dhe Franshizues për të gjitha qytetet/fshatrat e Kosovës

Vende Pune: Trajner Aktrimi dhe Franshizues për të gjitha qytetet/fshatrat e Kosovës A je i interesuar të krijosh biznes për vetvetën dhe të zhvillosh arsimin jo-formal në Kosovë? A je arsimtar i aktrimit dhe dëshiron të kesh edhe një punë … Me shume

Full time teacher in Kosove

At International American Academy of Kosova shpk, our staff is dedicated to creating a school community where students are excited and committed to learning, feel safe in their learning environment, and are comfortable in the knowledge that every staff members … Me shume

CALL CENTER MANAGER ne KOSOVE

We’re seeking a German s peaking Call Center Manager for our Society in Pristina, Kosovo The position of Call Center Manager is responsible for the development, implementation, enhancement and support of call center systems, technologies and strategies. Duties and responsibilities … Me shume

CALL CENTER MANAGER ne KOSOVE

“We’re seeking a German s peaking Call Center Manager for our Society in Pristina, Kosovo The position of Call Center Manager is responsible for the development, implementation, enhancement and support of call center systems, technologies and strategies. Duties and responsibilities … Me shume

CALL CENTER MANAGER ne KOSOVE

“We’re seeking a German s peaking Call Center Manager for our Society in Pristina, Kosovo The position of Call Center Manager is responsible for the development, implementation, enhancement and support of call center systems, technologies and strategies. Duties and responsibilities … Me shume

CALL CENTER MANAGER ne KOSOVE

Ne jemi duke kërkuar për shoqërinë tonë në Prishtinë, Kosovë,operator dhe Call Center Manager ne gjuhen gjermane; Pozita e menaxherit Call Center është përgjegjës për zhvillimin, zbatimin , përmirësimin dhe mbështetjen e sistemeve ne call center , teknologjive dhe strategjive. … Me shume

CALL CENTER MANAGER ne KOSOVE

Ne jemi duke kërkuar për shoqërinë tonë në Prishtinë, Kosovë,operator dhe Call Center Manager ne gjuhen gjermane; Pozita e menaxherit Call Center është përgjegjës për zhvillimin, zbatimin , përmirësimin dhe mbështetjen e sistemeve ne call center , teknologjive dhe strategjive. … Me shume

CALL CENTER MANAGER ne KOSOVE

Ne jemi duke kërkuar për shoqërinë tonë në Prishtinë, Kosovë,operator dhe Call Center Manager ne gjuhen gjermane; Pozita e menaxherit Call Center është përgjegjës për zhvillimin, zbatimin , përmirësimin dhe mbështetjen e sistemeve ne call center , teknologjive dhe strategjive. … Me shume

Kosove, kërkojmë koordinatorë në qytetet: Pejë, Gjakovë, Prizren, Ferizaj, Prishtinë, Gjilan etj.

Shtëpia Botuese Botart kërkon të punësojë koordinatorë me kohë të plotë dhe të pjesshme për promocionin dhe shpërndarjen e kartave Student Club në qytetet: Pejë, Gjakovë, Prizren, Ferizaj, Prishtinë, Gjilan etj. Përparësi kanë të gjithë ata që kanë mbaruar Fakultetin … Me shume

Ofrojme vende pune si masazhatore ne Kosove.

Ofrojme vende pune si masazhatore ne Kosove. Eksperienca e punes nuk eshte kusht i domosdoshem. Kushtet e punes jane te mira, perfshihen paga, banimi. Te interesuaret te paraqiten me C.V, dhe nje foto ne adresen elektronike : [email protected] Gjithashtu ne … Me shume

BAhkepunetore part-time ne Shqiperi e Kosove per kompani gjermane

Kerkohen per muajin shkurt 20 bashkepunetore part time per shitje direkte te produkteve te kozmetikes dhe shendetit te nje kompanie te mirenjohur gjermane qe operon ne 32 vende te botese perfaqesuar nga Bruce Willis, Michael Schumacher, etj. Kompania eshte hapur … Me shume

Kosove, kerkohen bashkepunetor, manaxher grupi, manaxher shitjesh, te ardhurat mujore 100- mbi 1000 euro

Jeni te lodhur me rutinen! Keni nje pune, por deshironi te punoni part- time?! Puna qe keni nuk ju siguron te ardhura te mjaftueshme?! Keni 2 ore kohe ne dite ? Po ju prezantojme nje mundesi te re te cilen … Me shume

OFROJ VEND PUNE PART-TIME MARKETING KOSOVE

DONI TE BEHENI TE PASUR???? DESHIRONI TE KENI FITIME MBI 500 euro NE MUAJ ??? Kerkojmë bashkëpunim në fushën e marketingut Part-Time ose Full-Time. Nje pune qe do tju rriste ndjeshem te ardhurat tuaja dhe do tju mundesonte udhetime ne … Me shume

Kosove, kerkohet Kërkohet partner biznesi

Kërkohen partnerë biznesi nga Kosova. Të interesuarit të banojnë në qytetin e Prishtinës dhe të disponojnë kapacitete financiare minimale për të nisur një biznes të ri. Për informacion kontaktoni [email protected]! Ju faleminderit!

Kosove, ofroj vend pune KAMARIERE

Ofroj vende pune si kamariere ne nje RESTORANT te njohur ne Kosove . Te interesuarit te dergojne CV ne kete adrese : Email: [email protected] Paga: 500 Eur

Kosove, Graduate Recruitment Campaign 2012

Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni, ofrojme vend pune, perfaqesues/e shitjesh, bashkepunetor/e

FM GROUP WORLD IN ALBANIA, KOMPANI NDERKOMBETARE E E CILA USHTRON AKTIVITETIN E SAJE NE ME SHUME SE 50 SHTETE TE BOTES, FILLOI AKTIVITETIN E VET EDHE NE VENDIN TONE, NE KUADER TE ZGJERIMIT TE VET NE TE GJITH VENDIN, … Me shume

MLM kerkon bashkepunetor/e nga te gjitha qytetet e Shqiperise dhe Kosoves

Kompani Nderkombetare, lider ne bote ne fushen e parfumeris,e cila bazohet ne sistemin e shitjeve MLM(Multi Level Marketing), fillon se shpejti startimin edhe ne vendin tone. Ne kuader te zgjerimit te saje, kerkon bashkepunetor/e nga te gjitha qytetet e Shqiperise … Me shume

Shqiperi,Kosove,Maqedoni ofroj vend pune agjent marketingu-bashkepuntor

kompania Federiko Mahora kerkon agjent marketingu- bashkepuntore per produkte kozmetike . FM-Grup kompani internacionale ne 50 shtete te Europes. Kerkohen Agjent Marketingu per rethet Elbasan, Korce,Shkoder, Lezhe,Gjirokaster, Tirane ,Librazhd,Pogradec Tropoje, Gjakove, Peje, GJilan ,Prishtine, Struge, Oher, Shkup,- Ne gjithe trojet … Me shume

Kosove, ofroj vend pune Freelancer

KENI NEVOJE PER PUNE ?? FITIME TE LARTA DHE SHVILLIM TE SHPEJTE ? Eja te shetitim ne boten e mrekullueshme te parfumeve . Kerkohen persona per pune mbi 18 vjec Shitje parfumesh dhe make up ne terren,dhe mundesia e krijimit … Me shume