Përfundime Kërkimi për: jurist

Jurist praktikant avokat

Studio Ligjore Italiane me seli ne Tirane, kerkon jurist per praktiken e avokatise. Dergoni C.V. ne adresen e.mailit: [email protected] Shperndaje ne Facebook

Ofrojme Vend Pune per Jurist

Kerkojme nje Jurist i cili te kete njohuri te mira ne te Drejten Tregetare, dhe te kete nje eksperience te provuar pune, 3-5 vjet. Te kete: – Te kete njohuri te thelluara ne Te Drejten Tregetare ( eshte Bonus nese … Me shume

kerkohet juriste

Kerkohet: Juriste Asistente Juriste Praktisiene Financiere/Kontabiliste si edhe Inxhiniere Ndertimi, Miniere, Elektrike, etj., Asistente Zyre Te dhenat baze: – Arsimi:I Larte – Gjuhet e huaja : minimalisht Anglisht (nivel shume i mire i njohurive) – Njohurite e programeve kompjuterike – … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Jurist(e)

Egj-Consulting kerkon te punesoje:JURIST(E) Detyra dhe përgjegjësi:- Ndjekja e zbatueshmerisese legjislacionit fiskal dhe doganor si dhe zgjidhja e problemeve konkrete ne keto fusha.- Hartimi dhe negocimi i kontratave te ndryshme (shitjeje, sherbimi, pune etj…)- Ndjekja e zbatueshmerise se ligjit: “Per … Me shume

Tirane, ofroj vend pune jurist me experience pune

SHKV kerkon jurist (djale) me experience pune te pakten dy vjet, kryesisht ne fushen administrative, te perdore mire kompjuterin dhe mundesisht te kete leje drejtimi makine. Te interesuarit te kontaktojne 0682000233 Shperndaje ne Facebook

kerkoj pune si jurist

pershendetje, kerkoj te punesohe ne pozicionin e juristit prane nje kompanie, po ashtu i interesuar do te isha edhe lidhur me ndonje bashkepunim te mundshem me ndonje zyre/studio juridike. kontakt: 066700101. Shperndaje ne Facebook

kerkoj pune si jurist

pershendetje, kerkoj te punesohem ne pozicionin e juristit ne kompani apo zyre avokatie. Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend pune Jurist/e

Duraj Law Firm është zyrë avokatie, e cila zhvillon aktivitetin e saj me vendosmëri duke ofruar zgjidhjet më të mira ligjore për klientët e saj. Për të aplikuar duhet të plotësoni kushtet e mëposhtme: Të jeni diplomuar për Drejtësi Të … Me shume

Jurist/e

Duraj Law Firm është zyrë avokatie, e cila zhvillon aktivitetin e saj me vendosmëri duke ofruar zgjidhjet më të mira ligjore për klientët e saj. Për të aplikuar duhet të plotësoni kushtet e mëposhtme: Të jeni diplomuar për Drejtësi Të … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Jurist/e

Ofrohet vend pune per Jurist/e, me orar te plote, sigurime. Dergoni CV-ne ne adresen [email protected] Per kontakt: Cel: 0697498599 Cel. : 0697498599 Shperndaje ne Facebook

Jurist

Jurist,Administrator Shperndaje ne Facebook

-JURIST -

kerkoj pune si jurist full/part -time Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofrohen vend pune dhe praktike per Juriste&Asistente, etj.

[/b]Kerkohen: 1- Juriste&Asistente me kohe te plote, 2- Prakticiene me mundesime zhvillimi dhe punesimi ne vazhdim per fusha:[*]te biznesit, [*]turizmit/hotelerise/kuzhines, [*]roadio/televizionit/prezantimit, [*]marketingut/reklamimeve/modelimit,[*]dizenjimit/websiteve/programimit[*]menaxhimit/administrimit, [*]marredhenieve me publikun dhe klientin[*]juridikut[*]kontabilitetit ne ambjente pune mjaft komode, dhe me mundesime trajnimesh apo zhivillimi brenda dhe … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time Juriste ose Ekonomiste

Kerkojm te punesojm nje Juriste ose Ekonomiste part time Per me shume Email:[email protected] Tel. : 0680000000 Cel. : 0680000000 Shperndaje ne Facebook

Tirane, ofroj vend praktike Intenrship as.jurist

WICONA SHPALL TË LIRË POZICIONET E INTERSHIPIT/PRAKTIKES SE PUNES PRANE DEPARTAMENTIT Burimeve njerezoreWICONA mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Alfa-e Sh.p.k Kerkon nje Juriste .

Alfa-e Sh.p.k Kerkon nje Juriste . Pozicioni: Juriste, te ndjeki tenderimet publike. Kerkesat: Bsc in Law, preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete fushe. Rroga: 250 mije + bonuse mbi rezultatet e punes. Te interesuarit mund te dergojne CV … Me shume

Tirane, ofroj vend pune financiere/juriste

Nje firme ndertimi ne shqiperi kerkon te punesoje nje Financiere dhe Juriste ( Femer ) me kohe te plote. Paga dhe kushtet e punes shume te mira. Kandidatja duhet te plotesoje keto kushte: Te kene mbaruar shkollen e larte per … Me shume

Tirane, ofroj vend pune jurist/e dhe financiere

Nje nder zyrat me te rendesishme ne qytetin e Tiranes, me vendndodhje prane stacionit te trenit, kerkon te punesoje nje:Financiere Kandidatja duhet te plotesoje kushtet e meposhte shenuara:Te kete se paku nje vit eksperience te meparshme ne kete pozicion.Te kete … Me shume

Tirane, kerkohet Asistente dhe juriste prane Drejtorit Pergjithshem

Kompania Focus Media News @ Focus Press kerkon Juriste&Asistente e Drejtorit te Pergjithshem. Katidati duhet te kete: Gjuhe te huaj Anglisht ose italisht,eksperienca e punes perben avantazh. Te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme.Te dije te punoj ne grup. Cv … Me shume

Vlore, ofroj vend pune Jurist, Specialist Ligjor për rajonin jugor

Grupi ProCredit përfshin 21 institucione financiare të cilat fokusohen në sigurimin e shërbimeve bankare për biznese shumë të vogla, të vogla dhe të mesme në ekonomitë në tranzicion dhe vendet në zhvillim. Për këto biznese ne përpiqemi të jemi “banka … Me shume