Tirane, ofroj vend pune Operator/e Telefonie

“Trisscom”sh.p.k Cerca 30 operatori telefonici in lingua italiana per attività outbound per la campagna Vodafone Adsl.Se quello che cerchi e’ :~ esercitare le tue capacità~ retribuzione ai massimi livelli di mercato (base 300 l/h+bonus)~ ambiente lavorativo confortevole ed accogliente~ lavorare … Me shume

Tirane, ricerca CONSULENTI TELEFONICI OUTBOUND PER VENDITA TI TELEFONIA FISSA E MOBILE (perball Stadiumit Dinamo)

Grow Up Sh.p.k. è un azienda che si occupa di attività di call center outbound, nata dall’esperienza decennale acquisita in Italia. Si occupa di vendita di prodotti telefonici per conto di un colosso italiano che vanta la qualità della fibra … Me shume

Shqiperi, ofroj vend pune Asistente Zyre.

Firma Turke Metalsan me seli ne Bursa Turqi kerkon te punsoje Asistente te zoteroje dhe ta shkruaje shume mire Anglishten te njohe programet baze te kompiutrit paga 2 milion TL =1000$ plus akmodimin nga firma. per me shume info tel … Me shume

Tirane, Siamo alla ricerca di 150 OPERATORI telefonici e 4 supervisori

Siamo un nuovo Call Center a Tirana con Mandati Diretti delle più grandi compagnie Italiane che lavorano in diversi settori commerciali. Siamo alla ricerca di 150 OPERATORI telefonici e 4 supervisori per l’attivita outbound. Si richiede: – Buona conoscenza della … Me shume

KËRKOJMË PASTRUESE/SANITARE

Kerkojme te punesojme Sanitare! – Te kete pasur eksperienca pune te meparshme ne kete fushe. – Te jete e shkathet dhe e perkushtuar. – Femer (mosha deri ne 40-vjece). Na dergoni nje e-mail tek: [email protected] Adresa: Rezidenca “Kodra e Diellit” … Me shume

KËRKOJMË OPERATORË TË GJUHËS GREKE ME NJOHURI TË SHKËLQYERA TË PAKETËS MICROSOFT OFFICE

KËRKOJMË OPERATORË TË GJUHËS GREKE ME NJOHURI TË SHKËLQYERA TË PAKETËS MICROSOFT OFFICE Call center BPO Solutions kërkon operatorë telefonikë outbound të gjuhës greke me njohuri të shkëlqyera të paketës Microsoft Office. Jemi në kërkim të kandidatëve të aftë të … Me shume

CERCASI OPERATORI / SUPERVISORI CON ESPERIENZA IN TELESALES

Siamo alla ricerca di supervisori ed operatori telefonici outbound della lingua italiana con esperienza nell’ settore di vendita per prodotti di telecommunicazione ed energia. Cerchiamo candidati che abbiano la voglia di svolgere e finalizzare vendite e promozioni con successo. Requisiti … Me shume

Different jobs position

Find sh.p.k is an online marketing services company, specialized in promoting the brand http://www.betadvisor.com. With its seats in England and Italy, our group operates successfully since five years in the area of sports betting. Following its policy to expand its … Me shume

Tirane, Kerkohet Karmarier!!

Kerkohet Kamarier me eksperience, “Tree House” Lounge @ Pallatet 1 Maji, perballe ish-Ekspozites, Rruga Njazi Demi (mbrapa restorant Basilico & Vita 99) Te interesuarit te marrin ne telefon ose te Prezantohen direkt. Cel. : 0692340332

Tirane, ofroj vend pune Punojese pastrimi kimik

Kerkohet punojese pastrimi kimik. Te jete me eksperience pune ne kete profesion, te jete serioze dhe e perkushtuar ne pune, te jete pa vese e te kete deshire per pune, te jete e komunikueshme dhe mosha 30 deri 45 vjece. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune part time INTERNET

Ofrohet pune operatore interneti (femer) ! orari 09-16 pagesa si fillim 120 mij lek . Adresa rruga “Gramoz Pashko” ose ndryshe Rruga e Re prane Qytetit Studenti. Eksperienca nuk ka rendesi pasi dyqani eshte i vogel me 10 comp dhe … Me shume

Shqiperi,kerkojme Agjente Shitjesh (Femra)

Kompania multilevel TianDe Albania (Kozmetike Estetike etj.), kerkon Agjente shitjesh (Femra). Kriteret per aplikim: 1) Te kene aftesi te mira komunikimi. 2) Te jene te afta te punojne ne menyre te pavarur dhe ne grup. 3) Mosha nga 20-50 vjec. … Me shume

Tirane, ofroj vend pune Kamarier me eksperience BAR EBIS

Tel. : 0696919580

Tirane, ofroj vend pune asistente(ekonomiste)

Worldflex me nje eksperience te gjate tregun Shqipetar kerkon te punesoje nje asistente (ekonomiste).Kualifikimet:Te kete mbaruar arsimin e larte.Te jete e afte per te mbajtur te azhurnuar kontabilitetin klasik ne llogarit perkateseTe jete e afte ne perdorimin e programit AlfaTe … Me shume

Tirane, Kerkohet Karmarier!!

Kerkohet Kamarier me eksperience, “Tree House” Lounge @ Pallatet 1 Maji, perballe ish-Ekspozites, Rruga Njazi Demi (mbrapa restorant Basilico & Vita 99) Te interesuarit te marrin ne telefon ose te Prezantohen direkt. Cel. : 0692340332

Tirane, ofroj vend pune Punojese pastrimi kimik

Kerkohet punojese pastrimi kimik. Te jete me eksperience pune ne kete profesion, te jete serioze dhe e perkushtuar ne pune, te jete pa vese e te kete deshire per pune, te jete e komunikueshme dhe mosha 30 deri 45 vjece. … Me shume

Nominativi per call center

Ofrohen lista “nominativi” per call center per fushata te ndryshme. Lista ka ne perberje keto fusha: 1.Nr 2.cognome/nome 3. Pod/pdr 4.codice fiscale Cilesia eshte 100% e garantuar. Gjithashtu kemi dhe lista business,telefoni etj. Per me teper informacion kontaktoni ne 06951491914.Faleminderit!! … Me shume

Nominativi per call center

Ofrohen lista “nominativi” per call center per fushata te ndryshme. Lista ka ne perberje keto fusha: 1.Nr 2.cognome/nome 3. Pod/pdr 4.codice fiscale Cilesia eshte 100% e garantuar. Gjithashtu kemi dhe lista business,telefoni etj. Per me teper informacion kontaktoni ne 06951491914.Faleminderit!! … Me shume

CERCASI OPERATORI / SUPERVISORI CON ESPERIENZA IN TELESALES

Siamo alla ricerca di supervisori ed operatori telefonici outbound della lingua italiana con esperienza nell’ settore di vendita per prodotti di telecommunicazione ed energia. Cerchiamo candidati che abbiano la voglia di svolgere e finalizzare vendite e promozioni con successo. Requisiti … Me shume

KËRKOJMË OPERATORË TË GJUHËS GREKE ME NJOHURI TË SHKËLQYERA TË PAKETËS MICROSOFT OFFICE

Call center BPO Solutions kërkon operatorë telefonikë outbound të gjuhës greke me njohuri të shkëlqyera të paketës Microsoft Office. Jemi në kërkim të kandidatëve të aftë të finalizojnë promocione dhe shitje me sukses. Favorizohen kandidatët që janë njohës të mirë … Me shume